Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade
Selamlar,
sahte olduğu düşünülen feather'ın tüy logosu foto dan mı bilmem ama bulanık geldi bana.
ilk tıraşta çok keskin olan bu jilet, zannediyorum ağız açısından dolayı ikinci tıraşta yoluyor yahu. çabuk aşınıyor. ilk tıraş gibi 3 tıraş çıkarabilse favorim olacak, ancak astra 4 te 1 fiyatına bu işi yapıyorken gerek görmüyorum. hem de her seferinde yeni jilet kullanmış oluyorum.
selamlar.
Arkadaşlar 1 ay sonra tekrar doğuya gideceğim. Bu jiletten temin edip gitmek istiyorum. Özellikle Ankara ve çevresi iç pazarda bulabilir miyim?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(16/06/2012, Saat: 14:03)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk tıraşta çok keskin olan bu jilet, zannediyorum ağız açısından dolayı ikinci tıraşta yoluyor yahu. çabuk aşınıyor. ilk tıraş gibi 3 tıraş çıkarabilse favorim olacak, ancak astra 4 te 1 fiyatına bu işi yapıyorken gerek görmüyorum. hem de her seferinde yeni jilet kullanmış oluyorum.
selamlar.

Aynen katılıyorum.İlk tıraş harika yumuşacık yapıyor yüzü 2. tıraşta başlıyor yolmaya.Ucuz olsa kullanıp atmalık ama pahalı işte Big Grin
(22/06/2012, Saat: 01:50)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 1 ay sonra tekrar doğuya gideceğim. Bu jiletten temin edip gitmek istiyorum. Özellikle Ankara ve çevresi iç pazarda bulabilir miyim?

sahtesi çok fazla var

iç pazarda riske girmeden
1 ay hazır varken simdiden dısardan almanızı oneririm hocam
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
alibabadadaki sahte jilet ilanları ve idiotdoc un sahte sattığının resimsiz söylentisinden başka forumlarda fotoğraflı sahtesini görmedim, sahtesini bulan fotoğraf eklerse seçebilmemiz için iyi kaynak olur
http://trasklavuzu.blogspot.com/
Feather New Hi-Stainless ile 4. tıraşımı oldumBlush
her tıraşdan sonra jileti kuruladım ve 3 kat olmuş peçeteye bileylemek için sürttüm Idea
perma ve astrayla 3 tıraş olamadığımı defalarca denedim,featherın hala körelmemesi çok ilginçDodgy
yolma takılma yok Idea çıtır çıtır kesilme seside yerinde Huh
iki haftadır her gece sakal bölgeme bepanthen sürüyorum sakallarımda hatırı sayılır bir yumuşama varIdea
kullandığım alet flare super speed 1954 r89 agresifliğinde bir aletCool
bileyleme tekniğindendir hocam belki de Big Grin
kayış misali, ağız da düzeltmiş olabilirsiniz...
(18/07/2012, Saat: 19:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather New Hi-Stainless ile 4. tıraşımı oldumBlush
her tıraşdan sonra jileti kuruladım ve 3 kat olmuş peçeteye bileylemek için sürttüm Idea
perma ve astrayla 3 tıraş olamadığımı defalarca denedim,featherın hala körelmemesi çok ilginçDodgy
iki haftadır her gece sakal bölgeme bepanthen sürüyorum sakallarımda hatırı sayılır bir yumuşama varIdea
sakallar yumuşadı birde jileti çok iyi kurulayıp mıknatısa tutturuyorum
şehir efsanesi olmasında '' mıknatıs oluşacak oksitleri yani açığa çıkan demir oksiti kendisine mi çekiyor '' böyle olsa bile feather gibi dar açıyla bilenmiş jiletin ağzı 2 tıraşda testere olması lazım değilmi
anlamadımDodgy anlayamadımSmile

(19/07/2012, Saat: 00:46)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bileyleme tekniğindendir hocam belki de Big Grin
kayış misali, ağız da düzeltmiş olabilirsiniz...
(18/07/2012, Saat: 19:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather New Hi-Stainless ile 4. tıraşımı oldumBlush
tam tersi olabilir, Fe - demir - oksitlendikçe özelliğini yitirmesi gerekir, kurulamak iyi fikir, ben hiç kurulamam, ki o yüzden aynı şartlarda oksitlenme hızı en saf olandan en karışık, en az saf olan bileşiğe - çeliğe göre olmalı.
Bende ilk rapira gidiyor, örnek olarak.

iki yüz ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,744 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,164 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 60,445 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 185,770 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 679,227 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,423 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,359 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 104,960 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 28,961 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,238 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: