AÇIK PARFÜM
Dostlar bu konu ile ilgili olarak bir başlık göremedim , gözümden kaçmış ise silebilirsiniz.

Açık parfüm kullanan varmı , tavsiye edermisiniz.İnternetten biraz araştırdım Sansiro , D&P v.b.  gibi markalar var.Fiyatları gayet uygun.Hangisini önerirsiniz.
(16/02/2016, Saat: 14:37)UMUT_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar bu konu ile ilgili olarak bir başlık göremedim , gözümden kaçmış ise silebilirsiniz.

Açık parfüm kullanan varmı , tavsiye edermisiniz.İnternetten biraz araştırdım Sansiro , D&P v.b. gibi markalar var.Fiyatları gayet uygun.Hangisini önerirsiniz.

Valla hocam bu işlere biraz ilgim vardır. Bana kalsa hepsi gereksiz ve kalitesiz. Ben eğer açık alacaksam gidiyorum bir dostumun yanına asıl işi bu olamamasına rağmen(yinede firma bu iş ile ilgili yani adam oto parçacıyken esans almıyorBig Grin yine kokularla ilgili ana bir işi var) kendi firmasına alıyor esansları talep edenlere satıyor. Bende gidiyorum orada istediğim gibi esansını bol alkol unu az, suyunu başlangıçta hiç koydurtmuyorum hooop sana mis gibi çok kalıcı ve kaliteli parfüm oluyorBig Grin Esansları da gerçekten kaliteli firmalardan ithal ediyor ya da Türkiye de ki büyüklere yaptırtıyor, ben evimde kendisinden aldığım devamlı kullandığım 5 6 çeşit parfümü bulunduruyorum sürekli. Çevremden de olumlu yorumlar alıyorum sürekli. Yardımcı olabileceğim bir şey olursa özelden de ulaşabilirsiniz bilgi vs. sonuçta sektör aynı olduğundan doğru yorumlarda bulunabilir arkadaşım ama konuştuğumda dönen konu şu oluyo çok düşük kalitede iş yapıyorlar %5 - 10 kalite parfüm yapıyorlar diyor
loris kullanıyorum memnunum
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Yaklaşık 2 senedir Batı Sezer'in parfümlerini kullanıyorum diğer markalara göre biraz daha pahalı ama koku esansı daha kalıcı ve hoş. Özellikle sistemlerinde aldığınız parfümleri sürekli kayıt edip önceki aldığınız parfümlerle yenileri karşılaştırabiliyor olmanız ve parfüm şişesine adınızı etikete basması ekstra güzellikleri.
Cevaplar için teşekkür ederim SN mirzacem,BigHillMe ve zeynelkoc88
son bir yıldır esans yağı da kullanıyorum parfümün yanında şimdiki esanslar çok kalıcı ve çok güzel kokuyor ayrıca çok da kaliteli esanslar var mesela ellerime sürdüğüm esans sonrası abdest aldığım zaman dahi esansın kokusu gitmiyor
"Doğa böyle işliyor; gücün kadar varsın, talep ettiğin kadar varsın."
Hocam bu güne kadar açık parfüm olarak sadece D&P ve Bargello kullandım. Her iki markada da bazı kokular çok kalıcı oluyor. Son 4 yıldır Bargello'nun Hugo Boss modelini kullanıyorum. Bargello'nun diğer modellerine göre kokusu daha kalıcı..
Bugün ilk defa Bargello'dan parfüm satın aldım. Sık kullanmayacağım için acaba çabuk bozulur mu?
An itibari tutaste kullanıyorum, sahsen memnunum.
Batı sezer de cok basarılı diye duymustum, ama kullanmadım. Acıkta bunları tavsiye edebilirim.
Bir yıl sonra hacı yağı gibi oluyor birçok açık parfüm. Konu uzmanları bilgi verse daha iyi olur, benim tahminim koruyucu madde koymuyorlar, esanslar bayatlıyor. Buradan bayatlamış kokuları cami çıkışı ucuza hacı yağı diye sattıklarını düşünüyorum.
Kendi deneyimlerim dp çok yağlı, leke yapıyor. Bargello çabuk uçuyor, etkisi az kokusu güzel.
Zazahan iki alt katta hem yahudi hem kimyager bir bayan yapıyor, çok güzel ve kalıcı. Koku işi malum dünyada yahudilerin elinde derler (dedikodu). Dil din ırk seçmem tavsiye ederim parfümlerini.
En iyisi ise sona sakladım, tabi ki bence de tutaste. Karadenizden biri gönderiyor, hem kokuları çok güzel, hem kalıcı, hem uygun fiyatlı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,729 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,368 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,125 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 86,553 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: