El Yapımı Tıraş Sabunlarım
(26/02/2018, Saat: 01:30)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ardanadam sağolun komşum  

isteyen komşularım başlığa yazsınlar listeyi güncelleriz.

Kaldıysa ben de talibim Smile
Listeye aldım komşum.

Evet arkadaşlar 19 tane kaldı.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@Efrasyab komşum ellerinize sağlık. Yaptığınız denemelerde sabunun performansı gayet güzel gözüküyor. Sizin için uygun olursa sabunu elden de teslim alabilirim. Öğle arası bir yerde buluşup hem tanışırız hem de çay kahve içebiliriz. Müsait olamazsanız da kargo da uyar. Ayrıca sabunun gramajı ile ilgili benden yana içiniz rahat olsun.
@Efrasyab komşum elinize sağlık. Sanırım sabunu bir süre daha bekletmeniz yerinde olacaktır. Yaklaşık 1 ay sonraki performansına bakmak en iyisi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@SKYBRAVE komşum, bir gün belirleriz hep birlikte toplanır elden teslim ederim

@cihankeskin komşum, standart kuruma süresi 3-6 gün zaten ilk 3 günde kusma, terleme yoksa sabun olmuş demektir. eh bunu daha kalan sabunların taliplilerinin ortaya çıkması var, kargosu, yolu var elinize ulaşana kadar iyice dinlenmiş olur.

saygılar.
Elinize sağlık @Efrasyab komşum. Köpüğün koruyuculuğu iyi görünüyor. Koku olarak nasıl?
Komsum listeye beni de eklemeni rica ediyorum.
Saygılar Smile .
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
@FurkanErdem komşum,

Köpük kısa yükleme yapmama rağmen gayet iyi, kokusu hafif menekşe kokusu var daha ziyade kantaron yağının kokusu geliyor. Çok baskın bir kokusu yok. Doğallığını korumak adına esansı düşük tutum. Düşük tutum dediysem daha önceki sabunlara nazaran da biraz daha fazla ekledim. Daha önceki sabunlarda eser miktarda esans atardım.
Komsum arada bize sormusun. Biz izmir gurubu olarak 2 sabun yeterlidir, 4e bolerek 8 kisi kadar dener kullanırız. Hic sorun degil. Cok tesekkurler.
@Efrasyab üstat çalışmanı takdir ediyor ve devamını diliyorum. fotoğraflardan göründüğü kadarıyla kullandığımız sabunlardan aşağı kalır yanı yok. kokusunun az olması bence daha iyi. merakla bekliyoruz Smile
yaşam bir zevktir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullanılmış Tıraş Aletleri Nasıl Temizlenmeli? baduruk 434 455,677 18/10/2023, Saat: 23:18
Son Yorum: Zayn
  El Yapımı Tıraş Kremleri Efrasyab 35 14,702 09/10/2023, Saat: 23:39
Son Yorum: DeaKeN
  Dove shea butter katı sabunu tıraş sabununa dönüştürme SertAdam 6 3,173 05/06/2023, Saat: 18:54
Son Yorum: mustafa03
  El Yapımı Traş Çantası Seuy 9 2,166 10/04/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Aleti Sapı İmalatı habaz 24 7,904 26/03/2023, Saat: 03:44
  Tıraş Aleti ve Ekipman İmalatı hk. Kasis Medya 5 2,410 26/03/2023, Saat: 03:41
  Tıraş sabunu Yapımı. SertAdam 35 10,621 11/12/2021, Saat: 16:15
Son Yorum: serboser
  Kendi Tıraş Sabunumu Yaptım klasik63 17 8,027 15/10/2021, Saat: 01:33
Son Yorum: SertAdam
  Hazır Tıraş Dolabı Önerisi dikdik_s 69 63,509 07/09/2021, Saat: 19:38
Son Yorum: fatiherol54
  DIY - Kolonya, Tıraş Kolonyası ve Tıraş Losyonu Yapımı Straht 51 59,648 25/06/2021, Saat: 18:19
Son Yorum: XauPau

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: