Cella
Her neyse, dediğim gibi bana birebir aynı koku gelmese de bebak ile, tatlı bir badem kokusu değil sonuçta cella sabunun kokusu. Gayet tatlı bir acıbadem burukluğu(imgeler karıştıBig Grin) Bebak kadar rahatsız etmez.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(25/06/2012, Saat: 23:24)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her neyse, dediğim gibi bana birebir aynı koku gelmese de bebak ile, tatlı bir badem kokusu değil sonuçta cella sabunun kokusu. Gayet tatlı bir acıbadem burukluğu(imgeler karıştıBig Grin) Bebak kadar rahatsız etmez.

Hocam bebak rahatsiz etmiyor beni aksine acisini daha cok seviyorum ama aci olmayan sadece bademli modelinin badem kokusu da cok sofistike ve kendi albenisi var. İkisi de guzel yani Smile insallah deneyecegim cella yi yakinda Smile
tabac 50 lira değil arkadaşlar:
http://www.connaughtshaving.com/tabacstick.html
kargo dahil £6,45 100g stick refill, 20 lira bile değil pahalı diyeni körelmiş derby ile tıraş ederim. Big Grin

cella da £9.20 kargo dahil yani ikisi toplam 50 lira bile değil.

Cella ile bebak yakın ama bebak kokusu bana daha itici geliyor, cella kokusu daha yumuşak. Performansından da memnunum.

Bu arada cella başlığı vardı neden yenisini açtınız?

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=50
(25/06/2012, Saat: 23:52)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tabac 50 lira değil arkadaşlar:
http://www.connaughtshaving.com/tabacstick.html
kargo dahil £6,45 100g stick refill, 20 lira bile değil pahalı diyeni körelmiş derby ile tıraş ederim. Big Grin

cella da £9.20 kargo dahil yani ikisi toplam 50 lira bile değil.

Cella ile bebak yakın ama bebak kokusu bana daha itici geliyor, cella kokusu daha yumuşak. Performansından da memnunum.

Bu arada cella başlığı vardı neden yenisini açtınız?

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=50

dikkatsizlik olmuş...
Ben bu sabunu YERİM!

Ne güzel bir kokudur Ya Rabbim!

Psycho'ya teşekkürlerimi bir borç bilirim.

İnşallah performansından memnun kalırım da kiloluk alacağım bir sabun gerçekten.
Merhaba,

2 liralık bir türk traş makinesi ve perma sharp jiletle cella kullandım. Bu DE ile 3.cü traşım ve cella traş sırasında da sonrasında da mükemmel bir etki yaptı. Kokusu tabac gibi cekici değil benim için ama cilde verdiği yumuşaklık duygusu mükemmel. Yakında R89'um gelince yine deneyeceğim. Ha arko ile karşılaştırılsa daha nemlendirici ve badem özünden ötürü daha cok cilt besleyici olduğu kuşku götürmez

ama yine de ben tabakçıyım Smile
Aynı his bende de oluyor. ama dikkat et, lard ile yapılmış olabilir. Yani domuz yağı Confused
gerçi martin hocamıza bir danışıp fikrini alsak, o daha iyi bilir...
Saygılarımla

(28/06/2012, Saat: 18:40)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sabunu YERİM!
İnşallah performansından memnun kalırım da kiloluk alacağım bir sabun gerçekten.
Hocam bile bile lades olmak istemem ama olsa bile cok sorun olmaz bilmeden neler yediriyorlar bize suratima sursem pek de sorun etmem. Hayvan yag kullanilarak yapilan sabunlarda hangi hayvanlar bilmiyoruz neyi ucuza bulursa uretici onu kullanir. Cellayi 4 kisi kiloluk aldiydik ben cok sevdim biterse tek basima yine kiloluk alirim cok cok guzel bir sabun

(09/08/2012, Saat: 15:07)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı his bende de oluyor. ama dikkat et, lard ile yapılmış olabilir. Yani domuz yağı Confused
gerçi martin hocamıza bir danışıp fikrini alsak, o daha iyi bilir...
Saygılarımla

(28/06/2012, Saat: 18:40)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bu sabunu YERİM!
Kokusu insanı öyle yönlendiriyor ki, dün sabunu tahta çubukla böldükten sonra çubuğu istemsizce ağzıma götürdüm Big Grin.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Haci Bekirden badem ezmesi 1, cella 2 Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,800 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,657 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,020 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: