Deniz' den selamlar...
(25/07/2017, Saat: 13:46)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz. Güncel ekipmanınızı gayet güzel ve yeterli seçmişsiniz. Feather ve R41 kombinasyonunu ben de severim. Hergün tıraş olmuyorsanız bence çok başarılı bir ikili. Gerçi sıkıntı yaşamadan günlük de kullanıyorum. Nivea zaten müthiş f/p oranına sahip. Fırça harika, sabunlar keyifli, daha ne olsun Smile Tekrar hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.

(25/07/2017, Saat: 14:28)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz, R41 & Feather çok doğru tercih, keyifli tıraşlar...

Bu ikiliyi temin ederken Razorus Noyan Bey vazgeçirmek için epey dil dökmüştü Smile meselenin aslı ben ürün seçimi için kendisine mesaj attığım zaman, ifadelerimden henüz acemi olduğumu düşünmüştü ve sağolsun uyararak EJ89' a yönlendirmişti. Uzun bir telefon görüşmesinin ardından kendisinin de içi rahat bir şekilde alışverişi yaptık. İlk traşta 2 perdede tahrişsiz ve sinek kaydı traşımı oldum. Bahsi geçmişken yeni üye olup ve yeni başlayan arkadaşlara bir çok başlıkta belirtildiği gibi bende tavsiye etmem. R41 agresif diye adlandırılan, jileti daha dışarıda ve açısını daha dik tutan bir makine. Üstüne bir de Feather gibi çok keskin bir jilet kullanınca usturadan pek bir farkı kalmıyor. Hatta aralarındaki tek fark bıçağın tutuş açısı. Ben henüz kendimde ustura ile traş olacak kabiliyet ve cesareti bulamıyorum ancak R41 ile çok rahat traş olabiliyorum. İhtiyaç olmaz ancak keyif için başka bir makine alırsam yine agresif yapıda olur. Tekrar belirtmek gerekirse yeterli tecrübeye sahip olmayan kişilerin traş keyiflerini ızdıraba çevirebilir. Onun dışında Çok kaliteli ve keyifli bir ikili.
Hoşgeldiniz,
İyi forumlar keyifli traşlar dilerim
Komşum hoşgeldiniz hemşeri olarak da selamlıyorum . Güzel seçimler yapmışsınız keyifli tıraşlar ve forum dilerim .
Komşum hoşgeldiniz,
Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar..
Qdnzk foruma hoş geldiniz, keyifli tıraşlar hoş sohbetler.

Hoş geldiniz

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hosgeldiniz. İzmir gurubu olarak bulusmalarımız gorusmelerimiz aktiftir. Nerede oturuyorsunuz. Ne yazık ki cok planlı programlı olmuyor, biri diyor yarın oglen surdayım musait olan gelsin, zaman bulum katılmak isterseniz bekleriz.

İyi forumlar zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar
(26/07/2017, Saat: 11:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz. İzmir gurubu olarak bulusmalarımız gorusmelerimiz aktiftir. Nerede oturuyorsunuz. Ne yazık ki cok planlı programlı olmuyor, biri diyor yarın oglen surdayım musait olan gelsin, zaman bulum katılmak isterseniz bekleriz.

İyi forumlar zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar

Sn. dikdik_s Bornova Atatürk mahallesinde oturuyorum. Müsait olduğum zamanlarda inşallah katılırım.

Güzel dilekleriniz için tekrar teşekkürler...

Saygılarımla.
Hoşgeldiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 794 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa