Mama Bear
Ben 4 sabunluk bir sipariş geçtim.
Umarım işleri yoluna girer.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
ben de sample pack soyledim. muthis olumlu seyler konusuldugunu gormedim bu sabunlar hakkinda ama merak iste. birde gliserinli sabun denemek istiyordum zaten. bazilarida gliserinli hastasi.
e hala gelmedi yav sabunlarim 2 hafta oldu asagi yukari.
daha once sample pack soylemis olan var miydi aramizda? 2 sabun parasi tutuyor sample pack, o yuzden ucuz bir sey de degil. gelmezse hafif bir evlat acisi durumu yaratmasin? bu aciya yurek dayanmaz.

(25/08/2012, Saat: 14:48)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de sample pack soyledim. muthis olumlu seyler konusuldugunu gormedim bu sabunlar hakkinda ama merak iste. birde gliserinli sabun denemek istiyordum zaten. bazilarida gliserinli hastasi.
Benimkiler bir hafta icinde gelmisti, bayramdan once, tam siparisimin 8. gununde, umarim sizinkiler de sorunsuz ulasir, sample pack de almistim daha once, kucuk bir zarfin icinde geliyor, bugun yarin gelecektir sizinki diye dusunuyorum..
bir umuttur yasatan insani diyorum o zaman Smile.
cok tesekkurler yardiminiz icin.

(01/09/2012, Saat: 17:23)drmustafacelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimkiler bir hafta icinde gelmisti, bayramdan once, tam siparisimin 8. gununde, umarim sizinkiler de sorunsuz ulasir, sample pack de almistim daha once, kucuk bir zarfin icinde geliyor, bugun yarin gelecektir sizinki diye dusunuyorum..
evet geldi bugun sample pack im.
bu aksam deneyip yorumlarimi yazarim.
(03/09/2012, Saat: 13:58)superbadger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet geldi bugun sample pack im.
bu aksam deneyip yorumlarimi yazarim.

Güle güle kullanin hocam ben dort tane daha vermistim gecen hafta , umarim onlar da sorunsuz gelir, ben en cok Turkish Mocha, Aromatic Pipe Tobacco, Ye Olde Barbershoppe, Creme Brulee, Toasted Coconut ve Bonzai'yi sevdim. Sizin dusuncelerinizi de merakla bekliyorum..
Sozin gibi toasted coconut i ben de begendim. 3 gunluk sakalimi tiras ettim bu sample la. 3 gunluk sakal dedigime bakmayin, normal insanin 3 gunluk sakali gibi degil. Ilk yorumum ust duzey bir sabun olmadigi ama her seye yetecek bir sahun oldugu yonunde. Cok iyi veya cok kotu oldugu bir yon goremedim. Ornegin bazi sabun veya kremlerde mesela nemlediriciligi cok iyi hissedersiniz (ozellikle gft ve tobs kremlerde) yada arkoda kopuk olarak cosar vs... Ama mama bear in ilk tirasta gozume carpan olumlu veya olumsuz bir ozelligi olmadi. Kokusu haricinde. Evlenilecek degil gezilecek sabun gibi... Denemeye devam edecegim Smile.
Bir de bu arada çoğunuz için mamabears sabunların denediğiniz ilk gliserin sabunu olduğunu tahmin ediyorum. bundan dolayı da alıştığınız sabunlara göre farklı glemesi normaldir. Gliserin bazlı sabunlar soğuk pres sabunlara göre daha farklı karakterdedirler. En büyük avantajları tıraş esnasında veridkleri kayganlık ve bundan doılayı usturaya uygunluk.

Bu samplecılar ne zaman qed deneyecek merak ediyorum. Benim qed'den performansı ancak mwf, cella gibi birkaç sabun verebiliyor. Onlarda tam olarak değil. Ama her versiyon değil tabi ki.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(03/09/2012, Saat: 23:22)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de bu arada çoğunuz için mamabears sabunların denediğiniz ilk gliserin sabunu olduğunu tahmin ediyorum. bundan dolayı da alıştığınız sabunlara göre farklı glemesi normaldir. Gliserin bazlı sabunlar soğuk pres sabunlara göre daha farklı karakterdedirler. En büyük avantajları tıraş esnasında veridkleri kayganlık ve bundan doılayı usturaya uygunluk.

Bu samplecılar ne zaman qed deneyecek merak ediyorum. Benim qed'den performansı ancak mwf, cella gibi birkaç sabun verebiliyor. Onlarda tam olarak değil. Ama her versiyon değil tabi ki.

Hocam Mama Bears'ın bircok urununu aldim tavsiyelerin ve sitemlerin dogrultusunda, gliserinli sabunlarla C.Conk urunleriyle tanismistim, acikcasi gliserinliler bahsettigin kayganliktan oturu daha hosuma gider. qed sabunlarindan da almak istiyorum ama cok mesakkatli geldi bana siparis vermek, normalde internetten alisveris yapmadigim gun yoktur, abartili bir sekilde kullanirim internet alisverisini; ama, qed'de hemen paypalla ode gec yapamiyorsun , once liste yap , mail at, cevap bekle..Ama bu kadar ovdugune gore qed'den de baslayacagim siparislere..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mama Bears Sabun Rehberi Janberd 1 2,093 12/05/2019, Saat: 20:45
Son Yorum: dikdik_s
  Mama Bear Awakenings FloydianDM 6 9,016 11/10/2013, Saat: 00:40
Son Yorum: FloydianDM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: