Rocnel 'Elite' Tıraş Makinesi
(11/08/2019, Saat: 17:15)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar resimleri tam yükleyemedim, link olarak ekledim. Reçineden yapmayı düşündüğüm modeli paylaştım sizlere, iyi bayramlar Smile

https://ibb.co/9Yrmh06

https://ibb.co/kJrppNB

https://ibb.co/V2kxJ1B

Hocam simdiden elinize saglik enjeksiyon seklinde mi yapmayi dusunuyorsunuz yoksa eksiltme seklinde mi? Bir de agirlik icin bir dusunceniz var mi yoksa bakalit aletlerdeki gibi mi yapicaksiniz?

Veee en can alici soru olarak da Türkiye de satisi olacak mi Smile celikleri alamadik bari rezin dursun elimizde Smile
(11/08/2019, Saat: 18:10)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam simdiden elinize saglik enjeksiyon seklinde mi yapmayi dusunuyorsunuz yoksa eksiltme seklinde mi? Bir de agirlik icin bir dusunceniz var mi yoksa bakalit aletlerdeki gibi mi yapicaksiniz?

Veee en can alici soru olarak da Türkiye de satisi olacak mi Smile celikleri alamadik bari rezin dursun elimizde Smile

+1...
(11/08/2019, Saat: 18:10)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam simdiden elinize saglik enjeksiyon seklinde mi yapmayi dusunuyorsunuz yoksa eksiltme seklinde mi? Bir de agirlik icin bir dusunceniz var mi yoksa bakalit aletlerdeki gibi mi yapicaksiniz?

Anladığım kadarıyla bu ürün de bullgooseshaving kanalıyla satılacak.

@rocnel markamızın gelişmesi tabi ki çok önemli. Gurur duyuyoruz Rıocnel'le ama eskiden olduğu foruma özel uygun fiyatlı DE alet çıkarsanız çok iyi olur.
En azindan uretimin bir bandini da impa uzerinden yapsaniz. Cunku turkiyede uretilen bir urunun geri amerikadan alinmasi hem bizi hem de ceplerimizi uzuyor Smile
(16/08/2019, Saat: 19:50)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En azindan uretimin bir bandini da impa uzerinden yapsaniz. Cunku turkiyede uretilen bir urunun geri amerikadan alinmasi hem bizi hem de ceplerimizi uzuyor Smile

+1
Birde altındaki paslanmaz çelik yazısı ne olacak. Smile Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Talaş kaldırma tekniği ile işlenebilir. Ağırlık dengesi için şimdilik bir şeye demek mümkün değil. Sapın setiskur kısmı çelik olacak dayanıklı olması için. Türkiye'de her türlü ürünümüzü impa ticaret satacak.

(16/08/2019, Saat: 19:14)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladığım kadarıyla bu ürün de bullgooseshaving kanalıyla satılacak.

Türkiye'de İmpa ticaret.

@rocnel markamızın gelişmesi tabi ki çok önemli. Gurur duyuyoruz Rıocnel'le ama eskiden olduğu foruma özel uygun fiyatlı DE alet çıkarsanız çok iyi olur.

Forumdan ürün alan arkadaşlar bilirler, her zaman için büyük fiyat avantajı ile ürün verdim. Sadece söz verdiğim SE-P modelinin üretiminde zorlandığım için gecikmesi oldu, onların siparişlerini verenlerden alamayanlar oldu, onları tamamlayacağım.

(16/08/2019, Saat: 19:50)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En azindan uretimin bir bandini da impa uzerinden yapsaniz. Cunku turkiyede uretilen bir urunun geri amerikadan alinmasi hem bizi hem de ceplerimizi uzuyor Smile

Bizim sıkıntımız az adetli yapmamız, istediğim gibi üretim planlamasını hiç yapamadım şuana kadar. Muhakkak bir yerde sorun çıktı. 104 adet base plateyi çöpe atmasıydım bu seride impa ticarete de gönderimde bulunacaktım. Bir fabrika gibi çalışsak üretim bandımız olur, sistemli işler ama öyle bir yapımız yok, belirli sayılarla elimizdeki çelik miktarı kadar üretim yapıyoruz. Bu alana olan ilgi her geçen gün artıyor, ileride sistemli bir üretim yapacağıma inanıyorum.

(16/08/2019, Saat: 23:25)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde altındaki paslanmaz çelik yazısı ne olacak. Smile Smile

Ha ha Smile Camdan da yapsak o hep duracak Smile 316L MASİF CAM Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Merhabalar bu konuyla ve bu traş aletiyle ilgili tüm yorumları okudum nerdeyse fakat zaman aralıkları çok uzun olduğu için ürün sipariş üstünemi yapılıyor yoksa yapıldığında impadanmı tedarik ediyoruz çok anlayamadım gerçekten çok başarılı çok hoş duran bi alet Murat beyi tebrik ederim bilginiz var ise yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Tahrişsiz traşlar dilerim.
Birde ağız dolusu gülmeyi unutma hiç bir zaman.
(12/11/2019, Saat: 21:40)Emre55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar bu konuyla ve bu traş aletiyle ilgili tüm yorumları okudum nerdeyse fakat zaman aralıkları çok uzun olduğu için ürün sipariş üstünemi yapılıyor yoksa yapıldığında impadanmı tedarik ediyoruz çok anlayamadım gerçekten çok başarılı çok hoş duran bi alet Murat beyi tebrik ederim bilginiz var ise yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.
Tahrişsiz traşlar dilerim.

Merhaba, beğendiğiniz ve ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. İmpa ticaret için üretim planım bulunuyor. Oradan tedarik edebilirsiniz. Buradan paylaşım yapıp bilgilendireceğim. Hatta foruma özel farklı bir tasarım çalışmam da bulunuyor.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(12/11/2019, Saat: 22:48)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, beğendiğiniz ve ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. İmpa ticaret için üretim planım bulunuyor. Oradan tedarik edebilirsiniz. Buradan paylaşım yapıp bilgilendireceğim. Hatta foruma özel farklı bir tasarım çalışmam da bulunuyor.

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim takipte kalıcam elinize emeğinize sağlık Murat bey;
Saygılar
Birde ağız dolusu gülmeyi unutma hiç bir zaman.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pearl SSH-05 Açık Taraklı ve Rimei Tıraş Aleti Kıyaslama Atak 2 58 Dün, Saat: 22:13
Son Yorum: Atak
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 246 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,419 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,347 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,065 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,812 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 97,377 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,454 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,890 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,248 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: