Cella
Çok kullanmıyorum atıl duruyor ama şu yeni aloe veralı olan modeli gördükçe heyecanlandırıyor açıkçası
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
aloe vera'lı cella'yı impa'ya yazdım ama cevap alamadım zamanında. Var mi türkiye'de bir yerlerde
(19/03/2020, Saat: 11:05)Abus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aloe vera'lı cella'yı   impa'ya yazdım ama cevap alamadım zamanında. Var mi türkiye'de bir yerlerde

Yanlış bilgi vermek istemem ama sanırım Türkiye'de yok. Daha önce normal cella için yazanlar olmuştu. İtalya'da işler iyice karıştığı için sadece sabun değil, İtalya'dan hiç bir şey gelmiyor.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Sağlık açısından İtalyan ürünlerine ve diğer Avrupa ülkelerinden gelen ürünlere ara verilmesi en doğrusu.
Kargo paketinin kendisi bile riskli komşular.
Cella’nın yeni çıkan sabunu hakkında bilgi verebilecek olan var mı ? Kokusu, performansı vs. Teşekkürler.
Saygılar.
Bugün ilk proraso denememi yaptım iki senelik aralıksız cella dan sonra kendimi deterjanla tıraş olmuş gibi hissettim cella bence çok çok daha üstün bir sabun
cella serilerinin tümünü bonherre sitesinden temin edebilirsiniz. ben bir aydır başladım ıslak tıraşa. arko ve proraso sandal aldım memnunum cella düşünüyorum balsamı ile birlikte fakat sıcak havalarda bayar mı sıkar mı? bazıları öyle demiş. malum önümüz yaz.
ne mutlu türküm diyene !
(19/04/2020, Saat: 13:14)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella serilerinin tümünü bonherre sitesinden temin edebilirsiniz. ben bir aydır başladım ıslak tıraşa. arko ve proraso sandal aldım memnunum cella düşünüyorum balsamı ile birlikte fakat sıcak havalarda bayar mı sıkar mı? bazıları öyle demiş. malum önümüz yaz.

Cella bio olani (yesil renkli olani) ozellikle yaz mevsimi icin cok ideal komsum.
Kokusunda aloe veradan cok limon/narenciye hissettim ben. Koku-fiyat-performans cok iyi urun. Ozellikle losyonunu yaz donemi icin tavsiye ederim.
(19/04/2020, Saat: 13:22)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella bio olani (yesil renkli olani) ozellikle yaz mevsimi icin cok ideal komsum.
Kokusunda aloe veradan cok limon/narenciye hissettim ben. Koku-fiyat-performans cok iyi urun. Ozellikle losyonunu yaz donemi icin tavsiye ederim.

teşekkürler. hiç cella almadım gönlüm klasikten yana ama yaz için yeni çıkan alua veralıyı düşüneyim. yoksa proraso yeşil mi acaba?
ne mutlu türküm diyene !
(19/04/2020, Saat: 13:26)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler. hiç cella almadım gönlüm klasikten yana ama yaz için yeni çıkan alua veralıyı düşüneyim. yoksa proraso yeşil mi acaba?

Rica ederim.
Klasik olaninin tiras kremi hem agir kacar hemde kokusunu sevmeme ihtimaliniz var. Ama klasik olanin losyonu ve balsami, tiras kremi gibi kokmuyor.
Yinede benim tavsiyem bio olani. Koku olarak yaz icin ideal.
Proraso yesil olani yogun mentol agirlikli, sicak bolgeler icin ideal olur ama benim performans ve koku olarak tercihim Cella bio olurdu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,020 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,761 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,103 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: