El Yapımı Tıraş Sabunlarım
Arkadasım sen uzulme niye uzuluyorsun. Burada bu kargo olayını gercekten dert eden oldugunu dusunmuyorum, sadece kargoların genel pahalılıgından dem vuruyoruz. Zira seninle alakalı bir olay degil. Sen malzemeler almısın, oturmusun denemelerle bir urun yapmısın kurutmusun, oldumu olmadımı diye pır pır atmıssın, hodri meydan isteyen herkese gonderirim demisin, acık seffaf herkes denesin fikrini soylesin diye cabalamısın.
Bu kadar masraf emek ozveri ustune, bizlerde bir zahmet ulkenin pahalı kargosunu odeyecegiz, ha cenemize vurmus dert yanmıs arkadaslar, sen sakın ustune alınma.

Edit: Simdi fotosunu cekebildim. İzmir gurubu adına urunleri aldım. Cok tesekkur ederiz. İzmirde isteyen merak eden diger arkadaslar olursa bir bulusmamıza gelerek veya bizlerden sample alabilir .
2urpmx3.jpg
@Efrayap komşum elinize emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim . Sabun konusunda daha da gelişerek daha da güzel seviye ye çıkacaksınız . Siz sakın üzülmeyin benim resmen midem kalktı köpürürmü köpürmez mi köpürsede piril gibi olan tıraş sabunu demeye şahit olacağınız sabunları öven bir de üstüne para bayan sizin el emeği göz nuru sabununuza kargo ücreti söyle böyle demeleri beni irredite etti .

Edit : kargo ücretlerinin ülkenin ekonomik durumunun yeri de burası değil .
Bende teslim aldım çok teşekkür ederim.Yarin tıraş olup yorumumu yaparım.
Kargo fiyatı ile ilgili ilk sitemi ben ettiğimden malumu üzerine birkaç cümle söylemek istiyorum.Ben kendi adıma bunu yazarken @Efrasyab komşuma sitem ederek yada foruma yaptığı jesti gölgeleyecek bir üslupla yazmadım.Tebessüm ifadesiyle belirttim.Kendisiyle de özelden yazışarak aynı hassasiyetle teşekkürümü ilettim.Farklı bir forum içi tartışmada da belirtmiştim.Ben dost sohbetinde satır aralarına bakmam.Belkide kargo firmalarıyla işim olmadığından bana öyle gelmiştir.Kimseyi irrite etmek hele @Efrasyab dostumuza dert yanmak için yazmadım .
selamlar
de te fabula narratur.!
@efrasyap komşum sabunu bu gün teslim aldım.
Saat 00:30 itibariyle de denemiş bulunuyorum.
Sabırsız davrandım Wink
Sabun 5* olmuş sayın komşum.
Köpüğü ve cildimi yumuşatması hoşuma gitti.
Kısaca bir ayrı zevkli tıraş oldum.
Teşekkürler teşekkürler
Benim sabun da geldi. Henüz deneme fırsatım olmadı, 1-2 gün içinde dener ve yorumlarımı yazarım. Ancak el emeği, göz nuruyla hazırladığınız bu sabunları, bu emeğin üzerine bir de bu kadar kişiye kargolamayla uğraşarak, kimseyi kırmadan her talep edene  gönderdiğiniz için sonsuz teşekkürler!

(Jilet kutusunu ölçek oluştursun diye fotoğrafa dahil ettim)

167qt09.jpg
@Efrasyab komşum. Elinize emeğinize sağlık. Katılamadım ama sonrakinde yer alacağım. Sürece bir göz attım. Öncelikle emek verip ürettiğiniz için. Sonrasında herkesten talep topladığınız, gerçekten harika bir organizasyon yaptığınız ve belirttiğiniz tarihte gönderdiğiniz için. Ayrıca bu kadar kişiye paket hazırlayıp göndermek bile başlı başına ciddi bir emek ve uğraşı. Yurt dışından bilmediğimiz sabunları bile deli kargo paraları ile alırken, sizin ürettiğiniz bu, düzgün, hijyenik, içinde ne olduğu belli sabun için kargo parası vs demek bana şaka gibi geliyor. Yani adam zahmet edip göndermiş, konu kargo parası mı yahu.

Neyse komşum siz kargoyu falan düşünmeyin, bunun gibi daha güzel sabunlar üreteceğinize de eminim. Siz sabunlarınıza yoğunlaşın. Tekrar tebrik ediyorum.
Benim de sabunum dün gelmiş ofise, ben yoktum. Bu sabah saat 08:20'de geldiğim gibi sekretarya'ya çıktım, baktım orada kuzu kuzu duruyor paketim. Bir aksilik olmazsa Cumartesi ben de deneyeceğim sabunu. @Efrasyab komşum elinize, emeğinize sağlık. Uğraştığınız, onca kişiye paket hazırladığınız için. Tekrar teşekkürler.
"A Samurai always wears two swords."
İnşallah hepiniz beğenirsiniz değerli komşularım. Çok uğraştım kıvamı tutturmak için Allah içinize sindirsin güvendiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Köpük görsellerini de paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada şimdiden müjdesini vereyim, Kara üzüm çekirdeği yağlı sabunun kıvamını da tutturdum sanırım. Sabundan emin olduğumda onunda deneme ürünlerini yapıp sizler ile paylaşacağım.

Not: Kantaron yağlı sabunu kullanırken eğer yüzünüzde ince bir çizik olursa köpüğü hemen kesiğin üzerine koyun kanamayı şıp diye kesecektir hatırlatmak istedim.

Hepinizi saygıyla selamlıyorum...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Huh  Huh Şu kargo ile ilgili yazı yazıldıkça, tartışma uzadıkça ancak şu dörtlüğü söyleyebildim;
“Derdime vâkıf değil canan beni handan bilir
Hakkı vardır şad olanlar herkesi şadan bilir
Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil
Çektiğim âlâmı bir ben birde Allah’ım bilir.”
de te fabula narratur.!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanılmış Tıraş Aletleri Nasıl Temizlenmeli? baduruk 434 454,313 18/10/2023, Saat: 23:18
Son Yorum: Zayn
  El Yapımı Tıraş Kremleri Efrasyab 35 14,645 09/10/2023, Saat: 23:39
Son Yorum: DeaKeN
  Dove shea butter katı sabunu tıraş sabununa dönüştürme SertAdam 6 3,159 05/06/2023, Saat: 18:54
Son Yorum: mustafa03
  El Yapımı Traş Çantası Seuy 9 2,160 10/04/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Aleti Sapı İmalatı habaz 24 7,889 26/03/2023, Saat: 03:44
  Tıraş Aleti ve Ekipman İmalatı hk. Kasis Medya 5 2,398 26/03/2023, Saat: 03:41
  Tıraş sabunu Yapımı. SertAdam 35 10,582 11/12/2021, Saat: 16:15
Son Yorum: serboser
  Kendi Tıraş Sabunumu Yaptım klasik63 17 7,988 15/10/2021, Saat: 01:33
Son Yorum: SertAdam
  Hazır Tıraş Dolabı Önerisi dikdik_s 69 63,375 07/09/2021, Saat: 19:38
Son Yorum: fatiherol54
  DIY - Kolonya, Tıraş Kolonyası ve Tıraş Losyonu Yapımı Straht 51 59,502 25/06/2021, Saat: 18:19
Son Yorum: XauPau

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: