Çok Kuru Ciltliler Buraya
(04/01/2018, Saat: 00:08)Aliço Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @elitte komşum jilet yanığına iyi geliyormu peki

Yani öyle bir problem yaşamadığım için birşey diyemeyeceğim, hatta pek tahriş yaşamadığım için tahrişe bile nasıl etki eder bilemiyorum. Kusura bakmayın bu hususta bir yorum yapmam yanıltıcı olabilir.
Denemekte yarar var listeme ekleyim teşekkür ederim
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.
@Aliço
Komsum bastırdıgınız icin oluyor bu. Bastırmadan acele etmeden tıras olun. Tahris olan yerde bepanthen krem kullanmanızı oneririm lokal olarak.

Hazır konuya yazılınca, ilk yazıma bazı yeni balm ları ekledim denedigim.
Saygılar.
@dikdik_s komsum halbuki mümkün mertebe bastırmamaya gayret ediyorum ama bu sefer sanırım jiletin ömrü yetmedi biraz çektirme yapmıştı
Kardesim jileti inan 2 kereden fazla kullanma, zira senden kıymetli degil paketi 3 lira. Hani tıras zaten genelde insanların sıkılarak yaptıgı birsey. Onu su forumda su dost ortamında entresan ve kaliteli urunlerle zevkli hale getirmeye calısıyoruz. Jiletten fazla tıras cıkarıcam diye bu zevkten kendini mahrum etme.
Aklına takılan baska soru vs. olursa her daim sor ilgili konu baslıgına, tum komsular yardımcı olacaktır en ufak sorunda. Saygılar.
@dikdik_s Abi dediğin çok doğru jileti dediğin gibi az kullanıyorum markasına göre en fazla 3 defa lakin feather ss club jileti 3. kullanışım, araştırmalar 6-7 defa rahat çıkarıyor diyor tabi okadar uzatmam ama bilemedim muhtemelen el tekniğimden olsa gerek biraz daha pişmek şart, teşekkür ederim abi sorular olacaktır çünkü daha tarafımda amatörlük devam etmekte Big Grin
Z5jdnV.jpg
komşular benim cildim çok kuru. bu ürünü kullandıktan sonra bir nebze rahatladım. nemlendirici ile yüzünüzü köpürtüp yıkadığınızı düşünün öyle birşey. yani hem temizleme hem nemlendirme özelliği var tıraşdan önce kullandığım zaman çok faydasını gördüm tıraş esnasında

5NEV3d.jpg

vucut losyonu yazıyor ama yüzümede uyguluyorum
çok ince bir katman halide kalıyor ama gün boyu rahat ettiriyor.
muhtemelen yaklaşan sonbahar ve kışın daha kullanışlı olur.
@hlkkzn
Komsum hayret bu konuya yazmamısım sanırsam, paylastıgınız CeraVe balmı ben 1 sise kullanıp bitirdim. Konu basında ilk yazdıgım ceradolin kremin cok benzeri. Ceradolin daha kaliteli ama fiyatı yuksek. F/p olarak dusununce cerave de guzel bir urun bahsettiginiz gibi.

Bu kelimeleri yazarken sans esim yanımda sohbet ediyorduk, 2c. paylasımınız equilibra markasını esim gorunce cok guzel markadır sampuanını severek kullanıyorum dedi. Markayı ben bilmiyorum ama hanım referanslı sampuanıda yakalarsanız bir deneyin guzelmis demek ki
Tişikkirlir Sipirmin.
(06/09/2019, Saat: 00:00)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @hlkkzn
Komsum hayret bu konuya yazmamısım sanırsam, paylastıgınız CeraVe balmı ben 1 sise kullanıp bitirdim. Konu basında ilk yazdıgım ceradolin kremin cok benzeri. Ceradolin daha kaliteli ama fiyatı yuksek. F/p olarak dusununce cerave de guzel bir urun bahsettiginiz gibi.

Bu kelimeleri yazarken sans esim yanımda sohbet ediyorduk, 2c. paylasımınız equilibra markasını esim gorunce cok guzel markadır sampuanını severek kullanıyorum dedi. Markayı ben bilmiyorum ama hanım referanslı sampuanıda yakalarsanız bir deneyin guzelmis demek ki
teşekkürler üstad şampuan olarak yves rocher kullanıyorum. bittiğinde  tavsiyeniz dikkate alacağım
zaten kuru olan yüzüm aşırı sıcaklar ve devamlı maske takmaktan iyice kavurldu. bir mağaza çalışanın önerisi ile aldım. tıraş sonrasında da kullanabilirsin demişti. yaklaşık 2 haftadır düzenli olarak evden çıkarken kullandım, dün akşam tıraşdan sonra baktım yüzün nemi yerine gelmiş gittim bugün bir tane daha aldım hazır indirimdeyken. güzel ferah bir hissi var. çabuk emiliyor.

8-F541-D1-F-9614-43-FB-96-D8-BE3-A22-E21-FDA.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuru Yağ Kerkenez 5 6,374 26/06/2015, Saat: 13:19
Son Yorum: Kerkenez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: