Cella
Cella bio bende ilaç (tüp krem olanlarından) kokusunu andırdı.
Cella bio 2 paket sipariş geçtim bakalım nasıl cıkacak . 1 tanede aftershave aldım bio
cella kırmızı krem ve balsam kullandım. gayet memnun kaldım. fakat bir sorum olacak arkadaşlar; cella kremi ilk defa kullanıyorum,yüzde köpürtme yapıyorum, kremi kabında yükledim fakat çok sulu bırakmadım varsa da biraz nem vardı kutusunda. bazı kullanıcıların sabunun bozulduğunu sarardığını ve kokusunun kaybolduğunu söylemişler kapta yükleyenler için. kapta yükleme cella yı kullanılmaz hale mi getirir sizce??
ne mutlu türküm diyene !
@yakup Cellayı 1 senedir kullanıyorum bendede sararmalar var ama özelliğini kaybetmiyor. Her tıraşdan sonra kabı ters çevirip kurumaya bırakıyorum kokusunda kayıp olmuyor rahatlıkla kullanabilirsin
cellayı birkaç ayda bir karışımlara katıyorum. parmakla kabından alıyorum. bir performans kaybı yok, koku azalması yok, az bir sararma oluştu ama
Senelerdir Tabac kase sabun kullanan birisi (ben ) Cella kase alsa çok yadırgar mı arkadaşlar? Kokudan bahsetmiyorum. Köpürtme kolaylığı, bol köpüğü, konforu, koruyuculuğu vs. olarak soruyorum.
@"1905sss" senelerdir neden Cella almadığınızı yadırgarız asıl? Big Grin

Kaliteli bir donyağlı sabundur. Koku dan bağımsız beklentilerinizi ziyadesiyle tatmin eder. Koku öznel bir durum.
Hem tebessüm ettirdiniz, hem de çok net cevap verdiniz. Teşekkür ederim. Smile
(17/12/2020, Saat: 20:19)1905sss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senelerdir Tabac kase sabun kullanan birisi (ben ) Cella kase alsa çok yadırgar mı arkadaşlar? Kokudan bahsetmiyorum. Köpürtme kolaylığı, bol köpüğü,  konforu, koruyuculuğu vs. olarak soruyorum.

İkisini de çok severek kullanıyorum. İkisi de aslında birbirine yakın performansta ürünler denebilir. Performans olarak ben Cella'yı 1 adım önde görüyorum. Sanki koruyuculuk ve tıraş sonrası açısından Cella daha iyi gibi. Her halükarda ikisi de bittikçe alacağım sabunlar. Birini diğerine tercih etmem Smile
Tabac daha elegant daha lüks bir hissiyat veriyor bana. Ama Cella'nın tıraş performansı bence daha iyi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,020 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,761 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,103 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: