Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade
(22/03/2012, Saat: 01:37)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/03/2012, Saat: 20:40)mriza1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3pvc0.jpg

berberin toptancısından bunu aldım ancak daha önce fotolarda gördüğüme benzemiyor, sahte olma ihtimali varmı? daha önce böyle paket gördünüz mü?
sahte olma ihtimali var tabiki
umarım orjinaldir
fiyat öncelikle orjinaline göre oldukça düşük
dünyada en çok sahtesi yapılan jiletlerden
elinizdeki ambalajın açma şeridi doğru yerde değil

karşılaştırmanız için orjinali

sizinkinde kagıt ters duruyor
üçgenin ucu orjinalde çentikle aynı tarafa bakarken sizinkinde
ok işareti tarafında

yazı biraz daha kuçuk ve üzerinde boşluk var gibi

ve

acma seridi resimlerdekilerden farklı yerde

ffeathersoutside.jpg

feather-5-pack__33996_zoom.jpg

iKON%20SK9%20w%20Feather%20Blades.png

jilet açık haldeyken
ffeathersrust.jpg

Anladigim kadariyla siyah celik,sari olan platin kapli.
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
mrıza1 hocamın gönderdiği feather geldi, hissettirmeden temiz tıraş edişi ve hafif bastırdığım için kızarıklık vermesiyle orjinal olduğunu düşünüyorum. ancak orjinal featheri 1,5 yıl önce kullandığım için yüzde yüz emin konuşamam .
elimde tuttuğum kullanılmış orjinal featherle karşılaştırınca koruyucu kağıdı, çeliğin rengi ,kesici ağızın bilenmiş kısmı ve yazıların logoların çizgilerinde bariz farklılıklar görmedim

diğer alan arkadaşlarda orjinalliğini onaylarsa toptan almayı düşünüyorum. kendisine anlattım, orjinallik konusu kesinleşince almayı isteyen diğer arkadaşlarda buraya yazdıktan sonra toplu alıp gönderebileceğini söyledi sağolsun.
diğer alan arkadaşlar kullandıktan sonra bu konuya geri dönüş yaparsanız sevinirim
http://trasklavuzu.blogspot.com/
orjinalse muhteşem fiyat
permadan az farkla feather kaçırılmamalı
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(06/04/2012, Saat: 01:31)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mrıza1 hocamın gönderdiği feather geldi, hissettirmeden temiz tıraş edişi ve hafif bastırdığım için kızarıklık vermesiyle orjinal olduğunu düşünüyorum. ancak orjinal featheri 1,5 yıl önce kullandığım için yüzde yüz emin konuşamam .
elimde tuttuğum kullanılmış orjinal featherle karşılaştırınca koruyucu kağıdı, çeliğin rengi ,kesici ağızın bilenmiş kısmı ve yazıların logoların çizgilerinde bariz farklılıklar görmedim

diğer alan arkadaşlarda orjinalliğini onaylarsa toptan almayı düşünüyorum. kendisine anlattım, orjinallik konusu kesinleşince almayı isteyen diğer arkadaşlarda buraya yazdıktan sonra toplu alıp gönderebileceğini söyledi sağolsun.
diğer alan arkadaşlar kullandıktan sonra bu konuya geri dönüş yaparsanız sevinirim

evet diğer arkadalardan yorum gelmedi henüz

benim ki daha ulasmadi.
(06/04/2012, Saat: 18:51)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim ki daha ulasmadi.

ulaşmadı mı? hocam şimdiye gelmesi lazımdı, 1 haftayı geçti göndereli, izmire ankaraya vardı
kaç sefer kullanılabilinir arkadaşlar feather jilet ? Ben genelde her tıraşa yeni bir jilet açıyorum fakat dün EJ89 ıle feather kullandım hayran kaldım atasım gelmedi jileti tekrar tıraş olabilinirmi acaba yoksa tahriş yaratırmı Dodgy
(10/04/2012, Saat: 16:31)iatros Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kaç sefer kullanılabilinir arkadaşlar feather jilet ? Ben genelde her tıraşa yeni bir jilet açıyorum fakat dün EJ89 ıle feather kullandım hayran kaldım atasım gelmedi jileti tekrar tıraş olabilinirmi acaba yoksa tahriş yaratırmı Dodgy

Sakal ve cılt tıpıne gore degısıklık gosterıyor tabıı ama feather bence cok keskın olmasına karsılık konforlu bır jılet degıl dıye dusunuyorum.Ben sahsen 6 kez tıras oldum fakat bendekı sakal seyrek.Tabii ufak noktasal kanamalar yaratabılıyor.Son zamanlara yakın tahrılser artınca jıletı attım.Feather kesınlıkle gunluk bır jılet degıl.Özel zamanlarda 1-2seferlık kullanılıp atılması gereken jıletlerden bence
Yabancaılar 5-6 defa kullanıyor ama malum sakal yok gibi birşey onlarda Big Grin Ben 2. tıraşta rahatsızlık duymaya başlıyorum.Tabi kişiden kişiye değişir her zaman.
Arkadaşa katılıyorum.1.seferde çok iyi,2.seferde bendede tahrişe yol açıyor.Yoluyor gibime geliyor.Bendeki sakallar hem sert hemde yarı gür.Merkur jilet 2. defa kullanımda daha kararlı gibime geliyor.Keskinlik olarak il seferde de olsa ,feather a göre daha az keskin.Ama en azından 1-2 kullanımda tahrişe sebep olmuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,744 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,165 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 60,445 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 185,770 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 679,229 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,423 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,361 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 104,960 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 28,962 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,238 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: