Rusça Dil Kursu
Merhaba komşular,

Forumun teması ile hiç alakası olmayan bir konuda sizlere danışmak istedim. Belkı bir bilen çıkar. Smile

Heves ettim, boş vaktimi değerlendirmek için rusça öğrenmeye karar verdim. Rusça kursu arıyorum ama internetten bakınca hangisi iyidir hiç anlaşılmıyor. Bilmiyorum belki de hepsi aynıdır.

Çevremden gözlemlediğim kadarı ile dil kursları pek işe yaramıyor  Smile Yine de başlangıç için yazılmaya karar verdim.

İstanbul için rusça dil kursu önerisi olan var mıdır?
Ankara da bir kaç özel ders hocası denedikten sonra baktım olmuyor urkayna Odessaya geldim
Ankara da Rus türk kültür derneği aylık 300 TL gibi bir rakama kurs veriyordu İstanbul da buna benzer dernek var ise deneyin
Üstat siz daha iyi bilirsiniz ama, en iyi yabancı dil öğrenme metodunun sevgili yapmak olduğuna dair genel bir hakim görüş olduğunu hatırlatmak istedim Rolleyes Tongue
Yok artık dedim görünce.Ya gavaryu çut çut pa ruski.Ddm Bağdat'tan kurs aldım ben ama kursları değil özel dersi tavsiye ederim.Şu an özel ders alıyorum haftada 3 gün.Faydalı oluyor.İsterseniz özelden temasa geçebiliriz Hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(24/07/2017, Saat: 19:51)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat siz daha iyi bilirsiniz ama, en iyi yabancı dil öğrenme metodunun sevgili yapmak olduğuna dair genel bir hakim görüş olduğunu hatırlatmak istedim  Rolleyes  Tongue

"dil dile değmeden dil öğrenilmez" demişlerdi bana "güney amerika'da" ilk gittiğimde arkadaşlarım... Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(24/07/2017, Saat: 19:51)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat siz daha iyi bilirsiniz ama, en iyi yabancı dil öğrenme metodunun sevgili yapmak olduğuna dair genel bir hakim görüş olduğunu hatırlatmak istedim  Rolleyes  Tongue

@Niko üstadın tavsiyesine uyun derim komşum Big Grin
@emre-sti

Teşekkür ederim. Dernek olarak burası iyi görünüyordu, telefonlarını çevirdim ama çalmadı.

@Niko, @Serjames, @PisPorsuk

Hocam bu biraz bahane gibi geldi bana Smile

Dil öğrenme niyetim olmasa da rus sevgiliye hayır demezdim. Smile Birbirimizi anlamasak da olur. Big Grin

Neden rusça öğrenmek istediğim de belli oldu şimdi.  Big Grin

@ahraz

Teşekkürler. Peki ddm diğer kurslara göre iyi midir sizce?

Maliyet nedeniyle aklıma ilk kurs geldi. Yoksa en mantıklısı emre-sti komşum gibi yurtdışına gitmek sanırım. Yine de özel derste hız farkediyorsa düşünülebilir.

Öm attım.
Rusça öğrenmesi zor olan dillerden biridir . Ben çok kez heves ettim ama günlük hayattaki koşuşturmalardan bir türlü vakit ayıramadım . İlerde inşallah  Rolleyes
Facebook ve YouTube da a-link rusca sayfalarını takip edin. Rus sevgili için vk Instagram açtım çok fazla Türk dandigi icin eskisi gibi sıcak bakmıyorlar cevap vermiyorlar
https://www.youtube.com/watch?v=MKEfbrOk...__SUvdgfgG

İyi kötü evde takip ederim diyorsanız faydası olabilir. En azından temel atma, kulak aşinalığı kazanma bakımından faydalı olabilir diye düşünüyorum. Sanırım set daha tamamlanmış değil ama devamı gelecektir.

Diğer taraftan video eğitim'in kendi sitesi de youtube sayfası da epey çalışıyor. Herkese göre bir eğitim seti var.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: