Ağaçlar, Bitkiler, Tarım
(21/06/2017, Saat: 23:01)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @SumNauta çok merak ettiğim bir husus var, sakıncası yoksa açıklarsanız sevinirim. Bu kadar uğraşı, hobi, kitap okuma vs. için bu kadar vakti nasıl buluyorsunuz Allah aşkına? Huh Bize 1 gün 24 saat, size 72 saat falan mı? Confused Gerçekten şapka çıkartılacak bir performans, tebrikler Smile

(21/06/2017, Saat: 23:12)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
Şefik abi bu kadarına yüreğimiz dayanmıyor Big Grin

+1
Uzun süredir merak ettiğim bir konu Smile
Hakikaten bu kadar hobiyi 1 güne nasıl sığdırabiliyorsunuz üstadım Big Grin
İşsiz olsam bile, sizin yaptıklarınızı bir günde yapmam imkansız Big Grin
Ya bir gerçeği açıklamam farz oldu. Biz tek yumurta 5'izi kardeşleriz, onların okudukları kitapları ve meraklı oldukları hobileri de kendi adıma yazıyorum Tek yumurta beşizi olunca sorun olmuyormuş

Sent from my iPad using Tapatalk
(21/06/2017, Saat: 23:18)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
Uzun süredir merak ettiğim bir konu Smile
Hakikaten bu kadar hobiyi 1 güne nasıl sığdırabiliyorsunuz üstadım Big Grin
İşsiz olsam bile, sizin yaptıklarınızı bir günde yapmam imkansız Big Grin

Hepsini 1 günde yapmıyoruz, beşizler olarak kitap okuma ve hobi uğraşlarını günlere böldük, ama ben her gün kitap okuyorum

(21/06/2017, Saat: 23:30)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya bir gerçeği açıklamam farz oldu. Biz tek yumurta 5'izi kardeşleriz, onların okudukları kitapları ve meraklı oldukları hobileri de kendi adıma yazıyorum Tek yumurta beşizi olunca sorun olmuyormuş

Hahhaaa Şefik ağabey

Zamanı verimli kullanma konusunda çok iyisiniz .
Komşularımız zannedersem günlük rutininizi de merak ediyorlar .
.....
(21/06/2017, Saat: 23:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hahhaaa Şefik ağabey

Zamanı verimli kullanma konusunda çok iyisiniz .
Komşularımız zannedersem günlük rutininizi de merak ediyorlar .

Sağolasın Devrim'ciğim....günlük rutinimi açıklamaya toplum henüz hazır değil

(21/06/2017, Saat: 23:34)SumNauta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepsini 1 günde yapmıyoruz, beşizler olarak kitap okuma ve hobi uğraşlarını günlere böldük, ama ben her gün kitap okuyorum

6XOjvW.jpg
İlginç Bilgiler

Dünya üzerinde milyarlarca bitki çeşidi, her birinin farklı özellikleri var. Peki en ilginç olanları hangileri? İşte o bilgiler:

1 - Dünya üzerinde gül türlerinin yüzde 80’i Asya kökenlidir.

[img]lWlA4k.jpg[/img]
2 -Salatalık aslında bilimsel açıdan sebze değil, meyvedir.

[img]5QJjNM.gif[/img]
3 - Meşe ağaçlarına diğer tüm ağaçlardan daha fazla şimşek düşer. Belki de bu yüzden eski Yunanlılar’da meşe ağacı şimşek ve gök gürültüsü Tanrısı Zeus’un ağaçları olarak kabul görürdü.

[img]r2rG1z.jpg[/img]
4 - Ağaçların gövdesi ile dalları aynı açıyla dururlar ve bu açı, ağaç yapraklarının ana damarları ile yan damarları arasındaki açının aynısıdır.

[url=r2rGJz.jpg]
5 - Sekoya Ağacı'nın kabuğu alev geçirmezdir. Sekoya ormanlarında çıkan yangınlar ağaçların içinde olup biter!

[url=
ERoj3v.jpg][url=https://hizliresim.com/ERoj3v]
de te fabula narratur.!
Şefik abi kadar derine inemedim ama bu başlıkları da öksüz bırakmayalım.
de te fabula narratur.!
(25/08/2017, Saat: 18:05)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şefik abi kadar derine inemedim ama bu başlıkları da öksüz bırakmayalım.

Selamlar komşum,
Güzel bir paylaşım oldu değişik yeni bilgiler öğrendim sayenizde.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tarım Kredi Elit Zeytin Kolonyası İncelemesi yarhasan 4 14,261 23/12/2012, Saat: 00:07
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: