Çok Kuru Ciltliler Buraya
(20/11/2017, Saat: 22:28)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon
Komsum Cellanın AS sini kullanmadım. Aldım 1-2 tane ama baskalarına hediye olarak.
Benim favorim, cildime en farklı hissiyat veren AS Floid olmustur, en azından buradan bulabileceginiz AS ler icinde. İcinde hafif mentol oldugu icin sahsen yazın davamlı kullanıyorum ama kısın fazla kullanamıyorum. Yaz ayları icin floid siddetle tavsiye ederim.
Kuru cilt icin AS tavsiyesi biraz zor. Dusunmem lazım sahsen aklıma bir anda sorunca birsey yazamadım. Ama proraso, Speick AS olarak guzel urunlerdir zevkle kullanabilirsiniz.

Eyvallah komşum. Floid’in o renkle mentollü olacağı aklıma gelmemişti. Yazın deneyeceğim.

Speick içerik olarak güzel görünüyordu. yalnız as si impada kalmamış. Geriye proraso sandal kalıyor. Bu kış onu deneyebilirim o zaman.
Emülüsyonları deneyebilirsin.
Emulsion olarak, Myrosol mutlak deneyin. @Dragon komsum As aldıktan sonra aktardan gliserin alırsan, cok kurutma yaparsa icine damlatıcagın biraz gliserin rahatlatacaktır.
cella urunlerini hic denemedim badem kokusunu sevmiyorum diye as si de oyle kokuyorsa bulasmayayim Smile ben losyon seviyorum, ulke ici disi bilmiyorum ne bulunuyor, onerim dikdik_s gibi floid, penhaligon's, stirling (mentol ekletirseniz gozleri yakacak kadar cok koyuyor, ekletmemek lazim) benim favorim her bakimdan. emulsiyon icin de alt innsbruck tavsiye ederim.

mustelayi ekledim denenecek listesine.
@ohtararan
Bro o yeni urun serisinde farklı koku kullanmıs. Bizim bildigimiz cella ile alakası yok kokunun ama nemlendirme vs. baya iyi.
Nasıl olsa dondun, bir izmir bulusmasında getiririm yanımda.
denerim bir, guzel alternatif olur.

(21/11/2017, Saat: 01:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ohtararan
Bro o yeni urun serisinde farklı koku kullanmıs. Bizim bildigimiz cella ile alakası yok kokunun ama nemlendirme vs. baya iyi.
Nasıl olsa dondun, bir izmir bulusmasında getiririm yanımda.
Stirling'ten 16 tane AS sample almıştım, nemlendirmesinden çok memnun kaldım.Captain's Choice, Fine, Faena, Nivea, Razorock, Phoenix splash kullanmıştım, Stirling nemlendirme ve koku gücünde açık ara önde gibi geldi bana.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/11/2017, Saat: 01:08)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cella urunlerini hic denemedim badem kokusunu sevmiyorum diye as si de oyle kokuyorsa bulasmayayim Smile ben losyon seviyorum, ulke ici disi bilmiyorum ne bulunuyor, onerim dikdik_s gibi floid, penhaligon's, stirling (mentol ekletirseniz gozleri yakacak kadar cok koyuyor, ekletmemek lazim) benim favorim her bakimdan. emulsiyon icin de alt innsbruck tavsiye ederim.

mustelayi ekledim denenecek listesine.

Bizde şu pereja kolonya etiketi dışında düzgün bir etiket göremedim. Adamlar sanat eseri gibi etiket yapıyor. İçinde lağım var dese alasım var Big Grin
Degerli @dikdik_s in bahsettiği başlık burası sanırım. Kıymetli komşularım bu ürünü Rossman mağazasından 10 liraya aldım ürün nemlendirme bakımından çok başarılı, şöyle ki; akşam olduğum tıraştan sonra yüzüme sürüyorum 15-20 dakika içerisinde emiliyor kalıntı veya parlama yapmiyor. Ertesi sabah yuzumu yıkıyor gune başlıyorum ve bu soğuk havalarda dahi akşama kadar nemlendirme etkisini hissediyorum. Ürunun kokusu yok, iceriği hakkında yorum yapabilecek bilgiye sahip değilim, ben şahsen üründen çok memnun kaldım, kuru ciltli arkadaslara tavsiye ederim 10 liralık fiyatıyla en azından denenmeyi hak ediyor.a5gsug.jpg
@elitte komşum jilet yanığına iyi geliyormu peki
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuru Yağ Kerkenez 5 6,388 26/06/2015, Saat: 13:19
Son Yorum: Kerkenez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: