Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade
(03/10/2011, Saat: 22:59)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yoksa çakma böyle mi oluyor

http://www.hayirliel.com/UrunDetay.aspx?...UrunID=589
gösterdiğiniz ürün bizim tıraş bıçaklarından değil.Saç -şekillendirme- usturası için olmalı.Ankara'da pek çok berber toptancısında var.Çakma olduğunu da sanmıyorum.
(03/10/2011, Saat: 21:50)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletler hakkında; yoğun sakallı arkadaşlarda bunlarda 3 tıraştan fazlası yalan olur, hiç boşuna hayallere kapılmayınız.

Aynen öyle Lord Sparhawk, denedim ve gördüm Big Grin
(04/10/2011, Saat: 11:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby keskinliğindemi sorusunun cevabına gelince: Eğer siz gerçek Feather fiyatına derby kalitesinde tıraş konforu veren bir jilet arıyorsanız o konuda inanın yardımcı olama ve derby alın deneyin derim tavsiyem o olur..

Hayır benim bilmek istediğim şuydu, elimize bir feather geçti diyelim bunun çakma olduğunu nasıl anlayacağız ? yoksa tabiki feather fiyatına derby kullanmak gibi bir fantazim yok.sağolsun İlker arkadaşımız bana iki paket feather gönderdi fakat kendisinin de belirttiği gibi alış veriş yaptığı kişi sizin tavsiye etmediğiniz satıcı. Benim daha önce bir feather tecrübem olmadığından dolayı nasıl ayırabilirim onu bilmek istemiştim. Yoksa bendeki jiletler gayet güzel ve kaliteli gibi görünüyor, tıraşları olsun ambalajı olsun.

Cevabınız için teşekkürler.
(04/10/2011, Saat: 12:58)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/10/2011, Saat: 11:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby keskinliğindemi sorusunun cevabına gelince: Eğer siz gerçek Feather fiyatına derby kalitesinde tıraş konforu veren bir jilet arıyorsanız o konuda inanın yardımcı olama ve derby alın deneyin derim tavsiyem o olur..

Hayır benim bilmek istediğim şuydu, elimize bir feather geçti diyelim bunun çakma olduğunu nasıl anlayacağız ? yoksa tabiki feather fiyatına derby kullanmak gibi bir fantazim yok.sağolsun İlker arkadaşımız bana iki paket feather gönderdi fakat kendisinin de belirttiği gibi alış veriş yaptığı kişi sizin tavsiye etmediğiniz satıcı. Benim daha önce bir feather tecrübem olmadığından dolayı nasıl ayırabilirim onu bilmek istemiştim. Yoksa bendeki jiletler gayet güzel ve kaliteli gibi görünüyor, tıraşları olsun ambalajı olsun.

Cevabınız için teşekkürler.

Dostum benim featherlar %100 original

1-) Satıcının ebay yorumları %100 pozitif
2-) Satıcı ile ürünü almadan epeyce yazıştım. Original göndermezsen paypale gelmedi der paramı geri isterim sen zararlı çıkarsın dedim.
3-) Senden memnun kalırsam ben ve arkadaşlarım sık sık alacaz dedim.
4-) Çakma bir malı orijinalini kullanmasam dahi anlarım. Paketinden, soğuk damgalı yazısından, yazıların netliğinden, yamukluğundan, paketi açınca içinden çıkandan, jiletin üstündeki yazının kalitesinden, nasıl kestiğinden, vs. bu uzar gider. Malın iyisinden anlarım yani

Benim aldığım satıcıda kocaman harflerle %100 original made in japan yazıyordu. Şimdide %100 geri para ödeme garantili yazıyor. Bence bu adam güvenilir bir satıcı zaten ebay yorumlarındanda anlaşılıyor.

Tıraş sitelerinde nedenmiş onu bilemem adamın biri çakma sanmıştır. Yazmıştır bu ürün çakma diye o dilden dile dolanıp ilerlemiştir. Ama ebay yorumları gerçeği yansıtır. Ben satıcıların ebay yorumlarını referans alıyorum.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
yorumunuz için teşekkürler hocam
resimlere baktım çok komik şeyler var
orj: "Distributed by Procter&Gamble UK Weybridge Surrey""innovation place"
sahte: "Distributed by Brocter&Hamble UK Meybridge Hurrey" "innovation Blace"
Big Grin

(04/10/2011, Saat: 14:39)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilker senim jiletlerin orginal olup olmadığı ile ilgili zaten birşey yok dediğin üzere herşeyi çözümlemişsin.. Yalnız o satıcı ile ilgili yanıldığın noktalar var birincisi forumlardan biri yanlış anlamıştır o dilden dile dolanmıştır diye bişey olamaz bu işi meslek gibi sahiplenen insanlar varken bu dediğin yanlış olur. ikincisi feedback olarak kime baktığını bilmiyorum ama idiotdoc yıllardır dridiot jason adlı satıcıyı taklit eden aynı ülkeden birisi ve sana fake Süper iridium jilet linki veriyorum http://badgerandblade.com/vb/showthread....-Stainless. ayrıca Feedback olarak %100 nerde yazıyor ben göremedim benim gördüğüm %99.1 bugün itibarı ile..
Aynı satıcıdanmı bahsediyoruz onu bilmiyorum ama dediğim gibi herkese orginal veya herkese sahte ürün gönderir diye birşeyde yok ayrıca aynı kutu içerisine karışık paketler atıldığınıda biliyorum. Şu da bir gerçekki feather ile ilgili sahte yazısı bende okumadım sadece o satıcının genel prototipi üzerinden yorumladım . Sen jiletlerin konusunda rahat olabilirsin bu süphe götürmez...Ayrıca Ebay üzerinden çok kez alışveriş yaptım insanlar o kadar kolay sahtekarlıklar yapıyorlarki akıllara zarar. o yüzden bence feedback ten ziyade alışveriş yapan insanların forumlardaki yorumlarını okumanız faydanızadır diye düşünüyorum. Gerisi Gümrük vs artık.
Merak etmeyin feather' ın sahtesini kullanırken anlarsınız. Başka hiç bir jilet o keskinlikte değil. Eğer jilet yüzünüzde yağ gibi akmıyorsa, kör ve tahriş ediyorsa sahtedir bu kadar basit. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Arkadaşlar biz bu durumu çözemedik sizden bir açıklama bekliyoruz.

Bugünkü Ankara buluşmasında jilet değişimi yaptık. Ben ulysse6 arkadaşımıza singapurdan aldığım featherı oda bana ingiltereden aldığı featherı verdi. İkisini yan yana koyup karşılaştırdık ve farklı bir durum gözümüze çarptı. Fotoğrafı ekliyorum. İlk 5 feather benim sonuncu featherda Kürşatın
Ayriyeten jiletlerin üstündeki baskıdada bir farklılık söz konusu. Yazının şekli şemali aynı fakat benim jilette daha koyu tonda basılı ulysse6kinde daha açık siliğe yakın tonda basılı
Jiletlerin fotoğraflarınıda bir ara ekleyecem.

0fc9c6d5.jpg

Bizim düşüncemiz ya farklı yıllarda üretildi ve Feather ablemden yazıya yada yazıdan ambleme geçiş yaptı.
Diğer bir ihtimal ise uzak doğudaki featherlarda amblem Avrupaya gönderilen featherlarda yazı var.

Not: Geriye kalan kutusunun önündeki, arkasındaki ve jiletlerin ambalağındaki tüm yazılar herşeyiyle birebir aynı
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
bugün çektiğimiz diğer bir fotoğraf...
spa0314l.jpg
Arkadaşlar benim karabulut ticaretten aldığım featherler de yazı yok amblem var.Sonuçta bende katılıyorum orjinal feather gerçekten keskin kullanınca zaten anlıyorsunuz.SelamlarSmile
halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi
olmaya devlet cihanda iki perde tıraş gibi
anlaşılan feather jiletlerde birkaç farklı paket versiyonu mevcut. eline farklı paket ulaşan arkadaşlar panik yapmayın. geltir ekibi olarak çözeceğiz bu mevzuyu Smile))
Saygılar
(09/10/2011, Saat: 01:25)YURDASAL1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar benim karabulut ticaretten aldığım featherler de yazı yok amblem var.Sonuçta bende katılıyorum orjinal feather gerçekten keskin kullanınca zaten anlıyorsunuz.SelamlarSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,872 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,702 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 61,249 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,664 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 686,185 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,169 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,964 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,620 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,414 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 270,837 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: