Tabac Orijinal Tıraş Sabunu (Stick)
(07/02/2017, Saat: 02:49)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yastıklama ve kayganlık üst seviye.
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Evet, yastıklama, kayganlık ve hatta koruyuculuk bence de üst seviyede.
Bugün HMW fırçamla deneme yaptım. Yumuşacık bir fırça, yüzdeki masaj etkisi çok hoş. Düğüm 22 mm. olmasına rağmen suya girince sanırsınki 26 mm. Öyle hacimleniyor. Neyse, bu fırçayla süreyi ve suyu artırarak, ayrıca daha fazla sabun yükleyerek yüzümde istediğim hacimde güzel bir köpük elde ettim. Hatta biraz daha suyu yerdi. Bu sabuna gün geçtikçe daha fazla bağlanıyorum. Tabac stick ile ilgili taktik veren tüm komşularıma teşekkür ederim.
(08/02/2017, Saat: 17:34)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün HMW fırçamla deneme yaptım. Yumuşacık bir fırça, yüzdeki masaj etkisi çok hoş. Düğüm 22 mm. olmasına rağmen suya girince sanırsınki 26 mm. Öyle hacimleniyor. Neyse, bu fırçayla süreyi ve suyu artırarak, ayrıca daha fazla sabun yükleyerek yüzümde istediğim hacimde güzel bir köpük elde ettim. Hatta biraz daha suyu yerdi. Bu sabuna gün geçtikçe daha fazla bağlanıyorum. Tabac stick ile ilgili taktik veren tüm komşularıma teşekkür ederim.

Ne demek @msakalli komşum. Çok sevindim. Bu sabundan umudunuzu yitirip vazgeçseydiniz çok üzülürdüm. Keyifli tıraşlar Wink
@msakalli komşum tezahürat işe yaramış Smile hadi gözünüz aydın sağlıkla tıraş olun .
(08/02/2017, Saat: 18:54)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne demek @msakalli komşum. Çok sevindim. Bu sabundan umudunuzu yitirip vazgeçseydiniz çok üzülürdüm. Keyifli tıraşlar Wink
Yok komşum umudumu hiç yitirmedim. Zoru severim, inatçıyımdır

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(08/02/2017, Saat: 18:58)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli komşum tezahürat işe yaramış Smile hadi gözünüz aydın sağlıkla tıraş olun .
Evet komşum, ilgi istiyor demek ki, ara sıra gaz vermek lazım

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tabac severlerden tepki almamak adına yorum yapmamayı uygun buluyorum.@Lorenzo Hocam beni yer gibi geliyor ama Tabac'ın kokusu güzel,yalan değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Yok @ahraz hocam yemem, endişelenmeyin. Tabac'ı yerim ama Smile
Herkes her sabunu beğenmek zorunda değil. Tabac bile olsa. Çoğunluğun bayıldığı Cella sonunda benim el sabunum oldu mesela  Dodgy  İlk 3-5 performansı güzeldi ama hızla düşüşe geçti; bozuldu mu, ne oldu anlamadım. Ben de kazıdım kabından, şekil verip bir güzel kuruttum, banyoda bile kullanıyorum. Dayanıklı da çıktı kerata, bitmek bilmiyor Smile
Bu arada siz neden beğenmediniz Tabac'ı, merak ettim? Cidden çok iyi sabundur. Karakterini bildiğimiz sabunların köpürtme şekline alışılınca, yeni bir sabunun ilk deneyimleri bazen yanıltıcı olabiliyor. Böyle bir durum mu söz konusu acaba diye düşünüyorum?
(09/02/2017, Saat: 09:54)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Karakterini bildiğimiz sabunların köpürtme şekline alışılınca, yeni bir sabunun ilk deneyimleri bazen yanıltıcı olabiliyor.

+1
Ben bir çok teknikle denedim ama ben de pek haz almamıştım Tabac'ın köpüğünden. Koruması bana zayıf geldi hep. Katı köpük yapınca da kayganlığı çok zayıflıyor, biraz sulandırınca da koruması zayıf kaldı bana göre. Ancak şu da var ki kesinlikle kötü ürün veya kötü sabun değil, aksine çok kaliteli bir ürün. 40 yaş üstü insanların cilt tipleri daha farklı bence. Yaşın getirdiği doğal etkenlerden dolayı daha esnek. Ben otuzlu yaşlarımın başındayım, dolayısıyla cildim yaşça büyük üstadlarıma nazaran daha gergin ve jiletin bırakacağı hasara doğal olarak daha elverişli bir yüzüm var. Bundan dolayı bana koruması zayıf gelmiş olabilir. Kullanabilmek isterdim bu sabunu.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 172 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,486 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,280 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,198 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,453 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,421 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,645 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: