Cella
Teşekkür ederim arkadaşlar hep soracağım unutuyordum Big Grin
elınde cella veya proraso marka tras sabunu olanlar var mı?
para ıle satın almak ıstıyorum fakat bulamadımSad
hocam başlık aç, ortak bul, 1 kiloluk getirin paylaşın. aynı şehr olursa daha iyi olur, ekstra kargo vermezsiniz.
Prorasonun da 500grlık olanı varmış
Saygılar
(13/02/2012, Saat: 16:57)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elınde cella veya proraso marka tras sabunu olanlar var mı?
(13/02/2012, Saat: 16:57)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elınde cella veya proraso marka tras sabunu olanlar var mı?

Özellikle kozmetik yasağının çıktığı, yurtdışından alışverişe sınır koyulduğu böyle bir dönemde kimsenin elindeki ürünü satmak istemeyeceği kanısındayım. Ben kokusunu çok sevmesemde yaptığı işten dolayı saygılıyım cellaya. 2-3 defa kullandım duruyor bir köşede ama satmayı asla düşünmem.
(13/02/2012, Saat: 02:04)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: doğrusu Ç ileymiş
yani ÇELLA diye. içim rahatladı, doğru okuyormuşum Smile

Hocam yanlışımı düzelttiniz teşekkür ederim. Kendini pek kullanmıyorum ama en azından adını doğru söylerim artık.
estağfurullah, ben de tam net bilmiyordum sizlerin sayesiinde öğrenmiş olduk. Smile
Saygılar
(13/02/2012, Saat: 22:13)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam yanlışımı düzelttiniz teşekkür ederim. Kendini pek kullanmıyorum ama en azından adını doğru söylerim artık.

Bugün Cella'yı denedim.

Açıkçası Arko varken aranmayacak bir sabun.Son günlerde denediğim TABAC,MWF,Col.Conk ve Taylor la aynı kategoriye sokamıyorum malesef.Kokusu öyle çok güzel değil biraz yoğun ancak zaman geçtikçe alışınabilir ve sevilebilir.

Özetlemek gerekirse Arko'nun biraz daha yumuşatma özelliğine sahip olanı diyebiliriz.

ben kokusuna bayılıyorum...
(22/02/2012, Saat: 15:57)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Cella'yı denedim.
Açıkçası Arko varken aranmayacak bir sabun.Son günlerde denediğim TABAC,MWF,Col.Conk ve Taylor la aynı kategoriye sokamıyorum malesef.Kokusu öyle çok güzel değil biraz yoğun ancak zaman geçtikçe alışınabilir ve sevilebilir.
Özetlemek gerekirse Arko'nun biraz daha yumuşatma özelliğine sahip olanı diyebiliriz.
Tıraştan ziyade yenilecek birşey gibi Big Grin Marzipan gibi.
hocam kokladığım zaman acıkıyorum. korkuyorum bir gün kendimi cellayı ekmeğe sürerken bulacağım diye Smile
Saygılar
(22/02/2012, Saat: 16:34)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraştan ziyade yenilecek birşey gibi Big Grin Marzipan gibi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,000 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,709 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,076 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: