Supply SE Custom İnceleme
Öncelikle aleti almamdaki katkılarından dolayı (Her zamanki gibi Big Grin) @GartBnx Burak Beye çok teşekkür ederim.

Alette parmak izi sevmediğim için mat olanını tercih ettim. Alet paslanmaz çelik ve işçiliği genel olarak iyi. Fakat kesinlikle bir Rocnel değil. Üç ayrı başlığı var. Ağırlığı, duruşu ve dengesi gayet güzel. Jilet tutuşunda hiçbir sıkıntı yok. Başlık kısmı hariç tek parça bir alet ve sapında kaymayı önleyici herhangi bir girinti çıkıntı yok. Ancak tıraş olurken bu hiç sıkıntı yaratmadı. 1.90 boyundayım ve ellerim yeterince büyük, buna rağmen aletin kullanımında hiç sorun yaşamadım. Jilet yüklemesi de çok kolay. Düzgün yerleştirdikten sonra hiç sıkıntı yaşanmıyor.

Gelelim tıraşınaaaa. Vayyy arkadaş bu kadar mı güzel kayar bir alet. Burak Beyin dediği gibi akıyor yüzde Big Grin Agresif olan kafa ile tıraş oldum. Alet tek perdede gayet güzel bir iş çıkardı. Ama sırf bu zevki daha çok yaşayabilmek için ikinici perdeyi de oldum. Sonuçta tertemiz ve mermer gibi bir cilt bıraktı geride. Tabi bunda MDC sabunun da büyük payı var. Gerçekten çok güzel bir sabun. İkinci perde sonunda bastım şapı ve ne bir yanma ne de başka birşey. Çok memnun kaldım tıraşından. Bu arada jiletin markası yazmıyor ama keskinliği ve konforu oldukça iyi. Bizim gibi sert ve yoğun sakalı olanların agresif kafa dışındakileri kullanacağını sanmıyorum.

Sonuç olarak maddi durum müsait ise alınabilecek bir alet. Tıraşı gerçekten keyif verici. Acil tıraş olunması gereken bir durumda üzerine düşeni yapar bu alet. DE lerden sıkıldaysanız bu alet güzel bir alternatif. Umarın yardımcı olabilmişimdir. Herkese hayırlı günler ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.

Saygılar.

NOT : Müsait bir zamanda tıraş resimlerini de paylaşacağım.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Başkanım hayırlı olsun güle güle kullan. Bizi de baştan çıkarttın.

Bu arada iki sorum olacak:

1- Ağırlık ne durumda başkanım?
2- Vintage injector lere göre kesimi nasıl?
(22/05/2017, Saat: 13:13)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başkanım hayırlı olsun güle güle kullan. Bizi de baştan çıkarttın.

Bu arada iki sorum olacak:

1- Ağırlık ne durumda başkanım?
2- Vintage injector lere göre kesimi nasıl?

Eyvallah başkanım. Daha güzelleri senin olsun. Ağırlık güzel. Çelik olduğunu hissettiriyor. Ama kesinlikle yorucu değil. Vintage injector kullanmadım o nedenle yorum yapamayacağım başkanım.
Saygılar.
İncelemeniz için teşekkürler üstadım.Türkiye de temin edebileceğimiz bi yer varmı ?
(22/05/2017, Saat: 16:25)Gkn17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İncelemeniz için teşekkürler üstadım.Türkiye de temin edebileceğimiz bi yer varmı ?

Rica ederim komşum. Ben de sağolsun @GartBnx Burak Beyin yardımı ile aldım. Yurtiçinde temini şu an içn mümkün değil.
Saygılar.
Hayirli olsun. Gecte oksa bu gemlerin injektorlerin tekrar canlanmasini ben senelerdir bekliyordum. Yeni urunlerle guzel seyler oluyor. Mini tanitim ve incelemeniz icin cok tesekkurler komsum.
Aperion komsum bulusmaya getirmisti. Kafasinin darligi, rahat hareket ettirebilme potansiyelinden dolayi cok hosuma gitti. Guzel bir tasarim olmus. Resimleri bekliyoruz.
(22/05/2017, Saat: 20:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun. Gecte oksa bu gemlerin injektorlerin tekrar canlanmasini ben senelerdir bekliyordum. Yeni urunlerle guzel seyler oluyor. Mini tanitim ve incelemeniz icin cok tesekkurler komsum.
Aperion komsum bulusmaya getirmisti. Kafasinin darligi, rahat hareket ettirebilme potansiyelinden dolayi cok hosuma gitti. Guzel bir tasarim olmus. Resimleri bekliyoruz.

Teşekkür ederim üstad. En kısa zamanda resimleri koyarım.
Teşekkürler...
Alet 110 gram
Birkaç yorum okudum ama sizinde görüşünüzü almak isterim, agresif kafayı kıyaslıyabiliceğiniz bir DE tıraş aleti varmı?.Mesela muhle r41 gibi.Bu arada Supply SE maggard'da first class kargo dahil $102'a.
(31/05/2017, Saat: 14:45)Mert_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç yorum okudum ama sizinde görüşünüzü almak isterim, agresif kafayı kıyaslıyabiliceğiniz bir DE tıraş aleti varmı?.Mesela muhle r41 gibi.Bu arada Supply SE maggard'da first class kargo dahil $102'a.

Komşum aletler farklı segmentlerde aslında. Ama bana göre R41 daha agresif. Bu alet kullanırken çok akıcı, rahat, korkmadan tıraş olabiliyorsunuz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Yaqi Excalibur SE 50mm Tıraş Aleti marv 6 3,768 27/11/2021, Saat: 22:48
Son Yorum: ati19
  Supply Single Edge (SE) Tıraş Makinesi SumNauta 12 10,440 11/05/2017, Saat: 23:06
Son Yorum: GartBnx
  Supply Tıraş Aleti mustafae 8 11,492 19/12/2015, Saat: 01:29
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: