Cella
Big GrinBig Grin Koku kötü değil zatende ben biraz daha ferah ve baharatlı kokular seviyorum o yüzden.
aynen marzipan gibi. bebak acıbadem kremi tamıtamına cella ile aynı kokuya sahip.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Cellayı bugün denedim.Aman Allahım o nasıl köpük öyle. durdu durdu bir anda köpürdü. Kokusunu beğendim bana çok doğal geldi. Bunlar artı yönleriydi.
Eksilerine gelirsek bana göre köpük kıvamlı olmasına rağmen krem şanti gibi ince ve yumuşaktı. yüzüme çok rahatlıkla sürdüm (genelde sıvarımSmile ) ama arko gibi tam anlamıyla koruyucu bir özelliğini hissedemedim.

Kıyaslayacak olursam şimdiye kadar kullandıklarım arasındaki yeri şöyle:

1. Arko sabun
2. Taylor Avacado
3. Nivea sensitive
4. Arko hazır köpük
5. Gillette Jel
6. Cella

O kadar mı kötü demeyin. Kendi cilt yapıma ve zevkime göre sıraladım.
Dün cellayla ilk tıraşımı oldum.Merak ettiğim için önce FS porsuk kılı fırçamı cellaya sadece değdirdim;bir gün önce tıraş olduğum için amacım sadece cellanın buna nasıl bir tepki vereceğini gözlemlemek olacaktı.Daha sonra köpürtme kabında fırçamla oynamaya başladım,fırçayı cellaya çok fazla muhatap etmediğimden köpük konusunda da açıkçası çok fazla beklentim yoktu.Arada bir durup:’acaba fırçayı cella sabuna biraz daha sürsem mi?’ diye de düşünmedim değil.İyi ki de aklıma takılan bu düşünceye itibar etmemişim.Fırça kapta dolanıp, bir süre sonra nereden doğduğu belli olmayan köpüklerle dolmaya başlayınca :’olmaz böyle bir şey’ demekten kendimi alamadım.Badem kokusunu pek sevmem ama,bu köpük bana kabı doldurma anlamında cellanın şampiyonluğunu ilan etti.Arko bu anlamda ikinci sıraya düşse de,yoğunluk ve klasik kokusuyla cellanın koltuğunu paylaşır diye düşünüyorum.Arkomuz memleketimizin sabunu olmayıp onu da dışarıdan almak zorunda kalsaydım o da bende güzel duygular uyandırırdı.Arkoya TABAC türü kaliteli bir ambalaj yapın ve adını değiştirip bir de ufak bir nemlendirme özelliği ekleyin,bence tıraş dünyasında
Liderliğe oynayacaktır.Neyse kısa kesmekte fayda var cellayla tıraşım zevk verdi ve köpük oluşumu beni büyüledi..
Saygılar..
1 ay sonra 2. kez denedim.Bu sefer tıraşı tamalayamadım.Yani devamlı uyguladığım 3. perdeyi uygulasaydım heralde sonuç felaket olacaktı.3.perdenin başında belirtileri görmeye başlayınca tıraşı yarıda bırakıp şap ve aftershave'e geçtim.

1 aydır Slim ve permasharpla birlikte sabun ve kremleri deniyorum dolayısıyla onlarda bir sıkıntı yok tamaen Cella kaynaklıydı bu.Ayrıc yine bir ay önceki yorumuma aynen katılıyorum Arko'dan üstün bir yanı yok.Toplu alımda aldığımız ürünler içerisinde en bana uymayan oldu diyebilriim rahatlıkla.

Tabi bu bana uymadı diye kötü olacak değil sonuçta çok popüler bir ürün ve beğeniliyor ancak niye böyle oldu emin değilim.Sanrım sakalları yumuşatması ve cildi koruması yeterli gelmedi.Alerjik bir durum değil.
herkese selam
bu cella sabunu merak ediyorum
nerden temin ediyorsunuz yurt içinde varmı mesela
fiyatı ne güzeyde bilenler yazarsa memun olurum
saygılar
Yurtiçinde yok hocamyurtdışı tek alternatif.

Belki elinde olan arkadaşlar size bir sample ayarlayabilirler.

Ben şahsen hiç beğenmemiştim ama pek beğenmeyen çıkmıyor Big Grin
(25/06/2012, Saat: 13:23)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtiçinde yok hocamyurtdışı tek alternatif.

Belki elinde olan arkadaşlar size bir sample ayarlayabilirler.

Ben şahsen hiç beğenmemiştim ama pek beğenmeyen çıkmıyor Big Grin

bende çok tercih edildiği için merak ettim
aslında birde tabac almak istiyorum ama 50 tl veresim
gelmiyo Big Grin
günün birinde forumcak 1 kiloluk toplu alım yapalım diyorum cella ile Smile
(25/06/2012, Saat: 13:34)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: günün birinde forumcak 1 kiloluk toplu alım yapalım diyorum cella ile Smile

kaşıkla paylaşırız artıkCool

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,975 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,700 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,068 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: