RAZORUS
Ankara ekibi olarak dort gozle bekliyoruz @ekindgn Smile
(13/06/2020, Saat: 01:32)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara ekibi olarak dort gozle bekliyoruz @ekindgn Smile
Eskişehir 'de ben de ev sahibi sayılırım. Memnuniyetle ağırlarız tüm misafirleri.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(13/06/2020, Saat: 01:33)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskişehir 'de ben de ev sahibi sayılırım. Memnuniyetle ağırlarız tüm misafirleri.

@tarkaner abi bak gelirim ama bi sartim var Big Grin evde benim ficaninnbenzeri apollo armatur varsa olmaz Smile

(13/06/2020, Saat: 01:18)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederiz arkadaşlar, evet Eskişehirdeyiz.  Biz de tanışıp sohbet etmekten memnuniyet duyarız. Noyan bey imkanlar dashilinde firmalarla görüşerek indirimler yapmaya gayret gösteriyor. Yakında büyük atılımlarla geliyor olacağız, şimdilik sürpriz kalsın. Smile

Ozgun hocam mumkunse biraz erken bilgi verin, izin alma durumu vs ne kadar erken bildirirsen o kadar garanti olur, hatta yakin civar geltir ahalisi icin tanisma sohbet muhabbet anlaminda gayet iyi olur kanimca.
(13/06/2020, Saat: 03:08)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tarkaner abi bak gelirim ama bi sartim var Big Grin evde benim ficaninnbenzeri apollo armatur varsa olmaz Smile
Evde yok ama hamamda var.

Valla ben Corona Morona dinlemeyip bir hamam yapmayı ciddi ciddi düşünüyorum.

(13/06/2020, Saat: 06:28)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evde yok ama hamamda var.

Abim gunaydin, sorun bizim coronayi dinlememmemiz degil, o bizi dinliyo her halukarda sabret biraz daha @tarkaner abi aman gozunu seviyim.
Ankara ekibi olarak açılışı bekliyoruz, Noyan Bey'i "ne zaman açılıyor?" diye bıktırdım artik Smile Noyan Bey haber veriecek, instagramdan da belirtecek. Gidiyoruz mutlaka @osaka23

@tarkaner komsum, denk getirelim, hep birlikte gitmis oluruz,

Kisacasi: geliyoruz Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(13/06/2020, Saat: 06:28)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evde yok ama hamamda var.

Abi maskesiz hamama almıyorlar sanırım Big Grin maske ile köpüklenen dayı gibi bir foto bekliyoruz senden Big Grin

https://twitter.com/basatonur/status/127...51969?s=20
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
razorus tan çok memnunum. tavsiyem tıraş sabun çeşitlerini arttırsalar keşke
ne mutlu türküm diyene !
(13/06/2020, Saat: 12:38)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: razorus tan çok memnunum. tavsiyem tıraş sabun çeşitlerini arttırsalar keşke

+1
Saygılar.
(13/06/2020, Saat: 01:18)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederiz arkadaşlar, evet Eskişehirdeyiz. Biz de tanışıp sohbet etmekten memnuniyet duyarız. Noyan bey imkanlar dashilinde firmalarla görüşerek indirimler yapmaya gayret gösteriyor. Yakında büyük atılımlarla geliyor olacağız, şimdilik sürpriz kalsın. Smile

[mention]Lord Sparhawk [/mention] komşum önden haber verin, havalar güzelleşiyorken Eskişehir seyahati yapma planımız var. Açılışta orada olmak isterim. Youtube içinde güzel bir video olur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: