Cella
Tam almayi dusunurken Smile
Ben de aynı dertten muzdaribim maalesef. Cella çabuk sönüyor ve koruyuculuğu da yeterli değil. Ama kokusunu çok seviyorum.
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
valla ben sönene kadar işimi bitiriyorum. Daha ne kadar kalmalı ki yüzde ?
Cella kokusunu sevip de daha iyi bir sabun isteyenlere valobra almond denemelerini öneririm.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Kolay sönmeyen bir sabunla (Mühle) bir miktar yüklenmiş fırçayı tıraş kabında yumuşatılmış Cella ile buluşturunca ortaya uzun ömürlü aynı zamanda Cella'nın koruyuculuğuna sahip bir köpük çıkıyor.
Cella'dan son derece memnunum kokusunu cidden çok beğeniyorum, tıraş sonuna kadar ( 2 perde + düzeltmeler) yetecek köpük oluşuyor.
Epeydir elimde olan bir ürün olmasına rağmen kokusu sebebi ile rağmen bir kaç kez kullandım. Kokusu çok hitap etmese de tıraş sonrasında yaşattığı hissiyat gerçekten çok güzel. Domuz fırça ile kullandım ancak two band porsuk fırça ile güzel sıcak bir köpükle kış günlerinde daha sık rotasyonda olabilir.
(15/12/2019, Saat: 20:11)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella kokusunu sevip de daha iyi bir sabun isteyenlere valobra almond denemelerini öneririm.

Nerden satın alabilirim. Cella'dan memnun olduğum için merak ettim.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cella'yı çok seviyorum, kokusunu da tıraş sonrası koruyuculuğunu da. Fakat köpürtmesi her ne kadar yumuşak bir sabun olsa da Haslinger Honig kadar iyi değil. Köpük yapmak Haslinger'den sonra her sabunda zor geliyor. Gerçi çabuk köpüren sabun kolay bitiyor onu tecrübe ettim. Cella daha uzun süre gidiyor Haslinger'den.

Yapısı genel olarak arko ile çok benzer. Arkoya göre tıraş sonrası koruyuculuğu çok çok daha iyi. Ama bence Arko'nun da köpük yüzünüzde iken dolgunluğu daha iyi.
Ben de kokusunu ve tıraş sonrası nemlendirici ligini çok seviyorum. Her zaman dolabımda olmasını istediğim sabunlardan.
Kokusu güzel de kullanmaya başladıktan 1 ay sonra falan o koku dayanılmaz çürümüş bir hal alıyor onunla nasıl baş ediyorsunuz?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,020 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,761 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,103 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: