Yağlı Ciltler İçin Traş Sonrası Ürün Önerisi
(19/10/2019, Saat: 23:08)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çene bölgesinde ufak tefek, orada burada sivilcelenme yaşıyorum biteviye. Jilet değiştirince özellikle artıyor. Çay ağacı yağı kullanıyorum ama bir faydasını göremedim henüz, bir müddet sonra faydalanırım inşallah. Neville Tonik denemek istiyordum, stokta yok şu anda Razorus'ta. Geç kaldım. Konudaki önerileri takip ediyor olacağım.
Kullandığınız tıraş ürünlerini yazabilir misiniz komşum? Tıraş aleti, jilet, sabun, aftershave.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/10/2019, Saat: 23:21)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullandığınız tıraş ürünlerini yazabilir misiniz komşum? Tıraş aleti, jilet, sabun, aftershave.

Komşum, Proraso'nun kırmızı ve beyaz sabunlarını son zamanlarda daha çok kullanır oldum. Wilkinson çubuğa takmıştım bir ara. R41 ve DE89 aletlerde çoğunlukla Yeşil Astra jilet kullanıyorum. Tıraş sonrası da yine çoğunlukla Old Spice. Birkaç gündür de tıraştan hemen sonra çay ağacı yağı sürüyorum.
(19/10/2019, Saat: 23:08)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çene bölgesinde ufak tefek, orada burada sivilcelenme yaşıyorum biteviye. Jilet değiştirince özellikle artıyor. Çay ağacı yağı kullanıyorum ama bir faydasını göremedim henüz, bir müddet sonra faydalanırım inşallah. Neville Tonik denemek istiyordum, stokta yok şu anda Razorus'ta. Geç kaldım. Konudaki önerileri takip ediyor olacağım.
Virtua, hipicon, alwaysfashion, lüksbazaar gibi butik mağazalarda neville ürünleri var. Bir kontrol edin derim, ben çok memnunum tonikten. Aldığımdan beri AS, krem, emülsiyon vs kullanmıyorum. Neville'in kendi sitesinde de yok ürün, sanırım devamı gelmeyecek. Üzüldüm açıkçası şimdiden muadili birşeyler bakmaya başlamak lazım Smile

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(20/10/2019, Saat: 00:05)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Virtua, hipicon, alwaysfashion, lüksbazaar gibi butik mağazalarda neville ürünleri var. Bir kontrol edin derim, ben çok memnunum tonikten. Aldığımdan beri AS, krem, emülsiyon vs kullanmıyorum. Neville'in kendi sitesinde de yok ürün, sanırım devamı gelmeyecek. Üzüldüm açıkçası şimdiden muadili birşeyler bakmaya başlamak lazım Smile

Evet, bir de bulunmama gibi bir durumu var galiba. Sağlık olsun. Muadilini bulmak ümidiyle o zaman.
Herkese iyi akşamlar. Ben kendi cildimi hep kuru bilirdim ta ki sakalın üst bölgesinde ve favorilerin hemen üstünde saçlı deride kızarıklık ve hafif pullanma şikayeti ile dermatoloğa gidene kadar. Sebareik dermatit teşhisi ile 1 haftalık bir tedavi uyguladı. Meğer cildimin fazla yağlı olmasından kaynaklanan bir sorunmuş. Tedavi süresince bir süre tedavi amaçlı sampuan dışında bebek şampuanı kullanmamı tavsiye etti yüzüm ve saçım için. Yüzüne yağ içeren hiç bir şey(en kalitelisi bile olsa) sürmemen gerekiyor diye de uyarıda bulundu. Sadece su bazlı nemlendirici kullanabilirsin diye de ekledi.
E tıraş nolacak peki? O kadar sabun, balsam, losyon hepsinin içeriğinde çeşit çeşit yağlar var kafada deli sorular Smile ben ki arko sabunla tıraş olduktan sonra suratı yay gibi gerilen, duştan çıktıktan sonra bile suratıma nemlendirici sürme ihtiyacı olan adamım nasıl yağlı olur cildim? Bi süre uyduk tavsiyelere fakat sonra losyonlar balsamlar devam fakat sorun havaların etkisiyle de tekrarladı dostlar. Aradım araştırdım sanki bana tıraş sonrası
İçin en uygun ürün tonik gibi geldi. Organique tonik sipariş ettim. Sizin tavsiyeleriniz nedir? Su bazlı ürün tavsiyeleriniz olur mu?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(10/11/2019, Saat: 22:52)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi akşamlar. Ben kendi cildimi hep kuru bilirdim ta ki sakalın üst bölgesinde ve favorilerin hemen üstünde saçlı deride kızarıklık ve hafif pullanma şikayeti ile dermatoloğa gidene kadar. Sebareik dermatit teşhisi ile 1 haftalık bir tedavi uyguladı. Meğer cildimin fazla yağlı olmasından kaynaklanan bir sorunmuş. Tedavi süresince bir süre tedavi amaçlı sampuan dışında bebek şampuanı kullanmamı tavsiye etti yüzüm ve saçım için. Yüzüne yağ içeren hiç bir şey(en kalitelisi bile olsa) sürmemen gerekiyor diye de uyarıda bulundu. Sadece su bazlı nemlendirici kullanabilirsin diye de ekledi.
E tıraş nolacak peki? O kadar sabun, balsam, losyon hepsinin içeriğinde çeşit çeşit yağlar var kafada deli sorular Smile ben ki arko sabunla tıraş olduktan sonra suratı yay gibi gerilen, duştan çıktıktan sonra bile suratıma nemlendirici sürme ihtiyacı olan adamım nasıl yağlı olur cildim? Bi süre uyduk tavsiyelere fakat sonra losyonlar balsamlar devam fakat sorun havaların etkisiyle de tekrarladı dostlar. Aradım araştırdım sanki bana tıraş sonrası
İçin en uygun ürün tonik gibi geldi. Organique tonik sipariş ettim. Sizin tavsiyeleriniz nedir? Su bazlı ürün tavsiyeleriniz olur mu?

Organique tonik bildiğim kadarıyla organik değil. Ben neville tonik kullanıyorum ihtiyaç olduğunda ama sizin durumunuz biraz özelmiş, konuya vakıf olmadığım için sadece fikir vermesi adına söyledim. İçeriğine göz gezdirip kendiniz karar verseniz daha doğru olur. Yağsız bir hissi var, yatıştırıcılığını ve kokusunu seviyorum.

"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Yağsız olsun, nemlendirsin, alkollü yada yağlı içeriğe sahip aftershave ler yerine kullanmak istiyorum. Organique organik değil ama içeriğinde yağ yok bildiğim kadarı ile. Biodermanın su bazlı keremleri var denedim ama pek beğenmedim.

https://missha.com.tr/urunDetay/For-Men-...2884-.html

Şöyle bir ürün buldum.1 haftadır tıraş sonrası sadece bunu kullanıyorum gayet memnunum.
Neville tonik sever biri olarak ürünlerin tükendiğini gördüm nette. Olacak iş mi yav...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 78,669 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  Kesik izlerini yok etmek için tedavi ihtilaf 59 81,932 20/08/2022, Saat: 14:07
Son Yorum: abdussamedy
  Efrasyab Bal Balsam Ürün İncelemesi marv 5 2,396 25/04/2021, Saat: 22:52
Son Yorum: marv
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,418 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,663 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,604 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 35,650 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  PRORASO TIRAŞ SONRASI LOSYON MENTHOL&OKALİPTUS parathormon 8 5,560 07/05/2020, Saat: 15:24
Son Yorum: Oldstyle
  Tiras sonrasi krem kullanimi Rigbie 7 4,125 19/03/2020, Saat: 12:49
Son Yorum: F_16

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: