watsons sakal yağı
Benim de severek kullandığım bir ürün.
@marek komşımuzun bu konusu sayesinde edindiğim üründür teşekkür ederim
Güzelce boyun bölgesine masaj ile uyguluyorum,
Gayet başarılı
(21/04/2018, Saat: 18:05)MetGone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de severek kullandığım bir ürün.
@marek komşımuzun bu konusu sayesinde edindiğim üründür teşekkür ederim
Güzelce boyun bölgesine masaj ile uyguluyorum,  
Gayet başarılı

@MetGone ,değerli dostum işinize yaradıysa,tıraş keyfinizi yükselttiyse ne mutlu.Güzel günlerde kullanın.Smile
de te fabula narratur.!
Daha önce büyük umutlarla proraso tıraş öncesi kremini denemiştim lakin beklentimi karşılamamıştı koruyuculuk açısından. Ancak bu ürün gerçekten benim için keşfedilmemiş bir cevher gibi duş sonrası cilde emdirilerek kullanıldığında tıraşta büyük rahatlık tanıyor. Sakal yumuşatması tıraş rahatlığını belirgin şekilde arttırıyor. Tek dikkat edilmesi gereken husus yeterli bir azlıkta kullanıp sabunlamadan önce cildin emmesini beklemek. Buna dikkat edilmediği takdirde sabunun sönmesine sebep oluyor.
(22/04/2018, Saat: 01:20)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce büyük umutlarla proraso tıraş öncesi kremini denemiştim lakin beklentimi karşılamamıştı koruyuculuk açısından. Ancak bu ürün gerçekten benim için keşfedilmemiş bir cevher gibi duş sonrası cilde emdirilerek kullanıldığında tıraşta büyük rahatlık tanıyor. Sakal yumuşatması tıraş rahatlığını belirgin şekilde arttırıyor. Tek dikkat edilmesi gereken husus yeterli bir azlıkta kullanıp sabunlamadan önce cildin emmesini beklemek. Buna dikkat edilmediği takdirde sabunun sönmesine sebep oluyor.
Komşum bu yorumdan sonra aldım ben de bugün. Bakalım sonuç ne olacak?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/12/2018, Saat: 15:58)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu yorumdan sonra aldım ben de bugün. Bakalım sonuç ne olacak?

sizin yorumunuzu da bekliyoruz komsum
(14/12/2018, Saat: 16:20)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizin yorumunuzu da bekliyoruz komsum
Daha dün tıraş oldum ama müsait olursam mild bir geçiş yapabilirim denemek için akşam. En kötü ihtimal yarın kısmetse..

Off topic olacak ama Watson's in pre shave losyonundan hic memnun kalmamistim. Kullanim amacinin farkliligini dusununce bu urunun performansini ciddi merak ettim
(14/12/2018, Saat: 16:51)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Off topic olacak ama Watson's in pre shave losyonundan hic memnun kalmamistim. Kullanim amacinin farkliligini dusununce bu urunun performansini ciddi merak ettim

komşum watsons un  pre shave losyonları elektrikli tıraş makinaları için diye biliyorum.Islak tıraşa bir etkisi yok.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...2#pid71732
de te fabula narratur.!
(15/12/2018, Saat: 02:48)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum watsons un  pre shave losyonları elektrikli tıraş makinaları için diye biliyorum.Islak tıraşa bir etkisi yok.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...2#pid71732

Hadi ya Smile tesekkurler komsum
(14/12/2018, Saat: 16:20)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizin yorumunuzu da bekliyoruz komsum
Bıyık ve çene odaklı bocaladım. Güzel bir tıraş oldu. Bi yumuşama olmadı desem yalan olur, yine de psikolojik olmadığından emin olmak için farklı jiletlerle de denecek..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 51,037 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  traş için bebek yağı kullanma ve yatık sakalı dikleştirme staggerlee 12 13,950 19/11/2017, Saat: 11:38
Son Yorum: dikdik_s
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,485 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  Nuage Men Tıraş Yağı corpus36 2 7,143 15/08/2015, Saat: 16:52
Son Yorum: corpus36
  King of Shaves AlphaOil Tıraş Yağı mancho 7 14,179 30/10/2012, Saat: 23:50
Son Yorum: Aersin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: