RAZORUS
Artizan sabunlar stoklara mı geliyor yoksa? Tongue
Yurtdışı siteleri dahil tasarımı en güzel duran site bence razorus.com çeşitlilik de eskisi kadar olmasa da idare eder. Muhtemelen dengesiz giden ekonomi sebep oluyordur. extrashaving.com da tasarım vasat ancak çeşitlilik çok. Smile Denge sağlanıyor. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(25/03/2019, Saat: 17:52)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışı siteleri dahil tasarımı en güzel duran site bence razorus.com çeşitlilik de eskisi kadar olmasa da idare eder. Muhtemelen dengesiz giden ekonomi sebep oluyordur. extrashaving.com da tasarım vasat ancak çeşitlilik çok. Smile Denge sağlanıyor. Smile
Denge tespitine sonuna kadar katılıyorum. Bir tarafta site yalın diğer tarafta ürünler.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Site açılmış, yeni tasarıma özel bazı markalarda indirim yapılmış

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Şimdiki tasarım önceki tasarımı tokatlayacak kadar iyi olmuş. Eski tasarım çok vasattı. Hayırlı olsun.
Evet, bende sitenin yeni tasarımını çok beğendim. Darası impa nın sitesine diyelim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Semogue fırçalara yapılan bu indirimi kaçırmadım.

Ayrıca site on numara olmuş. Noyan Bey’i tebrik ederim.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
Ben de yeni Yaqi Sagrada sipariş verdim akşam. Keşke ona da indirim olsaydı Big Grin güzel olmuş site
Bence de iyi olmuş yeni tasarım. Sadece bir konuya üzüldüm, o da 100 lira üzerineydi ücretsiz kargo imkanı, o sınırı 150 liraya çıkartmışlar Sad
So far so good..
Evet, tasarım güzel olmuş ama ürün açıklamaları yüzeyselleşmiş. Tıraş aletinin sap uzunluğu, toplam uzunluğu, ağırlığı, agresiflik kategorisi, fırçalardaki düğüm kalınlığı vs bilgileri artık yok. O yönüyle tıraş malzemelerinin wikipedia'sı gibiydi, şimdi ise bu teknik ayrıntılar uçmuş. Diğer ürünlerde de durum aynı mı bilmiyorum, kabaca bu olumsuzluklar gözüme çarptı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: