Enis Berberoğlu ile Geleneksel Tıraşa Dair Keyfli Bir Yazı
@Nani Kuş üstadım, size Lorenzo hikayesini de anlatayım dinleyin o zaman  Smile Sene 80'ler. Şahin Tepesi diye bir dizi oynuyor tek kanallı televizyonlarda; kesin bilirsiniz. O dizide de Lorenzo Lamas oynuyor ama henüz çömez. Bunun da adı dizide  Lens. Bu ara ben de ortaokuldayım, hocalar filan bana Lens demeye başladı  Rolleyes Kızlar peşimde, hocalardan bir izzet bir ikram, namım bırak okulu, mahallede almış yürümüş. İşin garibi durumu çözemeyen bir tek ben; aynaya bakıyorum adamla alakam yok. Lorenzo'nun boy pos karizma almış yürümüş. Kasları tişört gömlek demeden patlamaya hazır bomba gibi. İki havaya girip soyunup geçtim tekrar aynanın karşısına, boy 1.80 ama o aralar 50 kilo falanım; önden çift biceps pozu, arkadan sırt filan derken kürdan gibi vücudumun aynadaki aksiyle acı gerçekleri farkedince, beni o ulvi şahsiyete benzetenlerin akıl sağlıkları hakkında cidid ciddi endişe duymaya başladım. Vücuttan umudumu kesince geçtim yine aynanın karşısına ama vesikalık pozda. Tamam dedim, bu sefer kesin ortak noktalar bulacağim. Tam ergenlik zamanım, isyankar sivilceler baş rolde. Saçlar daha da fena, biri kalk gidelim diyor, öbürü .ok yeme otur diyor. Şekle girmesinin mümkün olmadığı o ne idüğü belirsiz yaşlar. Sağdan baktım yok, soldan baktım yok, ı ıh, artık tek umudum ayakkabı numaralarımız mı acaba diye düşünürken ruh halimin gidişatından endişe duymaya başlayınca kendime geldim. Hala eski arkadaşlarım bana Lens demeye devam ediyor ve hala ben de aynaya bakınca ortak yön bulamasam da bazen Lorenzo olmak hoşuma gidiyor  Rolleyes

Bu arada fena off topic oldu, kusura bakmayın dostlar. Farkında olmadan mevzu böyle gelişti Angel
Komsum harika yazılar, konu cok faydalı bir bilgi olarak forum arsivine girdi, klavyenize saglık.

Lorenzo hikayesine cok guldum, iyi ki anlatın baba.Smile
Hahhaaa Lorenzo hikayesi müthiş . Değerli Komşular benide affedin konunun epey dışına kaçtık .
(20/07/2017, Saat: 02:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum harika yazılar, konu cok faydalı bir bilgi olarak forum arsivine girdi, klavyenize saglık.

Lorenzo hikayesine cok guldum, iyi ki anlatın baba.Smile

Wink
@Niko komsum, paylasiminiz icin tesekkurler, emeginize saglik.

Ortalama 3 dk.lik tiras suresinin baya uzerinde oldugumu dusunuyorum, ya hazir kopuk+kartuslular ortalamayi baya dusuruyor, ya ben cok yavasim Smile

"Lorenzo" ile ilgili yaziniz da cok samimi olmus, tebessumle okudum.
Selamlar keyifle okudum yazıyı meslek icabı hemen kapıldım konuya.
Keyifli tıraşlar...
Şimdiye kadar nasıl karşıma çıkmamışta okumamışım dedirtecek kadar güzel bir yazı. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler @Niko komşum.
Arama sırasında rastlamıştım ben de yazıya ama forumda okumak ve sizin paylaşımınız daha keyifli idi teşekkürler
(20/07/2017, Saat: 03:22)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok samimi bir yazı, teşekkürler üstadım.

Teşekkürler @Kızılsakal-57 üstadım.

(20/07/2017, Saat: 08:13)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Niko komsum, paylasiminiz icin tesekkurler, emeginize saglik.

Ortalama 3 dk.lik tiras suresinin baya uzerinde oldugumu dusunuyorum, ya hazir kopuk+kartuslular ortalamayi baya dusuruyor, ya ben cok yavasim Smile

"Lorenzo" ile ilgili yaziniz da cok samimi olmus, tebessumle okudum.

Teşekkürler @finwe komşum. Aslında hemen hepimizin tıraş süre ortalaması 3 dk. üzerinde. Çünkü özeniyoruz, keyif alıyoruz. Bizler farklıyız Wink

(20/07/2017, Saat: 11:28)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiye kadar nasıl karşıma çıkmamışta   okumamışım dedirtecek kadar güzel bir yazı. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler @Niko komşum.

Rica ederim @umutatakul komşum.

(20/07/2017, Saat: 13:25)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arama sırasında rastlamıştım ben de yazıya ama forumda okumak ve sizin paylaşımınız daha keyifli idi teşekkürler

Rica ederim @gr00v3r komşum. Bazen böyle güzel yazılara rastlıyorum ama hızlı okuyup geçmek durumunda kaldığım zamanlar çoğunlukta. Atlamamak lazım aslında, bunlar keyifli paylaşımlar. Forum bazen rutine bağladığında da renk getiriyor. Selamlar.
Hortlatalım da yeniler ve unutanlar faydalansın Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: