Herkese Selamlar
Sayın, @marek Teşekkür ederim

Evet, haklısnız geleneksel tıraş yöntemiyle tıraş olmak ayrı bir keyif ve ilerledikçe de hobiye dönüşüyor Smile
Tıraş olmaya başladığım yıllarda elektrikli tıraş makinesi ile tıraşımı oluyordum. Sonraki yıllar muhtelif markaların kullan at aletleriyle tıraş olurken sürekli yüzümde sivilce tahriş kızarıklıklar eksik olmuyordu. Geleneksel tıraşa geçtikten sonra bu türde olan şikayetlerim önemli ölçüde azaldı ve hatta yok oldu diyebilirim.

Saygılarımla,
Foruma hoşgeldiniz...
Sayın, @kral_arthur Hoşbulduk
@batmanforever komşum foruma hoşgeldiniz.
Aramıza hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim.
@batmanforever komşum foruma hoşgeldiniz, tanıtım yazınızı okuyunca bende sizin gibi yıllarca görev gibi
tıraş olmaya çalıştığımı hatırladım. Şimdi tam bir keyif ayrıntıları anladıkça daha zekli tıraş ve güzel dostlar sayesinde kolleksiyon merakı haline geldiSmile
Sizede keyifli tıraşlar hoş sohbet ve güzel dostuklar dilerim.. Selamlar Saygılar

Tahir babayı gormusken, onada icten saygı ve sevgilerimizi arada gondererek,

Aramıza hosgeldiniz, ne sorunuz olursa ilgili konusunda elimizden geldigince yanıtlamaya calısırız. Burada tek amacımız tırası zorunluluktan cıkarıp keyifli bir hobiye donusturmek, arada da hos sohbet muhabbet esliginde dostlar edinmek. Hosgeldiniz, zevkli tıraslarınız, hos sohbetleriniz olsun.
Saygılar
Çok çok teşekkürler @dikdik_s üstadım.. @batmanforever komşuma burdan teknik ile ilgili ve makine almadan Dikdik üstadın yorumlarını okumasını ayrıca önermek isterim..
Bende sizin bekleyen iskelete bakıp kopuyordum.. Bu arada @cihankeskin paylaşımı ve üstad yorumundan sonra teknosa Miele deyimSmile

Estagfurullah abi, bilgimiz kumsalda kum tanesi, basit oneriler bizimkisi.
Bu gece whatsapp ustunde buyuk miele fırtınası koptu, nanikus, gart, tahir, bende dahil herkes onumuzdeki gunler teknosada. Yarın haberlerde supurge satısları patladı diye haber cıkarsa sasırmam Smile
Miele beni pazarlama müdürü yapsın. Sırf eş-dost çevresi kaç liralık satış oldu. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar Frhtkk 1 26 3 saat önce
Son Yorum: sfenks
  Herkese selamlar alimarcaa 0 835 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 678 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,017 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Selamlar merttyy_ 4 1,342 18/04/2023, Saat: 17:40