Banat Perfect
banat ile anlaşamadık maalesef. seveni vardır elbet ama bana göre değilmiş.
köpük yutmanın kılların ağartılma süreciyle dolaylı olarak ilgisi vardır. Özellikle aşırı işlemden geçen kılın kimyasal olarak yapısı bozulmakta ve incelmektedir. İnce kıl kullanılıp bir de üzerine ağartılma seviyesi fazla gerçekleştiyse daha da vahim bir tablo çıkar ortaya. Bunu Semogue ‘ un fırçalarında 830 da vs bariz görürüz. İncelen kıl yapısıyla birlikte fırça sabun/krem yüklemesi yapılırken yeterince sabunu kaldıramaz. Dolayısıyla tıraş esnasında da daha az köpük oluşur. Bunu aşmak içinde daha fazla yükleme yapılmalıdır. Bunu şöyle anlayabilirsiniz. Herhangi bir Semogue fırçayla , Omega - Jaguar ( kıl tipi benzerdir ) fırçayı alıp aynı sabuna aynı şiddet ve zaman dilimi içinde sabun yükleyelim. Omega- Jaguar gibi fırçalarla çok kısa sürede yükleme işlemi bitecektir.

Banata gelince vana saplı kötü görüntüsünün aksine ergonomik bir sapa , kısa ağarmış pamuk gibi güzel bir düğüme sahip fırçadır. Benzeri Omega ları vs tokatlar. Düğümün kısa olmasından ötürü yüzde köpürtme yapmak , masaj etkisi vs de güzel , keyiflidir. Sıcak suyu da sever. Migros’larda 13-14 tl gibi bir fiyata son stoklar satılıyor. Denemek isteyenler bence alsın.
Geçen yıl aldım ve hala kullanıyorum. İyice yumuşadı uçları şu an tam ayarında olduğunu düşünüyorum. Güzel fırça lakin bana göre biraz küçük.
Banat Best
SD394B.jpg
EeGtO1.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: