Topaz Stainless
(29/06/2012, Saat: 16:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: topaz jilet ebayde olanla bir akrabalığı varmı Idea

http://www.ebay.com/itm/100-x-TOPAZ-PLAT...415bd91663

aynı ürün aslında sadece bendeki biraz daha eski bir paket
keyifli bir jilet astradan da pherma sharptandan daha keskin ve konforlu.
(30/06/2012, Saat: 10:04)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bugün jileti kullandım, çok keyifli bir tıraş geçirdim kendisiyle Smile çoğu jiletten konforlu ve keskin geldi bana, imkanı olanlar denesin eminim memnun kalacaklardır.

ebay daki 100 luk paket mi yoksa yukarıdaki 5 lik paket miydi kullandıgınız? ve nereden ne kadara aldıgınızı paylaşırsanız cok memnun olurum
(30/06/2012, Saat: 12:05)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/06/2012, Saat: 10:04)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bugün jileti kullandım, çok keyifli bir tıraş geçirdim kendisiyle Smile çoğu jiletten konforlu ve keskin geldi bana, imkanı olanlar denesin eminim memnun kalacaklardır.

ebay daki 100 luk paket mi yoksa yukarıdaki 5 lik paket miydi kullandıgınız? ve nereden ne kadara aldıgınızı paylaşırsanız cok memnun olurum

dostum Ankara' da dışkapıda yunus emre pasajı var buradaki seyyarlardan denk geldi aldım, fiyatı 0,50 krş. Smile

ebaydaki paket değil 5 li paketin aynısı, içindeki kağıtta saman kağıdı gibiydi zaten firmanın adı yazıyordu yine, çok az miktarda perma sharplardaki gibi yağ lekesi vardı ama çok çok az miktarda, ince bir jilet, yüzümde ne yanma yaptı nede tahriş, hatta şu ana kadar kullandığım jiletlerin içinde en iyisiydi diyebilirim. Astradan bile iyi, astra bende sakallar uzarken kaşıntı yapıyor, takılma, batma yok, sadece 3. perde de bir nebze batma hissettim buda benim tıraş olma biçimindendir diye düşünüyorum. İmkan olursa 10 15 tane alıp stok yapmak isterim devamını bulabilirsem günlük kullanıma buna geçebilirim. Sanırım 2-3 tıraşı rahat çıkarır diye düşünüyorum.
(30/06/2012, Saat: 13:12)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı jiletin çin üretimide varmış pek beğenilmeyen buna dikkat..
http://badgerandblade.com/vb/showthread....from-India

Bendeki ürün ile aynı fakat kutu üstü yazılarda fark var, kutunun arkasında şiir gibi yazılar yok bir iki kelime yazıyordu, akşam resim çeker gönderirim. Jilet meselesinde şu kanıya artık iyice vardım, başkasına süper gelen jilet bir başkasında çok kötü sonuç verebiliyor. Şahsen ben çok memnun kaldım, bir daha deneyip tam olarak o zaman net bir sonuç yazarım.
Arkadaşlar aynı jiletle ikinci kez tıraş oldum, kesin olarak şunu diyebilirim ki şu ana kadar kullandığım en güzel jilet. Hiç bir dalma takılma , tahriş yok, keskinliği çok güzel, sanırım aynı jilet ile 3. kez tıraş olabilirim. Bu jiletten bulanlar denemesini tavsiye ederim. Fazla sayıda bulabilirsem günlük jiletim olmaya 1. sıradan aday Wink
(17/05/2012, Saat: 14:56)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet arkadaslar Topaz'ı bugun deneme sansım oldu.

Su ana kadar kulllandıgım en iyi jilet diyebilirim. Performansı beni cok sasırttı. Basta dalma yapar dalar diye umuyordum ilk darbede oyle bir his vrdi ancak sonra yağ gibi aktı.

genelde 2 perde tıraş oluyrum 3 perde de cok rahat tıraş oldum 3 de hala sakalı kesme sesini alıyordum.

Denk gelirse kacırmayın iyi bir jilet.

Pherma-sharp tan daha degerli benim nazarımda suan.

(02/07/2012, Saat: 10:07)bjk1903fc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar aynı jiletle ikinci kez tıraş oldum, kesin olarak şunu diyebilirim ki şu ana kadar kullandığım en güzel jilet. Hiç bir dalma takılma , tahriş yok, keskinliği çok güzel, sanırım aynı jilet ile 3. kez tıraş olabilirim. Bu jiletten bulanlar denemesini tavsiye ederim. Fazla sayıda bulabilirsem günlük jiletim olmaya 1. sıradan aday Wink

Bolzanoya konforlu dediğimizi hatırlıyorum ve sadece gülüyorum, Ha ha ha.. Ve, Ha Big Grin

İstediğim tekniği uyguladım, sabah sabah uykumu açtı bu jilet ve gözlerimi faltaşı gibi.. Böyle jilet olamaz, olmamalı...

Bir jilete bu kadar mükemmellik biraz fazla kaçmış, feather ve personna 74 de biraz bunu örnek alsaydı keşke Tongue

Konforun artık benim için çok önemli olduğu ıslak tıraş konusunda orta keskinlik ama tek kelimeyle ıslak tıraş keyfini sonuna kadar aldığım yegane jilet bu oldu.. 23 adet kutunun tamamını aldım eski bir dükkandan dün, başka yoktu elinde, şimdi 5-10 bin tane bulmanın yolunu arıyorum..

Ha keskinlik arayanlar bu jileti almasın, rapira kadar keskin, sert sakalım var diyen yaklaşmasın, bizzat acemi jiletidir kendisi Big Grin

Topazla tahriş, kızarıklık, kaşıntı, acıtma, çekme-yolma bunlar da ne ?? komik şeyler bunlar...

Hindistan ve İngilterenin Lazer tıraş teknolojisinin mahsulü ve Bombay üretimi olan bu jilet, şu son cümle ile midemi kaldırmıştı ilk araştırdığımda. Ve fakat bununla tıraş, tıraştan hemen sonra, tıraş olduğunuzu bile unutturacak bir varoluş, bir diriliş.. Güne başlamanın en iyi yolu.. Başka jilet, bana fantezi olur sadece.. Islak tıraşa bugün başlayan kardeşiniz mornettodan Saygılarla..
(30/06/2012, Saat: 13:12)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı jiletin çin üretimide varmış pek beğenilmeyen buna dikkat..

eskiuye3315 üstadın dediği gibi çin üretimine dikkat.

http://www.alibaba.com/product-gs/686765...blade.html
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
(23/09/2013, Saat: 16:36)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

eskiuye3315 üstadın dediği gibi çin üretimine dikkat.

http://www.alibaba.com/product-gs/686765...blade.html

Bendeki jiletin sanırım üretimi bitmiş üstad, dükkan sahibi yıllar önce almıştım diyor belki 5-7 sene olmuştur dedi. Tıraşına da bayıldım, kesinlikle orjinal ve tam aradığım mild jilet.

Yeniler Lazer adıyla çıkıyor piyasaya lazer steinless ve lazer platinium.
gecenlerde seyyar satıcıda denk geldi aldım 2 paket gerçekten konforu ve keskinliği ile güzel bir jilet int sipariş verdim 100 adet permasarp kesnliği rapira konforu varUndecided
Ebay gezinirken denk geldim. Formdaki yorumlara baktım piyasada pek bulunmadığını görünce linkini koyayım dedim ilgilenen olursa link aşağıda:

http://www.ebay.com/itm/100-GENUINE-TOPA...4ad332e166

Sipariş veren olursa bir paketini de denemek için ücret mukabili ben alabilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,916 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,826 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,350 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,049 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 271,027 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,403 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ladas Super Stainless Lord Sparhawk 35 31,639 20/04/2022, Saat: 18:07
Son Yorum: exselans
  Crown Super Stainless Blades FearOfATG 4 4,544 12/10/2021, Saat: 00:48
Son Yorum: Murathan Kurt
  Rapira Super Stainless Lord Sparhawk 8 22,280 23/09/2021, Saat: 23:15
Son Yorum: Oldstyle
  Super-Max Stainless anarche 14 22,631 11/09/2021, Saat: 22:06
Son Yorum: Asktm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: