Cella
(05/10/2011, Saat: 23:35)baduruk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/10/2011, Saat: 19:40)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün en nihayetinde Cella sabunu denedim. İlk fark ettiğim herkesin söylediği gibi çok kolay ve bol köpük yapması. Arko'ya nazaran sanki biraz daha fazla köpük yapıyor ama aralarında dağlar kadar fark yok bence. Arko'dan en büyük farkı çok daha yağlı olması gibi geldi bana. Yüzü, tıraşa sanki bir basamak daha iyi hazırlıyor gibi. Kokusu ilk kullanımım olduğunu düşünecek olursak çok ahım şahım hoşuma gitmedi ama deneyimli arkadaşların dediği gibi ileride bağımlılık yapabilir. Ama şimdilik ben geleneksel Arko'muzun kokusunu çok daha fazla beğendiğimi söyleyebilirim. Bakalım belki bir kaç tıraş sonra kokuya iyice alışırım. Ama kesinlikle kötü bir kokusu yok. Sadece benim zevkime pek hitap etmedi diyelim. Bunun dışında gerçekten çok başarılı bir sabun.

Bu arada önümüzdeki ay, daha doğrusu bayram zamanında daha önce de dediğim gibi bir arkadaşım İtalya'ya gidecek. Mutlaka kiloluk olandan isteyeceğim. Bunun yanında deneme amaçlı kaptakinden de bir tane sipariş vereceğim. Başka sipariş verilebilecek tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı İtalya'dan?

üstad bir kişi için de sipariş sanşımız var mı Rolleyes

Gidecek olan arkadaş ile konuşacağım. Ne kadar getirtebilirim bilmiyorum ama her ihtimalde 1 kg fazladan Cella getirtmesini sağlayacağım. En azından daha önce de yaptığımız gibi parça parça bir kaç kişinin kullanmasını sağlarız. Kısaca bu konuda elimden geleni yapacağıma kuşkunuz olmasın ama çocukcağız da tek başına kaç tane kiloluk Cella taşıyabilir onu da bilmiyorum.Shy
haklısınız. arkadaslarınıza yuk olmayın fazla. daha sonra yine lazım olursa...
Smile
(06/10/2011, Saat: 03:08)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gidecek olan arkadaş ile konuşacağım. Ne kadar getirtebilirim bilmiyorum ama her ihtimalde 1 kg fazladan Cella getirtmesini sağlayacağım. En azından daha önce de yaptığımız gibi parça parça bir kaç kişinin kullanmasını sağlarız. Kısaca bu konuda elimden geleni yapacağıma kuşkunuz olmasın ama çocukcağız da tek başına kaç tane kiloluk Cella taşıyabilir onu da bilmiyorum.Shy
(05/10/2011, Saat: 19:40)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün en nihayetinde Cella sabunu denedim. İlk fark ettiğim herkesin söylediği gibi çok kolay ve bol köpük yapması. Arko'ya nazaran sanki biraz daha fazla köpük yapıyor ama aralarında dağlar kadar fark yok bence. Arko'dan en büyük farkı çok daha yağlı olması gibi geldi bana. Yüzü, tıraşa sanki bir basamak daha iyi hazırlıyor gibi. Kokusu ilk kullanımım olduğunu düşünecek olursak çok ahım şahım hoşuma gitmedi ama deneyimli arkadaşların dediği gibi ileride bağımlılık yapabilir. Ama şimdilik ben geleneksel Arko'muzun kokusunu çok daha fazla beğendiğimi söyleyebilirim. Bakalım belki bir kaç tıraş sonra kokuya iyice alışırım. Ama kesinlikle kötü bir kokusu yok. Sadece benim zevkime pek hitap etmedi diyelim. Bunun dışında gerçekten çok başarılı bir sabun.

Bu arada önümüzdeki ay, daha doğrusu bayram zamanında daha önce de dediğim gibi bir arkadaşım İtalya'ya gidecek. Mutlaka kiloluk olandan isteyeceğim. Bunun yanında deneme amaçlı kaptakinden de bir tane sipariş vereceğim. Başka sipariş verilebilecek tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı İtalya'dan?

Dostum bir kişi tıbbi bir kontrendikasyonu yoksa 30 kg ye kadar 2 ye bölerek her iki kolu ile taşıyabilir.Big GrinBig Grin

Arkadaşlar ne olacak bizim halimiz şu gümrük olayına çare bulmak lazım.Semihsaraciye arkadaşın ithalat yapabileceği şirketi ve izni varsa getirtebilirmiyiz acaba?
halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
olmaya devlet cihanda iki perde tıraş gibi
100 gram yeter bence kişi başı.
getirilecek olursa beni listeye yazabilirsiniz. kaç gram olursa ortak olurum..
bugün cella yı ilk defa kullanmak nasip oldu. traş performansını karşılaştıramıyorum ama gerçekten kokusu muhteşem ve iştah açıcıSmile
ardından kahvaltı süper gitti .
buna ek olarak, sanırım arko gibi çalıştım üzerinde biraz kuru oldu sanki. arkodan farklı kesinlikle ve güzel.
Saygılar
Cella' yı köpürtmeden önce fırçanızı daha bol sulu bırakın. Hafif sirkeleyin bir iki yeter. Sonra en az 10 saniye fırçayı sabunla besleyin. Bu şekilde daha dolgun ve nemli köpük yapar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Arkadaşlar bu sabunun ismi nasıl okunuyor ?? "cella" "sella" "kella" vs.
Sella diye okunur. Hücre anlamina gelir. Yanlışım varsa düzeltin.
biz italyan markası olması sebebiyle -bilmiyorum yanlış, bilmiyorum doğru - hep çella diye okuduk Smile
(13/02/2012, Saat: 01:46)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sella diye okunur. Hücre anlamina gelir. Yanlışım varsa düzeltin.
doğrusu Ç ileymiş
yani ÇELLA diye. içim rahatladı, doğru okuyormuşum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 19,999 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,708 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,076 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: