omega pure badger kıl dökme sorunu
81TIQByqE2L._SY679_.jpg
Saygıdeğer forum üyesi abilerim,kardeşlerim;
Forumdan haberdar olmadan ,acele birşekilde almış olduğum omega pure badger fırçam son bir haftadır inanılmaz bir şekilde kıllarını döküyor Confused .İlk kullanmalarımda bariz bir şekilde batıcı kıllara sahip olan bu fırça break-in sürecinden sonra gayet güzel iş çıkarıyordu.Forumdan edindiğim bilgiler doğrultusunda fırçamı aşırı sıcağa maruz bırakmadım,her tıraştan sonra havlu üzerinde fıçalama yapıp ıslaklığını aldım ve baş aşağı şekilde kurumaya bıraktım.2016 kasım ayında beri kullandığım fırça ile ilgili edindiğim bilgilerde de uzun ömürlü bir başlangıç fırçası olduğu söyleniyordu.Fırçayı aldığım yerle irtibata mı geçmeliyim yoksa direkt omega ya mı mail atayım ?Düğümde mi sorun var anlamadım .Ama biraz daha beklersem kılların yarısı gidecek gibi .Acil yorumlarınıza ihtiyacım var..
selamlar....
Aldığınız yerle irtibata geçin . Onlar da omega ile iletişime geçerler . Sorunun sizden kaynaklı olmadığı teyit edilirse aldığınız yerden ücreti tazmin edersiniz . Gerisi omega ile onlar arasında .
(21/02/2017, Saat: 13:46)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldığınız yerle irtibata geçin . Onlar da omega ile iletişime geçerler . Sorunun sizden kaynaklı olmadığı teyit edilirse aldığınız yerden ücreti tazmin edersiniz . Gerisi omega ile onlar arasında .

Üstad satan firmayı aradım arkadaş sağolsun ilgilendi yarın fırçayı göndermemi istedi bakacakmış.Sağolun.Benm asıl merak ettiğim forumdan herhangi bir arkadaşın bu tarz bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığı?
(21/02/2017, Saat: 15:57)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad satan firmayı aradım arkadaş sağolsun ilgilendi yarın fırçayı göndermemi istedi bakacakmış.Sağolun.Benm asıl merak ettiğim forumdan herhangi bir arkadaşın bu tarz bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığı?

Son zamanlarda bazı arkadaşların fırçalarında bu tarz sıkıntılar olmuştu . Markası simpson'dı . Yani çok anormal bir durum değil . Herkesin başına gelebilir . Biraz da şanş işi diyelim .
Sorun üretici firmadan kaynaklanıyor ama zararı tedarikçiler ödüyor .
Rica ederim ,
Hocam çok normal.Belirli bir marka ve modelden ziyade zaman zaman bazı fırçalarda bu tip sorunlar olabiliyor.Canınızı sıkmayın.Eminim aldığınız yer ilgilenecektir ama genelde maalesef konudan tedarikçiler mağdur oluyor.Mustafa Bey'de bunun canlı örneklerinden biri.Pure badger olması sebebiyle batıcı olması normal ama inanılmaz kıl dökme derken neyi kastediyorsunuz? Eğer her tıraşta ve 5 ten fazla Kıl döküyorsa bi bakmak lazım,sorunlu olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(21/02/2017, Saat: 21:39)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam çok normal.Belirli bir marka ve modelden ziyade zaman zaman bazı fırçalarda bu tip sorunlar olabiliyor.Canınızı sıkmayın.Eminim aldığınız yer ilgilenecektir ama genelde maalesef konudan tedarikçiler mağdur oluyor.Mustafa Bey'de bunun canlı örneklerinden biri.Pure badger olması sebebiyle batıcı olması normal ama inanılmaz kıl dökme derken neyi kastediyorsunuz? Eğer her tıraşta ve 5 ten fazla Kıl döküyorsa bi bakmak lazım,sorunlu olabilir.

üstad beşten çok dökülüyor Huh .Önce düğüme çok kıl dizimişler diye düşünmüştüm fakat sonra dökülme durmayınca kesinlikle düğümde sorun olduğuna karar verdim. Bugün görüştüm satıcı firma ile sağolsun telefonda nezaketle cevapladı sorularımı yarın yollayacağım bakalım ne çıkacak??Sanırım sizin gibi yeni bir fırça alıp rotasyona sokmak lazım .Verdiniz bizede zehiri bakalım Wink Hanım başladı sitemlere'' ..sizde bizi geçtiniz yani'' diyor Smile
Abovv en tehlikeli safha,aman diyim Üstad,seviyoruz sizi.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Smile 
(21/02/2017, Saat: 21:54)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abovv en tehlikeli safha,aman diyim Üstad,seviyoruz sizi.

Smile
Fırçayı satın aldığım yer Eminönü karabulut ticaret Mehmet bey sağ olsun hiç tereddütsüz bir şekilde fırçamı değiştirdi

de te fabula narratur.!
(23/02/2017, Saat: 02:56)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçayı satın aldığım yer Eminönü karabulut ticaret Mehmet bey sağ olsun hiç tereddütsüz bir şekilde fırçamı değiştirdi

Umarım kendi bünyesinden degistirmemistir çünkü bazi saglam esnaflar gercekten saglamlar musteriyi uzmemek icin kendisi hallediyor bu tur seyleri. Uretici kaynaklı olsa bile. Bu zarari kesinlikle Omega karsilamali kargosu vs de dahil

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,822 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,662 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,478 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,392 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,469 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,593 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Semogue SOC Two Band Badger GeltirBot 100 146,929 28/08/2020, Saat: 11:19
Son Yorum: marv
  Simpson Chubby 3 Super Badger dr_green 22 10,126 11/05/2020, Saat: 18:54
Son Yorum: Sh@dow
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 25,070 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K
  Muhle Pure Porsuk Kılı akaysakarya 9 5,097 09/01/2020, Saat: 23:41
Son Yorum: Shavette

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: