Cella
Benimde bu sabunda dikkatimi çeken,İlk aldığımda kokusu daha yoğundu sanki giderek koku hafifliyor.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Acaba kaç yıl dayanır kokusu.
Bir kilo alıp atayım kenaraWink

(26/04/2013, Saat: 18:09)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimde bu sabunda dikkatimi çeken,İlk aldığımda kokusu daha yoğundu sanki giderek koku hafifliyor.
Kiloluk, parça parça kullanacağınız için hava almadığı sürece kokusunu kaybetmez diye düşünüyorum.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Kuruma sorunu olur mu bilinmez gerçi içinde o kadar kimya stearic asit falan var

(26/04/2013, Saat: 19:26)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kiloluk, parça parça kullanacağınız için hava almadığı sürece kokusunu kaybetmez diye düşünüyorum.
Cella, rotasyonumdaki en sevdiğim sabunlardan. Kokusu bana göre muhteşem zaten, Bebak Acı Badem Sütü'ne çok benziyor, ama daha güzel bence. Açıp açıp koklayası geliyor insanın.

Köpük performansı olağanüstü. Fırçanın suyunu fazla sıkmayıp Cella kabında çeviriyorum, ardından tasa geçirdiğimde gerekirse ara ara, çok az su koyuyorum. Suyu seviyor ve hemen, bir anda köpürüyor.

Koruyuculuğuna diyecek hiçbir şey yok. Tabac'tan belki bir seviye alttadır. En büyük silahı ise bence tıraşın ardından cildin nemli kalmasını sağlaması. Harika bir nemlendiriciliği var.

Kısacası:

Adamlar yapmış.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Komşularım, Cella'dan yeterli köpük performansı alamıyorsanız yüzde köpürtmeyi deneyin. Sabun bu şekilde şaha kalkıyor. "Marco's Method" adlı yöntemi kullanın derim ben. Fırçanın suyunu sıkmadan, sadece bir kez sertçe silkeleyerek, sabunun üstünde fırçayı yavaş hareketlerle yaklaşık bir dakika gezdirin. Sonra yüzde köpürtün. Başlangıçta köpük size fazla sulu gelebilir, kısa zaman sonra ise harika, dolgun bir hale dönüşen bir köpükle karşılaşacaksınız. Cella suyu seviyor.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
Merkur Progress
Omega 80005
Ben de çok seviyorum o kokuyu.

Köpüğün ince kaldığı boğaz bölgesinde, biraz uzun bir tıraş olursam sanki kurumalar meydana geliyor.
(08/10/2013, Saat: 00:20)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de çok seviyorum o kokuyu.

Köpüğün ince kaldığı boğaz bölgesinde, biraz uzun bir tıraş olursam sanki kurumalar meydana geliyor.

Biraz daha fazla su kullanın komşum. Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Fırçayı sulu bırakın. Çok ama çok fark ediyor.

Merkur Progress
Omega 80005
(08/10/2013, Saat: 00:27)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/10/2013, Saat: 00:20)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de çok seviyorum o kokuyu.

Biraz daha fazla su kullanın komşum. Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Fırçayı sulu bırakın. Çok ama çok fark ediyor.

Birazdan...Smile
(08/10/2013, Saat: 00:46)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/10/2013, Saat: 00:27)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Birazdan...Smile

Cella'yı geniş bir kaba basıp fırçaya yüklemeden önce üstüne biraz sıcak-ılık su koyup yumuşamasını beklerseniz daha çok verim alırsınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,019 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,761 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,103 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: