Aranıza yeni katıldım/TAVSİYE
Degerli arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 18 yaşındayım. Bundan once tıraş köpüğü ve mach 3 ıle tıraş oluyordum. Geleneksel tıraşı duyunca hemen ilk is kendime de bir makine aldım. Bu makine yuma nın makınesiydi. Onla tıraş olmaya basladım. Ancak forumu okudukça kullandığım makinenin cok vasat oldugunu anladım. Su an sizden fırça jilet ve makine önerme nizi istiyorum.
Hosgeldiniz.

İlk mesajınızı soru olarak almayalım isterseniz. Kendinizi biraz tanıtırsanız, hangi sehir vs. ileride sorularınızı arkadaslar memnuniyetle cevaplayacaktır.
Merak ettiginiz seyler icin, bilgi hazinesi forumumuzdaki oncelikle gecmis konulara bakabilirsiniz. Keyifli formlar, zevkli tıraslar dilerim.
http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=38
Hoşgeldiniz,
Nick Kocaeli ile bağlantılı olduğunuzu düşündürüyor bendeniz de çok yeniyim ve Yuma'yı da bilmiyorum ama makine konusunda Feather Popular önerisine kulak vermiştim. Başlangıç için yine Proraso domuz kılı bir fırça aldım. Jilet konusu da ayrı bir derya ve sanırım kişisel tercihler önem kazanıyor. En keskini sizin için en iyisi olmayabilir gibi, keyifli forumlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Foruma hoşgeldin.
Makine: merkur progress, firca semouge 1305 ,jilet konusuna gelince kişiden kişiye beğenilerin çok değiştiği bir konudur.Farkli markalardan birer kutu(5'li veya 10'lu)alip sana en uygun olani bulmaya çaliş.
Internetten alisveris icin Türkiyede bu isi yapan 2 site var.
Extrashaving.com (impa ticaret) ve razorus.com
Hayirli tiraşlar...
@Akif41BJK Foruma hoşgeldiniz,
Biraz sizi tanıyalım, sizde forumu araştırın, bir sonraki sorunuz bunlardan hangisi bana uyar olacaktır Smile

Foruma hoşgeldiniz keyifli tıraşlar dilerim...
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar...
@Akif41BJK hoşgeldiniz.Bana kalırsa isabetsiz satın alma yapmak yerine biraz forumda zaman geçirerek bilgi toplayın .Bu arada da el alışkanlıklarınızı oturtmuş olursunuz.Ondan sonra daha isabetli ürün alırsınız.Yuma kötü bir makina değil .Dünyaca ünlü Merkur 1904 modelinin taklidi .Aldığınız yumanın jilet tutuşunda sorun olmasın, kaplamada çapak bulunmasın yeter.Emin olun ilerleyen günlerde çok iyi sonuçlar alacaksınız.Tekrar aramıza hoşgeldin.
de te fabula narratur.!
Arkadaşlar 18 yasında ogrenciyim. Memleketim kocaeli, istanbul'da okuyorum. Forumu hep okuyorum arkadaslar. Cok sert sakallarım var. Yumayı ben cok kalitesiz buldum ama bılmıyorum.
Hoşgeldiniz komşum.

Doğrudur yumanın kalitesi düşüktür haklısınız ama seveni de çoktur. Eğer düzgün bir yuma seçtiyseniz işinizi muhakkak görecektir başta.

Siz bu aleti kullanmaya devam edin, bilgileri okudukça aklınızda belirmeye başlayacaktır bazı şeyler.

Sakalınızın çok sert olduğunu söylemişsiniz. Slant makineleri (37c, 39c, ikon x3 gibi) ve ayarlı bir DE olan Merkür progressi bir inceleyin derim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,519 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Tanışma tavsiye !! Ramo26 22 8,005 20/08/2020, Saat: 01:17
Son Yorum: korgunv
  50 Yaşınan sonra aranıza katılan öğrenme heveslisi forumdaşınız Timor1322 41 10,270 29/05/2020, Saat: 17:58
Son Yorum: İsmetaltan
  Yeni Bir Tıraşseverden Herkese Selamlar Tony Soprano 36 8,878 19/05/2020, Saat: 18:33
Son Yorum: Tony Soprano
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,555 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Merhaba / Ankara / Yeni Üye BalPorsuğu 29 7,398 13/03/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: grknclk
  Yeni üye Gelenekseltraş 21 5,831 09/12/2019, Saat: 14:45
Son Yorum: tanios74
  Yeni üye Dorukbey 19 4,008 25/11/2019, Saat: 15:29
Son Yorum: U A K
  kabul ederseniz yeni komşunuz..zorsakal..merhabalar :-) zorsakal 29 6,884 28/10/2019, Saat: 09:33
Son Yorum: 3RD1
  Yeni Komşunuz :) ErkanY. 39 16,339 24/10/2019, Saat: 07:56
Son Yorum: ErkanY.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: