Moderator Seçimi Hk.
@aliyuksel isterseniz Üye Alanı kısmına başlık açıp ilanınızı yazın, bu iş burada noktalansın. Forumumuzda moderatör açığı var görüdüğünüz üzere, muhtemelen kimse silmeyecektir mesajınızı.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Degerli arkadaslarim nickimin telaffuz edlimesinden dolayi tesekkur ederim ama daha once de belirttigim gibi hem calistigim sektor hem de gecen sene dunyaya gelen 3 numaram nedeni ile bu guzel gorevi maalesef kabul edemem. Ozellikle hafta sonlarini tamamen aileme ayirmis durumdayim.

Ancak ismi gecen butun arkadaslarin uzerinde forumun hemfikir olmasi gayet sevindirici. Bosuna demiyoruz biz bir aileyiz diye.

BigHillMe ustadin cercevesini cizmis oldugu takvim dogrultusunda secimimizi yapalim ve bu sureci bitirelim ins.
Forumun yönetici ihtiyacı olduğu konusunda hemfikirim, ama böyle isim telaffuz etmek ne kadar doğru olur bilemiyorum.
Sesli düşündüğümü varsayın lütfen, ismi desteklenen arkadaşlardan bir yada bir kaçının seçilmesi ve ileride bu isimleri ayan beyan açıkça destekleyen kişilerle herhangi bir konuda ters düşmesi durumunda seçilen yönetici arkadaşları zor durumda bırakabilirmi acaba.
Herkes yönetici olmasını istediği arkadaşlarını kimse bilmeden duymadan hissettirmeden desteklese nasıl olur. Kısaca isteyen adaylığını koysun ve mütevazi bir biçimde bitsin bu iş olmazmı ? Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(26/05/2017, Saat: 01:14)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumun yönetici ihtiyacı olduğu konusunda hemfikirim, ama böyle isim telaffuz etmek ne kadar doğru olur bilemiyorum.
Herkes yönetici olmasını istediği arkadaşlarını kimse bilmeden duymadan hissettirmeden desteklese nasıl olur. Kısaca isteyen adaylığını koysun ve mütevazi bir biçimde bitsin bu iş olmazmı ? Smile

+1
Güzel bir beyin fırtınası devam etmekte, okuduğum haliyle. Bence burada ismi geçen kişiler mod olabilirler, kendilerinin de kabulü ile. Bence bir önceki mesajda alıntılandığı gibi ters düşme durumunda vb. gibi çatışma durumlarında bir sıkıntı olacağını sanmam. Aklıma şu geliyor: ne yani ters düşme olursa eğer, destekleyen kişi ulen ben senin adını zikretmiştim sen bana böyle mi yapıyorsun, koynumda yılan beslemişim muhabbeti, olmaz sanırım...

Ayrıca beyin fırtınası anlamında güzel konuşmalar olmakla birlikte, mod yetkisi verme hakkı kimdeyse sanırım son sözü yine kendileri belirleyecek ancak ne olursa olsun moderatörlük vasfının gereklilikleri yerine geldikten sonra A olmuş B olmuş kimse dert etmez bence.
(26/05/2017, Saat: 01:14)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumun yönetici ihtiyacı olduğu konusunda hemfikirim, ama böyle isim telaffuz etmek ne kadar doğru olur bilemiyorum.
Sesli düşündüğümü varsayın lütfen, ismi desteklenen arkadaşlardan bir yada bir kaçının seçilmesi ve ileride bu isimleri ayan beyan açıkça destekleyen kişilerle herhangi bir konuda ters düşmesi durumunda seçilen yönetici arkadaşları zor durumda bırakabilirmi acaba.
+1
Doğru bir tespit yapmiş ustat.

Ayrica üyelikleri için ismi geçen arkadaşlar site için çok güzel incelemeler, organizasyonlar yapmış çok katkı saglamış kişiler. Mod. Olmalari makul gibi görünse de önemli olan sürekli pc başında olup sitenin akışını kontrol edebilecek birileri olmalı. Ayıracak vakitleri olsa güzel de olurdu fakat zaman ve emek gerektiren bir iş.

Yine site içinde aktif katilimci  birçok uyemiz var. Bu işe mesai harcayabilecek pc başında vakit geciren foruma uye olali 1 yılı aşmış, forumun adabini/rajonunu bilen  görev üstlenmek isteyen komşular 1adım öne çıksın. Smile
(26/05/2017, Saat: 10:06)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
Doğru bir tespit yapmiş ustat.

Ayrica üyelikleri için ismi geçen arkadaşlar site için çok güzel incelemeler, organizasyonlar yapmış çok katkı saglamış kişiler. Mod. Olmalari makul gibi görünse de önemli olan sürekli pc başında olup sitenin akışını kontrol edebilecek birileri olmalı. Ayıracak vakitleri olsa güzel de olurdu fakat zaman ve emek gerektiren bir iş.

Yine site içinde aktif katilimci  birçok uyemiz var. Bu işe mesai harcayabilecek pc başında vakit geciren foruma uye olali 1 yılı aşmış, forumun adabini/rajonunu bilen  görev üstlenmek isteyen komşular 1adım öne çıksın. Smile

Önden buyrun Osman kardeşim Big Grin
(26/05/2017, Saat: 09:49)Hakann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma şu geliyor: ne yani ters düşme olursa eğer, destekleyen kişi ulen ben senin adını zikretmiştim sen bana böyle mi yapıyorsun, koynumda yılan beslemişim muhabbeti, olmaz sanırım...

Yok hayır tam olarak böyle bir şey olacağını sanmıyorum bu durum biraz basit kaçar fakat çoğu zaman duygular yapılması gerekenlerin önüne geçiyor.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Rolleyes Big Grin

Çok derli toplu bir forumumuz var. Büyük çoğunluğu kendini bilen, saygılı ve saygıyı hak eden insanlardan oluşuyor. Kendimize ve forumumuza haksızlık etmeyelim. Şimdiye dek moderatörlük yapan üstadların ve adminlerin sayesinde, forum harika bir bilgi ve kültür ansiklopedisine dönüşmekle birlikte, genel üslup konusunda da çok başarılı bir çizgi yakalamış zaten. Çok büyütülecek bir durum görmüyorum şahsen. Forumda tutunamayacak karakterde olan üyeler, bu genel yapıya adapte olamayacaklarını farkedip, veya tarafımızdan nazikçe uyarılıp ya foruma adapte oluyorlar yahut da terkediyorlar. Kültür ve kalite seviyesinin yüksekliği sebebiyle forumumuzda, birçok forumda görmediğim derecede oluşmuş bir doğal kontrol sistemi var. Yukarıda, modluk adına nick name i geçen tüm komşularım ve üstadları desteklemekle birlikte, şikayet butonunu dikkatlice takip edebilecek, sağduyu ve adalet sahibi bir üyenin dahi basit sorunlarımıza çözüm olabileceği kanaatindeyim.
Hepinize çok güzel bir gün diliyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: