Moderator Seçimi Hk.
(26/05/2017, Saat: 11:57)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok derli toplu bir forumumuz var. Büyük çoğunluğu kendini bilen, saygılı ve saygıyı hak eden insanlardan oluşuyor. Kendimize ve forumumuza haksızlık etmeyelim. Şimdiye dek moderatörlük yapan üstadların ve adminlerin sayesinde, forum harika bir bilgi ve kültür ansiklopedisine dönüşmekle birlikte, genel üslup konusunda da çok başarılı bir çizgi yakalamış zaten. Çok büyütülecek bir durum görmüyorum şahsen. Forumda tutunamayacak karakterde olan üyeler, bu genel yapıya adapte olamayacaklarını farkedip, veya tarafımızdan nazikçe uyarılıp ya foruma adapte oluyorlar yahut da terkediyorlar. Kültür ve kalite seviyesinin yüksekliği sebebiyle forumumuzda, birçok forumda görmediğim derecede oluşmuş bir doğal kontrol sistemi var. Yukarıda, modluk adına nick name i geçen tüm komşularım ve üstadları desteklemekle birlikte, şikayet butonunu dikkatlice takip edebilecek, sağduyu ve adalet sahibi bir üyenin dahi basit sorunlarımıza çözüm olabileceği kanaatindeyim.
Hepinize çok güzel bir gün diliyorum.

+1
@utunc Sevgili kardeşim teşekkür ederim, sen eklemesen konudan haberim bile olmayacaktı. Dolayısıyla direk olarak konu dışı'yım Smile
Ama konu ile alakalı birkaç kelam etmek isterim. Daha evvelde bu konuyla alakalı yazıldı, hatta o dönemde ihtilaf mod'luğu faal bir şekilde sürdürüyordu.
Belki de bu yüzden artık hiç görünmüyor, bilmiyorum. Üstte, Lorenzo komşumuz çok güzel bir tespitte bulunmuş, ben de katılıyorum. Yalnız bu sık yaşanan bir durum olmadığı için; madem yapılacak ilerisi de düşünülüp, en az 3 kişi görevlendirilsin derim ben de. Tabi ki bu gönül işi, zaman ayırabilecek ve foruma içerik olarak hakim arkadaşlarımız arasından seçim yapılırsa isabetli olacağını düşünüyorum.
İş,güç bir süredir takip edemiyorum, o yüzden de bilmiyorum bununla ilgili bir konu açıldı mı ?
Ana sayfanın halinden rahatsız olan bir ben miyim acaba ?
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(26/05/2017, Saat: 18:49)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @utunc Sevgili kardeşim teşekkür ederim, sen eklemesen konudan haberim bile olmayacaktı. Dolayısıyla direk olarak konu dışı'yım Smile
Ama konu ile alakalı birkaç kelam etmek isterim. Daha evvelde bu konuyla alakalı yazıldı, hatta o dönemde ihtilaf mod'luğu faal bir şekilde sürdürüyordu.
Belki de bu yüzden artık hiç görünmüyor, bilmiyorum. Üstte, Lorenzo komşumuz çok güzel bir tespitte bulunmuş, ben de katılıyorum. Yalnız bu sık yaşanan bir durum olmadığı için; madem yapılacak ilerisi de düşünülüp, en az 3 kişi görevlendirilsin derim ben de. Tabi ki bu gönül işi, zaman ayırabilecek ve foruma içerik olarak hakim arkadaşlarımız arasından seçim yapılırsa isabetli olacağını düşünüyorum.
İş,güç bir süredir takip edemiyorum, o yüzden de bilmiyorum bununla ilgili bir konu açıldı mı ?
Ana sayfanın halinden rahatsız olan bir ben miyim acaba ?

Abi özlettin kendini Smile
Ana sayfadan bizde rahatsızız , adminle bir ara bu konu ile ilgili yazıştığımda bir daha eski haline dönmeyecek demişti . Alışmaktan başka çare yok ne yazık ki .
(26/05/2017, Saat: 11:23)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rolleyes  Big Grin

@serjames

Hocam güldürdün  Big Grin

Umarım forum için yararlı  bir seçim olur. 2. el ilan onayları en çok aksayan nokta farkettiğim kadarıyla. Yoksa  üye olup  forumu trolleyen pek olmadı.
(26/05/2017, Saat: 19:31)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @serjames

Hocam güldürdün  Big Grin

Umarım forum için yararlı  bir seçim olur. 2. el ilan onayları en çok aksayan nokta farkettiğim kadarıyla. Yoksa  üye olup  forumu trolleyen pek olmadı.

Big Grin cuk oturdu Big Grin
Ara ara bakıp uzun zamandır pek birşey yazmıyordum. Naçizane tavsiyem moderatörlerin sadece moderatör olarak ek hesabı olması tarafınadır. Uzunca süredir aranızda pek görünmememin ana sebeplerinden birisi de moderatörlük ile gelen sorumluluğa istinaden artan gönül yüküdür. İşimi aksatıp dostlarımı sıkıntıya soktuysam affınıza sığınırım. İstemeden birilerini kırdıysam da özür dilerim.
Seçimler yinede yapılacakmış .
Aday olmaya karar verdim .
Günün 24 saati internetteyim zaten , bu vesile ile foruma bir katkım olacaksa eğer ne mutlu bana .
(27/05/2017, Saat: 05:08)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seçimler yinede yapılıcakmış .
Aday olmaya karar verdim .
Günün 24 saati internetteyim zaten , bu vesile ile foruma bir katkım olacaksa eğer ne mutlu bana .

Hayırlı olsun üstat. Sanırım bugün adaylık için başvurular başlayacaktı. Bilginiz olsun.
(01/06/2017, Saat: 15:10)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstat. Sanırım bugün adaylık için başvurular başlayacaktı. Bilginiz olsun.

Saol üstat , başvurdum .
@Serjames

Aday olmanıza çok sevindim. Hayırlı olsun, bol şanslar dilerim.

Saygılarımla...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: