Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade
Günaydın  razorus.com dan  feather jilet aldım fakat feather jiletin aşırı bir  keskinliği yok yuma  tıraş makinesiyle  ilk kez feather jileti denedim  fakat jiletin keskinliğini pek  hissemedim sanki  permasharpla tıraş  oluyormuş hissi verdi kişisel düşüncelerim. 4  perde de 2 günlük sakalı sinek  kaydı tıraşla  tamamladım   şaşırıyorum ilk  perde de tamamlayanlara çok keskin diyenlere çok abartılmaması gereken  durum bence .Jiletin  performansı  permasharpın  perfonmasıyla eş değer gibi   jilet  hakkında yağ gibi  kayıyor diyen bir vatandaşı tam anlamış değilim herneyse benden tam not alamadı

MmpLM0.jpg
@jegal
Keskinliginin korkutmaması gerektiginde haklısınız, permadan 1 tık daha keskin diyebiliriz kabaca. Ama sizin genel begentinizin dusuk olması makine/jilet uyumundan kaynaklanıyor. Sizi tanımadıgımız icin pek birsey diyemiyorum, orta/sert sakal icin biraz daha agresif bir makine kullanırsanız, o zaman feather ın farkını daha iyi gozlemleyebileceksiniz. Pirelli P Zero lastiklerin farkını toyota corolla da tam cıkaramayacagımız gibi sacma bir benzetme yapayım. Progress icin bir bakının derim.
Saygılar.
Alt plakayı ters takmış olabilirsiniz komşum .
@jegal
Komşum ben başarılı tıraşı şu şekilde formülüze ettim;

İyi tıraş = *iyi teknik + ( iyi makina x iyi jilet )
*Tekniğin içinde kendini tanıma,tıraş öncesi, esnası ve sonrası dahil Smile
Keyifli tıraşlar..

P Zero`yu taktigin Corolla`ya gore degisir abi Big Grin @dikdik_s
(17/11/2017, Saat: 10:41)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın  razorus.com dan  feather jilet aldım fakat feather jiletin aşırı bir  keskinliği yok yuma  tıraş makinesiyle  ilk kez feather jileti denedim  fakat jiletin keskinliğini pek  hissemedim sanki  permasharpla tıraş  oluyormuş hissi verdi kişisel düşüncelerim. 4  perde de 2 günlük sakalı sinek  kaydı tıraşla  tamamladım   şaşırıyorum ilk  perde de tamamlayanlara çok keskin diyenlere çok abartılmaması gereken  durum bence .Jiletin  performansı  permasharpın  perfonmasıyla eş değer gibi   jilet  hakkında yağ gibi  kayıyor diyen bir vatandaşı tam anlamış değilim herneyse benden tam not alamadı

MmpLM0.jpg

Jilet menuniyeti vatandaşdan vatandaşa değişir yüz yapısına göre . Seveceğiniz bir jilet buluncaya kadar farklı denemeler yapın . Dört perde tıraş çok fazla suratına yazık sık tıraş olmayayım derken cildine zarar verirsin.
Bende ki japon hayranlığına yenisini katmıştır.
KAI şef bıcaklarını kullanmıştım zamanında , japon metalurjisi , celik sanayii elbette iyidir.
yaprak jilette bu kaliteyi görecegimi biliyordum.
Merhaba arkadaşlar geçenlerde feather jiletle ilgili problem yaşadım bu problemi paylaşmak istiyorum sizlerde oldu mu bu problem yine her zamanki gibi tıraşımı oldum 1.tıraşımda problem olmadı jiletimi yıkadım ve ıslak birşekilde kağıdına sardım dolabıma koydum 2 gün sonra tıraş için dolapdan alıp açtığımda jiletde paslanma oldu önceki feather jiletlerde paslanma görmedim tıraşı oluyordum rahatça bu jiletimde neden oldu anlamadım permasharpda hiç bir sıkıntı yaşamadım benim gibi bu paslanma problemini yaşayan var mı? bundan sonra ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim
"jiletimi yıkadım ve ıslak birşekilde kağıdına sardım"

Bravo, başarılarınızın devamını dilerim.
"jiletimi yıkadım ve ıslak birşekilde kağıdına sardım"
Confused   Confused   Confused   Confused   Confused   Confused

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,798 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,282 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 60,609 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 186,600 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 681,234 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,853 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,137 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,097 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,832 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: