Sakal Modası
(14/02/2017, Saat: 11:39)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın @techmr,
İlk mesajınızı polemiğe dönmüş, artık yorum bile yapılmayan bir konuya değil de, tanışma konusuna yazsaydınız daha şık olurdu, diye düşünüyorum. Zira hem forum kuralları gereği, hem de forumun genel yapısı olarak polemiği sevmeyen, oluştuğunda da fazla uzatmayan insanlarız.
Siz önce tanışma konu başlığı altında kendinizi bir tanıtınız, bizler de bir hoş geldiniz diyelim. Forumun genel tercihinin de bu yönde olduğunu bilmenizi isterim.
Saygılar.

(14/02/2017, Saat: 11:48)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üye olup hiç mesaj yazmamış yada hiç üye olmadan Forumu dışarıdan takip eden,yüzlerce tıraş sever olduğunu düşünüyorum. Bu arkadaşlarımızın yorumları bizim için değerli ama önce tanışma başlıklarında kendilerine bir merhaba demek isteriz. Sonrası zaten kendiliğinden gelir diye düşünüyorum.

(14/02/2017, Saat: 11:52)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aklıma yatmayan hususların üstüne gitmek gibi bi huyum var.@techmr Hocam,hoşgeldiniz.Gönül isterdi ki tanışma mesajınızın altına yorum yapabilseydim lakin kendinizi tanıtma ihtiyacı duymamışsınız ama bu mesaja yorum yapma ihtiyacı duymuşsunuz,onun için buraya yazıyorum.@korgunv Hocamı tanımam,sanırım o da beni tanımaz,amacım kendisini savunmakta değil.Bütün halinde dialog şeklinde yazılan,kuvvetle muhtemel kendisinden önceki mesaja gönderme yapılan alıntılı mesaja yorum yapma ihtiyacınız neden hasıl oldu?Neden bir yuma,neden başka bir konu ya da neden zaman çizelgesine göre en üstteki değil de bu konu?Farz edelim ki bu konu hakkında duyarlı ve hassasınız ki bence çok güzel bir özellik neden aynı duyarlılığı ilk mesajınızın tanışma mesajı olması konusunda göstermediniz?Sizi kırmak niyetinde değilim,düşünce şeklinizi anlamaya çalışıyorum.Kendi adıma tanışma mesajınızı beklediğimi belirtir,foruma üye olan kişi önce kendi tanıtır cümlesinin de kişisel manifestom olduğunu vurgulamak isterim.Bol köpüklü,tahrişsiz tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumun adabi budur, katiliyorum. Once tanisalim, taniyalim birbirimizi. Sonra sakali vs her seyi tartisiyoruz zaten.

Forum tanisma basligi - http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27

Konuya istinaden: Zaman zaman sertlesiyoruz, bunun da maruz gorulmesi lazim. Adabina gore, sert yazilsa da birbirimizi anlamak onemli. Sonucta burasi tartisma paylasma ortami.
Merhaba,

Öncelikle forum adabına uygunsuz davranışım için özür dileyerek başlayayım, birazdan bir tanışma konusu girerim. Uzun zamandır dışarıdan okuyarak takip edince o konuyu atladım sanırım. Bütün mesajlara da tek seferde yanıt vereyim. Konu forum istatistiklerinde üstlerde bir konuydu, sırayla okurken ilgili mesaj konusunda gerçekten rahatsız olduğum için, (tahmininiz doğru) duyarlı olduğum bir konu olduğundan yazmak istedim. Sevdiğim bir markanın manifestosundan alıntı yapayım; "changing the way society looks at beardsmen" (toplumun sakallı erkeklere olan bakış açısını değiştirmek). Bunun sebebini anlamama neden olduğu için o mesajı yazmak istedim biraz. Polemik kadar önyargılardan da hoşlanmayan biriyimdir, yanlış anlaşılmak istemem.
Sayın @techmr komşumuz,
Hoşgeldiniz, sanırım tanışmadan tartışmaya başlamak güzel ülkemizin yüksek tansiyonunun yan etkisi..
Belli ki forumumuzu beğenip takip etmektesiniz. Bir komşumuzun forumumuzla ilgili tanımı çok çok hoşuma gitti her fırsatta tekrar etmek istiyorum.
"Burası saygı ve sevgide zengin egoda fakir üyelerin bulunduğu bir forum" Bizde sizi tanıyalım.
Ayrıca Bizim society nin "Beardsmen" farklı bir bakış açısıda yok burası geleneksel tıraş forumu ve sakalda tıraşla güzelleşir.
Tekrar hoşgeldiniz.. Saygılar.

üstadlar, hani sert mesajlar, polemikler, kavgalar. Yönetim ilgili mesajları sildi mi yoksa ben mi bir polemik göremedim. Zeki Müren naifliğinde bir tartışma gerçekleşmiş. Bizim foruma uygun şekilde iki tarafta birbirine çok saygılı. @techmr hoşgeldiniz. Kendinizi tanıtırsanız adet yerini bulur. Seviyorum bu forumu Big Grin

selamlar,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal dökülmesi ama sakalkıran değil..? Arkomani 4 2,865 04/12/2017, Saat: 23:48
Son Yorum: Arkomani
  Saç ve sakal kesme makinesi öneri.. alp_er 1 2,610 21/04/2017, Saat: 16:24
Son Yorum: harveyspecter
  Minoxidil-EEose Sakal Serumu Gibi Şeylerin Etkisi Varmı Sizce Aradaşlar? EtiCinGülsün 0 2,215 27/03/2017, Saat: 20:53
Son Yorum: EtiCinGülsün

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: