Catie's Bubbles
(07/09/2018, Saat: 12:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @posicor
Hic moral bozucak birsey yok komsum, benim hastalık emin ol senden daha ileri dereceymis Dr. dedi. Smile
Bugun daha yeni Cella sabun konusuna, ilgili bir yazı yazdım. Bazı tecrube ettigim oneriler icin okumanı tavsiye ederim.

@FearOfATG
Komsum sotede bekliyormusun, yakında patlatacak artisianları diyorlar dogrumudur Smile

Sote olsa yine iyi Serdar hocam, direkt pusudayım. Smile
Belki hoşumuza gidecek birşeyler çıkar.
Satılık bölümü forumda favorilerimden tıraş malzemeleri ile dolu bit pazarı gibi. Ne ararsanız var Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Bu Catie's Bubbles sabunları koku olarak demek ki güçlü bir yapıya sahip. 2 defa (1 tas + 1 yüz) köpürtme yaptığım La Terre Verte modelinin kokusu çok keskin ve EDT'ler gibi tarz değiştiriyor tıraş esnasında. Önce keskin bir karabiber akabinde sandalwood çıktı. Hayvansal içerik barındırmadığı için bana hafif geldi köpüğü. Ama koruyuculuk ve kayganlık bakımından gayet yeterliydi.
Fakat domuzcuk fırçanın gazabına uğradım bu sabunla, ilk perde de direkt köpüğü yuttu. Sad
Ek bir kap kullanmadan sadece kendi kabından 2. sefer yüklemede başarılı bir köpük oluşturdu.
"A Samurai always wears two swords."
Bu artisian kullanımı hakkında ayrı bir konu acmayı dusunuyordum aslında ama kabaca buraya da yazayım.
Bu sabunlar yuksek yag oranına sahip sabunlar. Mumkunse kendi kaplarından kopurtmeyin bu sabunları ıslatmayın. Islandıkca o yaglar gidiyor. Bir kasık spatul vasıtası ile kullanacagınız kadarını kopurtme kasenizde kupurtun. Kendi kabından kupurtme yapmayın diye kucuk bir uyarı yapayım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: