Tıraşının kaydını tutan var mı _?
Selamlar, ben bu konuda google play store da  ''shaving buddy'' isimli bir aplikasyon kullanmaya başladım, kullanıcı arayüzü çok basit ama etkili diyebilirim, bedava versiyonunda kaydedebileceğiniz ekipman sayısı sınırlı.
Sizin önereceğiniz veya uyguladığınız yöntemleri merak ediyorum
Bu konuda bir uygulama olacağı hiç aklıma gelmezdi. İndirmeden biraz inceledim, ilginç bir şeye benziyor. Bu uygulamaya bakarken tıraş ile ilgili bir oyun da (galiba ismi "shave me" idi) gördüm. Birilerini tıraş ediyorsunuz, puan alıyorsunuz ya da alamıyorsunuz Big Grin Sanal tıraş Huh
Aslında günün tıraşı fotoğrafı eklememizin nedeni bir açıdan tıraşlarımızı kayıt altına almak.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Rayko ilginc bir konuya deginmissiniz. Bahsettiginiz uygulamaya bir goz atacagim. Ben excelde tutuyorum. En sagda gozukmeyen bir de yorumlarimi yaziyorum.

2licvgh.png
Smile
http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid167166
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor hocam, konu ilk baslikta detayli bahsedilmemis. Neyle tiras oldugumuzdan degil, tirasin o ekipmanlarla nasil sonuc verdigini takip edip gelistirmek konu.
Bir de ekleme yapayim bu isin asli mutluluk takip etme uzerine bir akim. Gunlul, hatta gunde 3 kere mutlulugunuzq puan verip, nedenini yanina yazip hayatinizi gelistirme uzerine kurulu.

Konuyu arastiran, bir uygulama gelistiren arastirmacinin TED konusmasi:

(22/02/2017, Saat: 00:12)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rayko ilginc bir konuya deginmissiniz. Bahsettiginiz uygulamaya bir goz atacagim. Ben excelde tutuyorum. En sagda gozukmeyen bir de yorumlarimi yaziyorum.

2licvgh.png
@chevalier komşum siz sağlamını yapmışsınız. 3 hafta kadar önce uygulama geliştiricisine kendimce önerilerde bulundum email ile. Kendisi de bunları gözönünde bulunduracağını söyleyip kişisel bilgilerin cloud üzerinde saklanmasının bir kullanıcı olarak beni rahatsız edip etmeyeceğini sordu... Cevap maili yazamadan telefonumu kaybettim Smile

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
(22/02/2017, Saat: 01:59)Rayko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chevalier komşum siz sağlamını yapmışsınız. 3 hafta kadar önce uygulama geliştiricisine kendimce önerilerde bulundum email ile. Kendisi de bunları gözönünde bulunduracağını söyleyip kişisel bilgilerin cloud üzerinde saklanmasının bir kullanıcı olarak beni rahatsız edip etmeyeceğini sordu... Cevap maili yazamadan telefonumu kaybettim Smile

İyiydiYalnız aklıma takılan husus;Neden?Tıraşımızın neden kaydını tutalım Hocam?Amaç ne?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Üstad ben yeni başladım, özellikle bu dönemde herşey kafada bulut gibi. Dönüp notları okumak, hangi ekipman kombinasyonu daha keyifli hissettirmiş hatırlamak yerli yerine oturuyor bazı şeyleri.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk tıraşının mucidi posicor 15 9,340 19/09/2017, Saat: 14:46
Son Yorum: pilotic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: