Banat Perfect
rosmanın porsuk pure
ondan daha ıyı bır fırca bu

ama emınonune gıtme ımkanınız varsa

aynı fıyata jaguar başak yada lıderın
en buyuk boyunu

aynı fıyata alabılırsınız

o cok cok cok daha ıyı bır fırca

bende var banatdan memnun olmadıgımı soyleyemem
12 den falan almıstım sanırım
pısman degılım

ben denemeye deger derım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Pederden şu fırçayı almıştım. Boyu gayet büyük ben pek memnun kalmadım ama bir şans daha vereyim. Sanırım bu varken Lider ve türevlerine gerek olmaz.

fotoraf2z.jpg
(10/05/2012, Saat: 17:30)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pederden şu fırçayı almıştım. Boyu gayet büyük ben pek memnun kalmadım ama bir şans daha vereyim. Sanırım bu varken Lider ve türevlerine gerek olmaz.

fotoraf2z.jpg

bu ürün lider ve türevlerinin ürünüdür gibime geliyor... lider olmasa bile teknik fırça çıkışlıdır gibi
(10/05/2012, Saat: 17:30)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pederden şu fırçayı almıştım. Boyu gayet büyük ben pek memnun kalmadım ama bir şans daha vereyim. Sanırım bu varken Lider ve türevlerine gerek olmaz.

fotoraf2z.jpg

tepeden bakarak kılların sıklığını ve çatallanmışlığını gösteren bir foto daha çekecek olursanız sanırım bu sitede biraz fırçadan anlayan herkes

"lider ve türevlerini bırakın, 2band superbadger herhangi bir fırçaya da ihtiyacınız olmayacaktır"

diyebilir, dikkat!!! Smile
memleket kurtulana kadar siyah
liderle aynı fırça
bu varken başka fırçaya gerek yok kim ne derse desin Smile

bu konuda açık görüşlü değilim Smile inanılmaz memnun kaldıgım bir fırça nedense.

arko gibi berber unsuru olmasınında etkisi büyük tabi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(10/05/2012, Saat: 17:38)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

fotoraf2z.jpg

tepeden bakarak kılların sıklığını ve çatallanmışlığını gösteren bir foto daha çekecek olursanız sanırım bu sitede biraz fırçadan anlayan herkes

"lider ve türevlerini bırakın, 2band superbadger herhangi bir fırçaya da ihtiyacınız olmayacaktır"

diyebilir, dikkat!!! Smile

Tepeden bu şekilde sanırım ortalardaki yerlerde seyreklik var.

fotoraf3w.jpg
(10/05/2012, Saat: 17:41)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: liderle aynı fırça
bu varken başka fırçaya gerek yok kim ne derse desin Smile

bu konuda açık görüşlü değilim Smile inanılmaz memnun kaldıgım bir fırça nedense.

arko gibi berber unsuru olmasınında etkisi büyük tabi

Bu tür olumlu yorumlarla belki bakış açım değişebilir Big Grin

Daha bugün sinekkaydı oldum iki güne bu yorumları okuyup tıraş olayım Big Grin
hımm seyrelme mevcut kabul, ama uçlardaki çatallaşma muazzam olmuş, o nedenle son derece yumuşak ve masör bir fırça olduğunu tahmin ediyorum, kanaatimce elinizde bu varken ihtiyaçtan değil de sadece zevkten başka bir domuz kılı fırça almaya gereklilik doğabilir.

iyi günlerinizde, bol köpüklü tıraşlarınızda kullanmanızı dilerim.
memleket kurtulana kadar siyah
(09/05/2012, Saat: 00:37)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: banat special hakkında bilgisi olan varmı
25 tl civarında

porsukmu (boyle bi porsuk kılı tippi hiç görmedim ama)
sentetik boyamaı

domuz kılı içermez diye ozellıkle yazılmıs

6404591.jpg

Adamlar tüketici farkındalığını artırmaya çalışıyorlar. Elbette içinde yönlendirme var. Buyrun okuyun.

http://www.gidaraporu.com/domuz-kili-fircalar_g.htm
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Tama o zaman bir şans daha vereyim en kısa zamanda Smile

Teşekkür ederim sayenizde bir fırça kazandım Smile Yoksa banyo dolabında yer kalmamış üzerine koymuştum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: