Yutubır (youtuber) olmaya çalışıyorum desteklerizi arz ederim.
Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Uzun zamandır heves ediyorum bu youtube işine bakalım hayırlısı. Geleneksel tıraş da zaten vazgecilmezim umarım muaffak oluruz.
Saygılarımla
Umut
Yeni videom biraz sonra yayında, kameram odak kaçırmış lütfen kusura bakmayın.
İkinci videoda tıraş fırçalarından bahsetmeye çalıştım, vakit ayırıp izleyebilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla

https://youtu.be/AC5hEyPaAqo
Guzelll. Agzına saglık hocam. Guzel bilgilendirici video.

Onerilerim:
1- Yorumları ac ki, begenen sorusu olan sorsun paylasım yapsın. Gunumuzde web2.0 dedikleri olay insanların kendileri katkı yaparak olusturdugu online ortamlar. Twitter, facebook, basarılı vlogger ların en buyuk silahı budur.

2- Bu bilgilendirici bir video idi, ayrı ama ileride tıras video larında arka planda cok hafif bir muzik acabilirsin. Tırasın sıkılınacak birsey degil, zevk alınacak birsey oldugunu gostermeliyiz.

3- Porsuklara ne yazıkki turlu iskenceler yapılıyor midemiz kalkmasın diye burada paylasmak istemem, o yuzden sentetik fırcaların buyuk onemi var ozellikle domuza ekstra alerjisi olan dindar kesimin. %99 berberin domuz kullandıgını kimse bilgi olarak bilmiyor. İleride ulkemizde tum berberlerin sentetige gecme olasılıgı oldugunu dusunuyorum. Bu yuzden sentetik fırcanın gelecegi onemli. Elinizde ki sentetik fırca eski teknoloji bir urun.
Ozelden bana iletisim bilgilerinizi yazarsanız plissoft bir fırca hediye gondermek isterim. Cok guzel kupuk yapma performansı vardır. İcinde cok su tutmayın, kıllar emilim yapmadıgından su kıllar arasında birikir, bunun yerine fırcayı sıktıktan sonra kopurtme esnasında, gerektiginde ucunu ıslatarak kullanın ve fırcayı yuzunuzde bastırarak acın, o zaman o kıl yapısmasının onune gecersiniz. Sentetik fırcaya daha onem verelim derim kanalınızda, ozellikle ulkemizde onu acık o isin.
"Brush of the gods" mevzugu, birkac sene once baya bir kavga dovuse neden olmustu youtube ustunde.
https://www.youtube.com/watch?v=NthokeGa4pI&t=28s
Youtuber lar uzerinde turlu atısmalara, sakalasmalara on ayak olmustu, hepsinin reputasyonuna bir sekilde katkı olmustu bu sentetik mevzu.
4- Fırca break in ve kopurtme (leathering) videoları sanırım ileriki video konuları. Guzel olur.

5- Youtube un kendi editing ozelligi var. Sanırım turlu kesip bicme islemleri ve yazı ekleme ozellikleri var. Videoyu cektikten sonra unuttugunuzu dusundugunuz acıklamaları veya konusma devam ederken eksik kalan yanları video ustunde oraya yazı olarak ek acıklama yapabilirsiniz, anlattıgınız mevzu hakkında gerekli link bilgi kayagı vs paylasabilirsiniz.

Aklıma gelenleri paylasmak istedim. Emeginize saglık.
@Umutakdag, forumun eksikliklerinden biri olan videolu anlatım için çok teşekkürler, ağzınıza sağlık. Bu tür videoların artması dileğiyle..
Komşum ellerinize sağlık devamını da bekleriz
@Umutakdag komşum elinize sağlık .
de te fabula narratur.!
Emeğinize sağlık. Umarım bu videolar çoğalır. Çok bilgilendiriciydi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Herkese destek için tekrardan teşekkür ederim.
@dikdik hocam yorumlar açıktı tekrar kontrol ettim, önceki videoda yazabilmiştiniz yorum, size zahmet tekrar deneyebilirseniz eğer bir hata varsa düzelteyim. Sentetik fırça konusunda haklısınız videoda da bahsettiğim gibi kaliteli markalar ayrı, haricinde sentetik kullanılmaz bence çünkü gerçekten, kötü marka sentetik çok kötü.
Müzik, daha iyi netleme, daha iyi ses, daha iyi aydınlatma, daha iyi senaryo, edit vs. aklımdaki fikirler ama gerçekten zormuş bu youtuber'lık işi Smile yine de bayağı keyif almaya başladım. Öncelikle sizler (forum üyeleri) ve eş dost izledikçe daha çok hoşuma gidiyor.

Aklımda konu çok, hayırlısı umarım devamlılık sağlayabilirim. Şuraya yazılan birkaç yorum, eleştiri vs. ne olursa olsun beni çok mutlu ediyor. Zaten sosyal medya da böyle bir şey sanırım. Forum üyelerinin çoğu ile hiç değilse Instagram'dan takipleşiyoruz, mutlu oluyorum.
Elinize,emeğinize sağlık.Başarılar dilerim.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Komsum valla ilk izledigimde alta indim birsey gozukmedi, yorumlar kapalı kalmıs olabilir diye hatırlatma amacınla yazdıydım. Su an tekrar acınca video yu yorumlar acık gozuktu bende de. Tekrar emeginize saglık.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: