Merhaba
Merhaba,

Aslında daha güzel ve bilgi içerikli bir tanışma yazısı yazmak niyetindeydim ancak buna kısmetmiş. Yaklaşık 3 yıldır ara ara açıp okuyup, geleneksel tıraşla ilgili merak ettiklerimi öğrendiğim ve başkalarına tavsiye edip referans gösterdiğim engin bir kaynak olmanın yanı sıra ülkemizdeki en başarılı forumlardan birisi bana göre. Forumun en takdir ettiğim yanı da ülkede bulunmayan materyalleri, gereken farklı ürünleri kendi içinde üretecek seviyeye gelinmiş olması. Bu kadar güzel ve saygılı bir forumun gerçekleşmesine katkı sağlayan herkese teşekkürler.

Son bir buçuk yıldır bilfiil geleneksel tıraş olunca konuya olan ilgim arttı, bir süredir daha sık ve uzun uzun okur oldum forumu. Birkaç gün önce de bir komşuya soracaklarım için mesaj atma gereksinimi doğunca, aranıza tam olarak yeni katılmış bulundum. Sakalımla mutlu olup sizler kadar sık tıraş olmasam da, umarım birbirimize bir şeyler katabiliriz.

Saygılar
@techmr komşum hoşgeldiniz keyifli zaman geçirmenizi ve katkılarınızın daimi olmasını dilerim . Tıraş olmayı bir gereklilik olarak mı görüyorsunuz ? Tıraş olmak zahmetli yorucu yada bir cilt hassasiyeti mi var ? Uzunca bir süredir forumu takip ettiğiniz için Ekipmanlarınızı merak ettim ustura DE makina sabun after shave ? Benim sorularım meraktan komşum Smile
Hoşgeldiniz komşum .
Hoşgeldiniz komşum, keyifli forumlar dilerim.
Hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim.
Hoş geldiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hoş geldiniz keyifli tıraşlar, iyi forumlar dilerim.
Hos geldiniz.

"Sakalımla mutlu olup sizler kadar sık tıraş olmasam da, umarım birbirimize bir şeyler katabiliriz." Size instagramda ve google da brushcraftshavingbrushes isimli hesabi ve arkasindaki kisiyi arastirmanizi tavsiye etmek isterim. Sahane fircalar uretiyor, geleneksel tirasi sakalini duzelmek icin kullanan birisi ama geleneksel tiras topluluguna katkisi benden fazlaSmile
Hoş geldiniz.
Bizim yapamadığımız bir şeyi başarıyorsunuz aslında: bizler, sakalımız bir güncük dahi olsa uzasa da tıraş olsak, yeni bir ekipman denesek diye sabırsızlanırken, siz bu denli hevesinize rağmen sakalınızı arada bir kesme sabrını gösteriyorsunuz Smile ama "şimdilik" diyelim. Zira foruma takıldıkça daha fazla işin içine gireceksiniz, bizler de sizi ve sakalınızı ele geçireceğiz Smile hergün tıraş olmak için can atacaksınız. Bu böyle bir zehir işte.
Bu arada ekipmanlarınızı ben de merak ettim. Tekrar aramıza hoş geldiniz diyorum ve forumdan keyif almanızı diliyorum.
hoşgeldiniz ;
Keyifli bir forum dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 851 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,582 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 686 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,839 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam