RAZORUS
kokopelli komşum hayırlı olsun güle güle kullanın. Yaqi’nin aldığınız makinesi renkli olan mı renkliyse zamanla renginin çıkması ya da kaplamasının kalkması ihtimali var mı. Dayanıklılığı nasıl acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sagolun Mavibu komşum. Yok, ben rengi solar diyerek renksiz olanından almıştım. Üretim kalitesi acısından oldukça tatminkar, Merkur ayarında denebilir. Boyalı modeller konusunda fikrim yok ne yazık ki.
Cevabınız için teşekkür ederim komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Eses kompozisyonu harika olmuş Smile

https://www.instagram.com/p/BgypcaMAU_v/...lubrazorus
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bu arada, uzun zaman önce karşılaştırma fotoğraflarını koyarım demiştim ama fırsat olmamıştı.

Phoenix Artisanic Accoutrements Double Open Comb (PAA DOC) Nickel Plated vs Yaqi Mellon

cc7a0d355041a6ddc8a353be0b2eed4f.jpg3c6cac1ab3ee793206c8ad019931c647.jpg956331465c35b4768dae271a530f4b91.jpga58b6e9dd9b25bf65026b4aeb06fee6e.jpg

SeckinB
Seçkin Hocam karşılaştırmanıza katkı olsun diye sizdekilerin atası olan Grand Shave Kingi paylaşmak istedim .İyi günlerde kullanınhttps://www.ebay.com/itm/Rare-Vintage-19...Swtv9auDjv
Teşekkür ederim Ayhan Bey.

SeckinB
Komşular platin dergisi, Nisan ayı sayısında klasik tıraşa yer vermiş.
Razorus Noyan bey’in de değerleri yorumları yer almaktadır Smile
2vkf4ow.jpg
fyiwsk.jpg
ibb05z.jpg
dgrq8l.jpg
Geleneksel ıslak tıraş dünyasında ilk göz ağrım olan razorusu internet alışverişlerinde severek kullanıyorum. Diyebilirim ki tüm malzemelerimin en az yarısını razorustan aldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım ve siparişlerim 24 saat içinde elime ulaştı. Kredi kartı kullanmayan bir insan olarak "kapıda nakit ödeme" özelliği çok işime yarıyor.

Zaten razorusun diğer artıları ve güzelliklerine defalarca değinildiği için daha fazla övmek için yaşayanlar moduna girmeden küçük bir eleştirimi/isteğimi dile getirmek istiyorum: ürün çeşitliliğinin görece yetersizliği. Tabac, cella, old spice, gillette yaprak jiletleri gibi klasikler hiç bulunmuyorken; mühle, simpsons, edwin jagger, vulfix gibi klasiklerde ürün yelpazesi oldukça dar. Ki bu markalar ıslak tıraş dünyasının en çok bilinen, kullanılan markaları. Tabii üstadlar bu markaları yıllar evvel edinmiş, kullanmışlardır ama yeni başlayanlar için ürün yelpazesine bunlar da katılsa çok güzel olur.

Razorusu memnuniyetle kullandık, kullanıyoruz, kullanacağız; eminim Noyan Bey'in de bu eleştirime cevaben çok haklı sebepleri (ekonomik, hukuki ya da operasyonel) vardır fakat yine de razorus gibi sitede bi mühle r41, simpsons chubby, tabac sabun, scuttle gibi her ıslak tıraş severin aşina olduğu ürünler bulunsa güzel olmaz mı?
Ürünler bence yeterli , lütfen yelpazeyi genişletmeyin , aklımızı çelmeyin . Zor frenliyoruz kendimizi Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: