Cella
(21/06/2017, Saat: 15:04)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar, geleneksel tıraşa tekrar başlayınca ilk işim bu sabunu bir kiloluk paketiyle almış oldum. Daha evvel bir kaç ortak girmiştik sabuna ancak şu an tek başıma girince bir endişe beni sardı Smile ayırdığım parçaları lastik contalı kaplara koydum ancak elinde benim gibi uzunca süre tutmaya yeltenmiş arkadaşların acı tecrübeleri oldu mu merak ediyorum. Bazı sabunların kokusunun uçtuğunu okudum ama cellayı gözümden kaçırmış olabilirim.

Selamlar eski yorumlarınızı okumuştum. Foruma ilk üye olanlardan olduğunuz için zamanında yaptığınız yazışmalar sonradan üye olanlara aydınlatıcı oldu.  Geleneksel tıraşa tekrar hoş geldiniz diyelim o zaman @emiriko .  
Rolleyes

Kiloluk cella almadım kendi 150gr lık kabında kullanıp bitirmiştim. 6 ay kadar kadar bitirmek için uğraştım rotasyonlu kullandığım için. Küçük kapta olduğu halde biterken özellikle koku olarak o ilk açıldığı havası yoktu.  Kullanılmayan sabunları dolapta muhafaza edilmesinin daha doğru olacağını okumuştum forumda. O şekilde yapabilirsiniz isterseniz.

Aslinda en mantıklısı satışa koymak fazlasını. 1 kilo 1 kişiye senelerce gider. Başka şeyler de denemek lazım arada  Big Grin

Tıraş aleti
Hosbulduk guzel sozleriniz icin tesekkur ederim. Forum cok degismis alismaya calisiyorum. Eskiden haberdar olmadigimiz markalara erisebiliyor olmak, icimizden markalar cikarmak cok hosuma gitti.

Satisa koymayi dusunebilirim maksat taze taze tuketmek ama tek ve favori sabunum oldugu icin iki sene goturse yeter diye dusunuyorum.

Keyifli forumlar.

(21/06/2017, Saat: 17:11)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar eski yorumlarınızı okumuştum. Foruma ilk üye olanlardan olduğunuz için zamanında yaptığınız yazışmalar sonradan üye olanlara aydınlatıcı oldu.  Geleneksel tıraşa tekrar hoş geldiniz diyelim o zaman @emiriko .  
Rolleyes

Kiloluk cella almadım kendi 150gr lık kabında kullanıp bitirmiştim. 6 ay kadar kadar bitirmek için uğraştım rotasyonlu kullandığım için. Küçük kapta olduğu halde biterken özellikle koku olarak o ilk açıldığı havası yoktu.  Kullanılmayan sabunları dolapta muhafaza edilmesinin daha doğru olacağını okumuştum forumda. O şekilde yapabilirsiniz isterseniz.

Aslinda en mantıklısı satışa koymak fazlasını. 1 kilo 1 kişiye senelerce gider. Başka şeyler de denemek lazım arada  Big Grin

Tıraş aleti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@emiriko merhaba, yeniden hoş geldiniz. Zamanında arkadaşlarla birlikte kiloluk Cella alıp bölüşmüştük. (Sanırım 4-5 kişi) Rotasyonla kullandığımdan olsa gerek zamanla sabunun kokusu zayıflamıştı ve ayrıca üzerinde çok hafif bir renk değişimi (sarımtırak) olmuştu. Performansından ise herhangi birşey kaybetmemişti. Keyifli tıraşlar.
(21/06/2017, Saat: 17:40)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosbulduk guzel sozleriniz icin tesekkur ederim. Forum cok degismis alismaya calisiyorum. Eskiden haberdar olmadigimiz markalara erisebiliyor olmak, icimizden markalar cikarmak cok hosuma gitti.

Satisa koymayi dusunebilirim maksat taze taze tuketmek ama tek ve favori sabunum oldugu icin iki sene goturse yeter diye dusunuyorum.

Keyifli forumlar.

Birde krem bazlı kremlerin direkt kabında köpürtülmeyip bir çay kaşığı ile alınarak bulunduğu kabın dışında bir köpürtme yapıldığında daha uzun bir performans sağladığını belirtmişti Mustafa bey.
@emiriko komşum merhaba satarsanız bende almayı düşünüyorum.
@msakalli hocam guzelim cellanin o goruntusune katlanamam tazeyken bitirebilme yoluna gireyim.

@umutatakul hocam cellanin kapagindaki dede gibi suratimda kopurtmek bana ayri keyif veriyor. Her ne kadar cok sik scuttlelar olsa da onlar bu keyfi benden aliyormus gibi hissediyorum alisamadim bir turlu. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim.

@KAYHAN hocam tartip bakayim. Kilosunu 90a almistim oran oranti yapar bir fiyat ortaya cikaririz neden olmasin Smile

Selamlar bende cellanın küçük boyunu 1 sene boyunca tüketmeye çalıştım.Daha sonra epey bir sürede kullanmadım.Geçen gün baktım kahverengi olmuş attım.Badem kokusu hiç hoşuma gitmiyordu.
Keyifli tıraşlar dilerim...
Hocam ben de bademli her seyi seviyorum Smile keskul, acibadem kurabiyesi akliniza ne gelirse Smile

Fırça kullanarak Cella aracılığıyla köpürttü
@emiriko komşum foruma tekrar hoşğeldiniz . Sadece Cella değil tüm sabunlarınızı buzdolabında saklayabilirsiniz . Sabunu 100 gr lık parçalara bölüp bir kabın içerisine aktarın sonra kabın üzerini jelatin ile kaplayıp buzdolabı poşetine koyun son olarak tekrar jelatinle kaplayıp buzdolabına koyun benim yöntemim biraz abartılı ama baya sağlam
(21/06/2017, Saat: 21:07)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam ben de bademli her seyi seviyorum Smile keskul, acibadem kurabiyesi akliniza ne gelirse Smile

Fırça kullanarak Cella aracılığıyla köpürttü
Selamlar komşum,
Ne güzel ben sanırım bademden hoşlanmıyorum.Cella'ya kabahat buldum.Tıraşı ,nemlendirmesi çok güzeldi oysa.
Dediğiniz tatlıları yemeyişimden belliydi böyle olacağı Smile Smile Smile
Saygılarımla...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,801 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,657 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,020 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: