Merhaba
(13/07/2017, Saat: 15:36)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tosbaa komşum hoşgeldiniz.Güzel bir forum süreci geçirmenizi dilerim.Deneyimler paylaşıldıkça ,forum hepimiz için çok zengin bir kaynak oluyor.Paylaşmak dileğiyle ,selamlar

@marek çok teşekkür ederim. Yazdıklarına katılmamak elde değil. Saygılar.
Komşum hoş geldiniz.
@tosbaa hoşgeldiniz.

Aldınız mı kendinize bir şeyler, yoksa henüz karar verme aşamasında mısınız? Şimdiye kadar edindiğiniz fikirleri veya başladıysanız yaşadığınız tecrübeleri bizimle paylaşabilirsiniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@tosbaa komşum hoş geldiniz. Keyifli forumlar, konforlu tıraşlar dilerim.
Herkese cok tesekkur ediyorum. Erisimimle ilgili bir sikinti var sanirim. Cevap gonderemiyorum.
@onurcakmak komsum uzun zamandir arko tiras sabunu kullaniyordum zaten. Proraso tiras sabunu ararken forum ile tanistim. Bir sure forumu takip ettikten sonra yaklasik 1 ay kadar once wilkinson de tiras aleti ile baslayip da bu isi sevdigime karar verdim. Ardindan rimei edindim. Rimei tras aletinde uretimden kaynakli bir egrilik vardi. Son olarak bu is boyle olmaz dedim ve Geltir forumda detayli bir arastirma sonucunda  Impa Ticaret'ten Edwin Jagger DE89 Barley ve Cella satin aldim. Simdilik gayet memnunum.

Simdiye kadar sadece PermaSharp, Wilkinson ve Feather yaprak jiletlerini deneyimledim.

Fircam ise basit bir domuz kili firca.
Bence Wilkinson hariç hepsi bir birinden güzel ürünler. Rimei yapmazdı böyle şeyler ama varmış bu işte bir hayır, EJ89 almışsınız, güle güle kullanın.
Tesekkur ediyorum @onurcakmak . Bu arada Ankara'da Proraso ürünleri bulabileceğim bir yer var midir bilgisi olanlara sormak istiyorum?
Prorasso bildiğim kadarıyla bazı eczanelerde satılıyor. Ancak impadan sipariş verirseniz hem uygun fiyata satın alırsınız, hem de 7,50 TL'ye kapınıza gelir. Ürünü aramaya harcayacağınız zamana ve yol parasına değmez. Hem de bu gibi ürünleri elini taşın altına koyup bizler için ithal eden bu firmalara destek olmuş olursunuz. Tabi takdir sizin.
@onurcakmak doğru söylüyorsun katiliyorum. Zaten alışverişte ilk önceliğim Impa Ticaret. Elimden geldiğince Impa'dan sipariş etmeye çalışıyorum. Yalnız şöyle bir durum var Proraso ürünlerinin kokularını merak ediyorum.
Hosgeldiniz komsum. Gitmemis olmakla birlikte, daha once forumda Alsancak carsisinda bazi tiras ekipmani satan yerler oldugu belirtilmisti. Proraso bulunur mu bilmiyorum ama yakinlarina yolunuz duserse aklinizda bulunsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 887 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,656 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 721 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,959 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 767 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı