Cella
Güzel haber, tabac'tanda ümitliyim ırısh moose sebebiyle...
Vallahi onları artık öyle böyle satmayı deneyeceğim. Hatta dikkat ettiysen WS, Proraso gibi hayvansal içerikli olmayan sabunlardan da ekledim üstüne sırf satılsınlar diye. sanırım bir süre daha bekleyeceğim. alıcı çıkmaz ise kullanacağım artık napıym.
bu sabunları nereden baksanız 2-3 haftadır bazılarını ise 1 aydan fazladır kullanmıyorum zaten.
Saygılarımla

(18/09/2012, Saat: 17:17)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başta siz olmak üzere herkesin gözü aydın o zaman hocam Smile

Cella'nızı da satıştan çekersiniz herhalde artık böyle güzel sabun elden çıkarılmaz hocam ya Smile
Peki ne kullanacaksınız hocam
Tek sabun kullanımında mı karar kıldınız
tek sabun tek fırça tek alet tek marka jilet
ah ah nerde o günler Smile

(18/09/2012, Saat: 18:47)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi onları artık öyle böyle satmayı deneyeceğim. Hatta dikkat ettiysen WS, Proraso gibi hayvansal içerikli olmayan sabunlardan da ekledim üstüne sırf satılsınlar diye. sanırım bir süre daha bekleyeceğim. alıcı çıkmaz ise kullanacağım artık napıym.
bu sabunları nereden baksanız 2-3 haftadır bazılarını ise 1 aydan fazladır kullanmıyorum zaten.
Saygılarımla

(18/09/2012, Saat: 17:17)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başta siz olmak üzere herkesin gözü aydın o zaman hocam Smile

Cella'nızı da satıştan çekersiniz herhalde artık böyle güzel sabun elden çıkarılmaz hocam ya Smile
yiğit kişi her şeyden tek tek almaz,erkeğe yakışmazTongue

(18/09/2012, Saat: 18:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki ne kullanacaksınız hocam

(18/09/2012, Saat: 18:47)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vallahi onları artık öyle böyle satmayı deneyeceğim. Hatta dikkat ettiysen WS, Proraso gibi hayvansal içerikli olmayan sabunlardan da ekledim üstüne sırf satılsınlar diye. sanırım bir süre daha bekleyeceğim. alıcı çıkmaz ise kullanacağım artık napıym.
Saygılarımla

tek makine tek jilet tek sabun gibi bir iddiam yok artık ve sanırım artık olamaz da Smile bizden geçti Big Grin
37cyi gördükten sonra bir de 34c alayım dedim. onda da bazı arkadaşlar pek olumlu konuşmadılar. kararsızım Confused
kalitesi değil ama tasarımı çok hoşuma gidiyor. ne yalan söyleyeyim...
ama sabunlarım artık tallowsuz sabunlar olacak o kesin. bunlarda domuz yoksa, bunları bitirip bir daha almayacağım tallowlu sabun.

* badem için 3p
* gül için klars kabinett
* krem olarak TOBS çeşitleri yeter. ayda bir çeşit alsam bir sene dolmadan hepsini denerim
* Cyril R. Salter da bitkiselmiş sanırım. bir yerde okumuştum. netleştiririz ciddiye binince.
* ve tabii ki serinlik için proraso Smile

Saygılarımla

(18/09/2012, Saat: 18:50)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki ne kullanacaksınız hocam
Saygılarımla

benim anlamadığım., badem yağı sakalı besler. yani bir diğer olasılık uzama sürecini hızlandırır.peki cella sabununda bununla ne amaçlanmış tamam cilde çok iyi ama sakalıda etkilemez mi.? yoksa benmi badem yağını yanlış tanıyorum?
(11/10/2012, Saat: 01:24)metinalkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Saygılarımla

benim anlamadığım., badem yağı sakalı besler. yani bir diğer olasılık uzama sürecini hızlandırır.peki cella sabununda bununla ne amaçlanmış tamam cilde çok iyi ama sakalıda etkilemez mi.? yoksa benmi badem yağını yanlış tanıyorum?

Sakalı etkilemesinden ziyade, cildi koruyup, nemlendirmesi daha önemli. Çünkü sakalı öyle ya da böyle temizleyebiliyorz her tıraşta. Ama tahriş olan bir cildi iyileştirmek o kadar kolay olmuyor. Badem yağı da bulunan en iyi cilt besleyicilerden.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Arkadaşlar benim cella da dün geldi 2 traş oldum ve şimdilik memnunum özellikle köpüğünden kötü 5 liralık fırçayla bile bana göre harikalar yarattı. (Bana göre derken arkodan başka sabun kullanmayan biri olarak söylüyorum Smile ) ama kafama takılan bi kaç şey var, bu sabunu kendi kabında mı köpürtmek lazım, ilk mesajda yazmışsınız spatula ile bi parça alınır bi kapta köpürtülebilir diye ama bi parça ne kadar bir traşlık mı yoksa 10 traşlık bi parça alınıp köpürtülür çünkü tahmin ettiğim kadarıyla tek traşlık alsak spatulayla ufacık bi şey olur fırçayla köpürtmesi zor olur gibi geliyor. Youtubeda izlediğim videolarda hep kendi kabında köpürtüyorlardı. Bide eğer kendi kabında köpürtmeye devam edersem işim bittikten sonra suyla üzerinde köpüğü temizleyip öyle mi kapağını kapatmalıyım yoksa direk köpüğüyle kapatayım mı sanki suyla köpüğü aldıkdan sonra kapatsam kapağı içinde su kalacağı için sanki daha çabuk biter gibi geliyor. (Malum devir ekonomi devri) Umarım sorularımı anlatabilmişimdir şimdi bi okudumda karışık yazmışım gibi geldi Smile
tastan fırça ile kaldırın, köpürtme işlemini tasta yaparsanız cildiniz daha az tahriş olur.
Saygılarımla
papazeriği hocamdan aldığım cella sabunu dün denedim.
koku beni hayalkırıklığına uğrattı bebak marka bi bademli krem var süt değil krem
21eyy3m.jpg
onun kokusuna benziyordur diye çok beklenti içine girmiştim ondan sanırım bu kremi açıp açıp kokluyorum o derece

sabunu 30 saniye kadar yükledikten sonra tasta köpürttüm kolay köpük yaptı ve miktarıda boldu koruyoculuğu tabac la aynı diye bilirim
kokusu tabac gibi yoğun değil (köpükte) 2 düz ve bir ters olmak üzere 3 perde traş oldum tahriş minimum seviyede şaptan sonra yanma olmadı ama
ufak bir gerginlik hissi vardı yinede ( şaptan önce) krem sürmeden duramadım
yani nemlendirmesini çok üst seviyede diyemeyeceğim ama devamlı kullanmak isteyeceğim bir sabun o kesin
saygılar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cella & Tabac & Mwf ynspektas 19 20,018 12/05/2019, Saat: 14:27
Son Yorum: Ibra35
  CELLA VS SPEICK VS MWF VS PRORASO VS ERASMIC VS... agieda 10 15,761 18/02/2015, Saat: 11:39
Son Yorum: ckeskin
  cella sabun deneyımım burakoner0681 7 13,103 21/02/2012, Saat: 17:01
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: