Banat Perfect
(12/06/2012, Saat: 13:16)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 07:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fs fırçamı klavyeye bağışladım mcorconun sayesindeSmile

Sen ciddi misin forumda sat bari yazık etmişsin

Evet bi ara neredeyse alacaktim sonunun klavye olmasina uzuldum. Yurt disindan birsey alamiyorken bir fs fircanin yurticinde klavye temizliyorsa bari macbook klavyesi olsun Big Grin
(12/06/2012, Saat: 13:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/06/2012, Saat: 07:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fs fırçamı klavyeye bağışladım mcorconun sayesindeSmile

Fs fırça eğer Finest 2 band ise ve klavye temizlemeye gittiyse günlük kullanım fırçanı merak ediyorum arkadaşım ..
Selamlar.

selam,bir türlü elim yüzüm fs 24'e alışamadı bende temizleyip kutusuna kaldırdım.tekrar denemek için.( el emeğine ve kılını veren hayvana saygı için gerçekte böyle bir şey yapmam )
klavye muhabbeti mcorco'yo ithafen yapılan bir espiri,geçenlerde irem domuz kılı fırçaları fs 24 den daha çok beğendiğimi dile getirmemle başladı...

saygılar
hocam FS ile yaşadığınız sıkıntı nedir? çözmeye çalışmak açısından soruyorum. Özelden de ulaşabilirsiniz isterseniz....
Saygılarımla

(12/06/2012, Saat: 14:22)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam,bir türlü elim yüzüm fs 24'e alışamadı bende temizleyip kutusuna kaldırdım.tekrar denemek için.( el emeğine ve kılını veren hayvana saygı için gerçekte böyle bir şey yapmam )
klavye muhabbeti mcorco'yo ithafen yapılan bir espiri,geçenlerde irem domuz kılı fırçaları fs 24 den daha çok beğendiğimi dile getirmemle başladı...
saygılar
Ben bir haftadir emektar kicikirik fircam yerine Banat Perfect kullaniyorum. Koku ile uzun mucadele etmem gerekmedi, sicak su ve arko (sabun/krem) yetti. Simdi cok hafif bir koku var, rahatsiz edecek seviyede degil... Fircanin uretimi de duzgun. Kil dokmuyor, sap uzerindeki bilezik cabuk oksitleniyor ama dikkat cekmiyor.

Fircayi her gun kullanmaya calisiyorum, tiras olmasam bile yuzumde sabun kopurtuyorum. Dun aksam da esimin (bende sac yok...) Dove Sac Kremi ile (yarim leblebi kadar) guzelce bir yumusatma yaptim, sabah yikadigimda hem guzel duruyor, hem de guzel kokuyordu...

Fircayi marketten alacaksaniz ve domuzla bir probleminiz yoksa diger market fircalarina gore kaliteli, duzgun sekilli ve kullanisli
(22/10/2013, Saat: 10:59)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir haftadir emektar kicikirik fircam yerine Banat Perfect kullaniyorum. Koku ile uzun mucadele etmem gerekmedi, sicak su ve arko (sabun/krem) yetti. Simdi cok hafif bir koku var, rahatsiz edecek seviyede degil... Fircanin uretimi de duzgun. Kil dokmuyor, sap uzerindeki bilezik cabuk oksitleniyor ama dikkat cekmiyor.

Fircayi her gun kullanmaya calisiyorum, tiras olmasam bile yuzumde sabun kopurtuyorum. Dun aksam da esimin (bende sac yok...) Dove Sac Kremi ile (yarim leblebi kadar) guzelce bir yumusatma yaptim, sabah yikadigimda hem guzel duruyor, hem de guzel kokuyordu...

Fircayi marketten alacaksaniz ve domuzla bir probleminiz yoksa diger market fircalarina gore kaliteli, duzgun sekilli ve kullanisli

Tıraş olmayacaksanız, tıraş sabununu fırça ile yüzünüzde köpürtmek, kurutmak gibi uygulamaları tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine cilt sabunlarını tercih ediniz Smile Fırçasız..
(22/10/2013, Saat: 11:20)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/10/2013, Saat: 10:59)KUDEN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bir haftadir emektar kicikirik fircam yerine Banat Perfect kullaniyorum. Koku ile uzun mucadele etmem gerekmedi, sicak su ve arko (sabun/krem) yetti. Simdi cok hafif bir koku var, rahatsiz edecek seviyede degil... Fircanin uretimi de duzgun. Kil dokmuyor, sap uzerindeki bilezik cabuk oksitleniyor ama dikkat cekmiyor.

Tıraş olmayacaksanız, tıraş sabununu fırça ile yüzünüzde köpürtmek, kurutmak gibi uygulamaları tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine cilt sabunlarını tercih ediniz Smile Fırçasız..

Degerli mornetto, firca ile normal sabunu kopurtup dusta yuzume suruyorum. bir nevi peeling... ardindan hafif bir nemlendirici.

yinede uyarinizi dikkate alacagim.
Gratiste gördüm , uçlar çatallaştırılmış olarak satılıyordu.
Ev kalabalık diye almadım ama merak ettim.

Olmazsa olmaz bir fırça değil. Elinizde kaliteli bir fırça varsa paranızı sabun krem yada daha kaliteli bir ürün için biriktirin komşu
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Bir adet banat perfect i yıllardır kullanıyorum.
Kıl kalitesinden vs anlamam ama sağlamlık yönünden bundan daha sağlam bir fırçaya denk gelmedim.. (pederin kullandığı fırçalar dahil)
Banat öncesinde birçok 3-5 tl lik fırça eskittim. çoğunun sapı hoşuma gitmişti.Hiçbiri çok uzun ömürlü olmadı ve ısrarla kıl dökmeye devam ederek beni rahatsız ettiler.
Banat ilk birkaç kullanımda kıl döktü sonrasında hiç sıkıntı çıkarmadı.
Çok defa kaynar suda yumuşattım.Benim işkencelerime de dayandı. Hor kullanmaya uygun bir fırça.
Sapı estetik değil ama estetik olan ağaç saplı fırçalardan daha dayanıklı.
Uygun fiyatlı bir fırça almak isteyen ve fırçaya gerekli özeni gösteremeyeceğini düşünüp sağlamlığı önemseyen arkadaşlara önerebilirim.
Cildine masaj yapan sert fırça isteyen arkadaşlara yada öğrenci arkadaşlara
önerebilirim.. Elinde daha kaliteli fırça olan arkadaşların almasına gerek yok bence.
Belki işyeri veya seyahat frçası olarak düşünülebilir
Yıllar önce taşınma sırasında milyoncudan alıp birkaç ay kullandığım, knot ve sap ayrıldıktan sonra yapıştırıp bir süre klavye temizlemeye kullandığım, sonra da bir kenarda tozlanan fırçayı beğenenler, hatta FS ile kıyaslayanlar varmış, şaşırdım Smile

Bilsem bu kadar kötü muamele eder miydim? İyice temizleyip tekrar deneyesim geldi şimdi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: