Yüzde Köpürtme İçin Porsuk Fırça Tavsiyesi
Komşum naçizane tavsiyem, İmpa'da ki 24mm, bulb, 2 band fırçayı hemen ama hemen alın.
Muhtemelen son fırça o. O fiyata da başka bir yerden almanız çok zor. Pişman olmazsınız desem, olmayacak.
Yıllarca zevkle kullanırsınız. 49125/0 2 band, 4125/1 2 band ve 4125/2 silvertip kullanıcısı olarak 4125/1 sizi uçurur diyorum. Fiyat performans olarak da, sevenleri darılmasın ama Simpsons'ı ezer. FS ayrı bir koridor olduğu için ona hiç girmiyorum.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Yeri burası mı bilmiyorum ama thaterler üretimi mi durdurdu ?
Esbjerg' den iki tane alma fırsatım oldu, sorduğumda stoğa girmeyeceğini söylediler.
Diğer satıcılarda stokları yenilemiyorlar, hiç bir yerde bulamıyorum. Bir iki amerikan sitesinde astronomik fiyatlara var.
Thaterin resmi sitesi çok garip ingilizce bile seçenek yok, satış zaten yok. Bir türlü anlam veremiyorum.
Ne oldu bu Thatere.
https://www.instagram.com/u1071/
@utunc üstat, şimdi Mustafa Bey ile konuştuk. Yeni parti sipariş geçmiş. Ama dediğiniz benim de dikkatimi çekti.
(06/03/2017, Saat: 22:07)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @utunc üstat, şimdi Mustafa Bey ile konuştuk. Yeni parti sipariş geçmiş. Ama dediğiniz benim de dikkatimi çekti.

Bu iyi bir haber abi ama hangi modeller gelecek. Thaterin çok güzel modelleri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/
@koolandgang üstat, Mustafa Bey yarın bir bakacak. Emin olamadı. Umarım elinde 4125/1 kalmıştır. Var dedi ama kısmet. Teşekkür ediyorum.
(06/03/2017, Saat: 22:11)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu iyi bir haber abi ama hangi modeller gelecek. Thaterin çok güzel modelleri var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gece vakti o kadar sorup rahatsız etmek istemedim. Gerçekten de müthiş güzel modeller var. Mustafa Bey zevkli insan, en güzellerden seçmiştir bence.
Lorenzo komşum isteğin yüzde yumuşak çizmesin

1. Yüzde fırçanın şahı bulp fırçalardır diğerleri yüzde olmaz manasında değil fakat bulplar sadece yüze uygun tasta köpürtme zor oluyor . Bu yüzden dolayı FS eleniyor .

2. Bütçe sınırı var ayrıca iki marka var
Bu yüzden dolayı thater

3.knot seçimi için şimdi thater fırçalar knot ufaldıkça ve büyüdükçe sapta ufalıp büyümekte güdük gibi sapı tutmakta zorlanmayın sonra derim
Bundan dolayı tavsiyem 2 numara

Ha bunların çok ötesinde bir fırça da var Oda bütçeyi yakıyor .
(06/03/2017, Saat: 22:13)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @koolandgang üstat, Mustafa Bey yarın bir bakacak. Emin olamadı. Umarım elinde 4125/1 kalmıştır. Var dedi ama kısmet. Teşekkür ediyorum.

Vardır vardır, bir siyah bir beyaz olacaktı Smile Rica ederim komşum, güle güle, sağlıklı günlerde kullanın.

@utunc Daha geçenlerde TSN için fırça yapmışlardı. Yoktur heralde öyle bir şey.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@Lorenzo komsum soyle bir konu vardi. @izbe hocam (asagidaki efsane 2-band firca karsilastirmasini yapan kisi olarak) zaten fikrini yazmis ama belki isinize yarar diye paylasmak istedim.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=6617

Bu is sizin zevkinizle alakali. Ben ornegin yumusak fircalari sevemedim, olmuyor. Ucu yumusak ayri ama silvertip bana keyif vermiyor. Domuzlar ve ufak bir cizme hissi veren 2-band fircalardan cok keyif aliyorum. (Ek not: Bu yorumu @izbe hocamin thater silvertip e benzetmesi nedeniyle yaptim)

Siz hangi domuz veya porsuk fircalari deneyimlediniz sonucu nasildi, evet hayir veya 10 uzerinden yazsaniz aslinda yorum acisindan isi kolaylastirir.

Ben thater i kullanmadim ama FS 2-band sahane bir firca.

Dedigim gibi cok subjektif bir konu.

Onceki mesajlarda yazilmis ve atladigim bir seyi tekrar ettiysem kusuruma bakmayin.
(06/03/2017, Saat: 22:20)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lorenzo komşum isteğin yüzde yumuşak çizmesin

1. Yüzde fırçanın şahı bulp fırçalardır diğerleri yüzde olmaz manasında değil fakat bulplar sadece yüze uygun tasta köpürtme zor oluyor . Bu yüzden dolayı FS eleniyor .

2. Bütçe sınırı var ayrıca iki marka var
Bu yüzden dolayı thater

3.knot seçimi için şimdi thater fırçalar knot ufaldıkça ve büyüdükçe sapta ufalıp büyümekte güdük gibi sapı tutmakta zorlanmayın sonra derim
Bundan dolayı tavsiyem 2 numara

Ha bunların çok ötesinde bir fırça da var Oda bütçeyi yakıyor .

Evet @Nani Kuş komşum, Thater sap ebadına ben de takıldım biraz. Ama Saltuk sağolsun yazın  denemem için vermişti, rahatsızlık hissetmedim. Benim eller büyük değil zaten. Sizin bahsettiğiniz son fırça harika ama cidden çok pahalı. Daha önce araştırmasını yapmamıştım, biraz bakındım, saplar harikulade ama kıl yorumları kafa karıştırıcı. Çok da bakmadım açıkçası fiyatını görünce. Şansıma mı bilmem, hep de pek iyi olmayan yorumlara rastladım. O derece üst düzey bir fırçada hiç olumsuz yorum okumak istemem şahsen. "Ya bana rastlarsa" diye düşünürum. Tabii ki her ürünün bir miktar absorbe edilebilir hata payı vardır. Ama rakam da yüksek olunca insan şüpheyle yaklaşıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,342 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 852 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,712 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,348 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,125 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,340 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 464,737 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,830 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,895 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,382 30/08/2020, Saat: 17:26