Proraso Tıraş Kremi
(21/09/2020, Saat: 01:21)İmam Fatip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko, Derby ya da Nivea kremler ile karşılaştırıldığında gerçekten fiyatını hakediyor mu? Aralarında bariz fark var mı?

Üstte arkadaşın dediğine katılıyorum. Tıraş kremi İtalya'da 1.5 Euro. Türkiyede arko bile 5 lira olmuş. Bize çok pahalı gelebilir ancak proraso en pahalı kozmetik ürünü birkaç Euro. O yüzden üst segment bir şey beklememek lazım. Bana göre derbynin zaten koruyuculuğu kötü. Prorasonun performansı arkodan ise bir tık daha iyi ancak çok bir fark yok.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
Komşularım wood&spice kremini yaklaşık 1 ay önce bilindik bir mağazadan satın aldım,kullanmak bugüne kısmet oldu lakin şöyle bir sorunum var.Krem ,silikon gibi yani kopmuyor nerdeyse uzuyor ,orta kıvamda bir silikon gibi . Acaba böyle bir durum yaşayan var mı ? Bu bozulduğuna bir işaret olabilir mi ? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

GM 9 Pro d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/07/2021, Saat: 17:15)Alpp Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım wood&spice kremini yaklaşık 1 ay önce bilindik bir mağazadan satın aldım,kullanmak bugüne kısmet oldu lakin şöyle bir sorunum var.Krem ,silikon gibi yani kopmuyor nerdeyse uzuyor ,orta kıvamda bir silikon gibi . Acaba böyle bir durum yaşayan var mı ? Bu bozulduğuna bir işaret olabilir mi ? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba, aynı krem bende de var aynı olay oluyor, bence krem çok yoğun olduğundan dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Bozuk değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(16/07/2021, Saat: 21:34)daghan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, aynı krem bende de var aynı olay oluyor, bence krem çok yoğun olduğundan dolayı böyle olduğunu düşünüyorum. Bozuk değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim zaman ayırıp, yardımcı olduğunuz için.Sanirim,sizin de dediğiniz gibi kremin kendi yoğunluğu ve yapısından dolayı,az önce bu kremi kullanarak günlük tirasimi sorunsuz tamamladim ,kokusu da gayet dolgun ve hoştu , dolayısıyla bozuk olma ihtimalini eledim bu durum ve sizinde yorumlarınız ışığında.

Deneyimlerime göre sabunlarına göre kremleri daha başarılı. Severek kullandığım f/p ütünleri. Kokularını başarılı buluyorum fakat yeşil olanı beni baydı. Mentollü şeker kokusu biraz fazla keskin geliyor. Gerçi bu sıcaklardaki verdiği ferahlık sayesinde pek umursamıyorum Big Grin
Proraso sandal ve mentol kase sabunlarım ile öyle çok da güzel köpükler alamadım. Genel olarak kayganlık ve koruyuculuk olarak biraz zayıf geliyorlar. E Vitamini ve Aloe Vera olan krem ise bu noktalarda daha başarılı. Hal böyle olunca bir de sandalın kremini denemek için aldım. Krem sabundan daha iyi sonuç verdi. Bundan sonra proraso da krem ürünlere yöneleceğim.
Yulaflısını pek çok kez kullandım. En beğenerek kullandığım tıraş ürünü. Domuz kılı fırçam ile mükemmel kıvamda köpük yapıyorum. Kayganlığı su oranını iyi yakalarsanız fazlasıyla iyi. Yumuşatma başarılı. Koruma orta. Genel anlamda başarılı bir krem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 552,542 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 148,420 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Proraso Sandalwood eggman 28 31,806 19/04/2023, Saat: 14:11
Son Yorum: layken
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,011 25/02/2023, Saat: 20:42
Son Yorum: alfa
  L'Occitane Cade Tıraş Kremi mancho 33 37,076 20/12/2022, Saat: 23:12
Son Yorum: wolf737