Merhabalar
Selamlar, 38 yaşındayım,yaklaşık iki ay kadar önce geleneksel tıraşa başladım.
Bir dönem ustura ile sakal düzeltme ve adını bilmediğim açık taraklı (eminönü menşeli olduğunu tahmin ettiğim) bir jilet tutucu ile başlanmış banyo tıraşı macerası dışında sıfır kilometre acemiyim.
 Bilirsiniz hayatın bazı dönemlerinde sinyaller gelmeye başlar bir konu hakkında size...  kartuşlu makine yedeklerini almaya gittiğim bir günde 59tl lik rakamı görmemin ve ''yok artık'' ünlemlerini izleyen günlerin birinde google reklamı şeklinde kendini gösteren ''the one blade'' adı altında bir hikaye okudum. Hikaye güzel fakat 'satış' kokusu burun direkleri sızlatan bir reklam olmasına rağmen ''dur şuna bir bakayım'' ile konuyu araştırmaya başladım...
Şimdiye kadar edindiğim hobilerde olduğu gibi bol forum okuyan, video izleyen ve araştıran biri olarak bu forumla tanışmam ve alışmam uzun sürmedi.
 Açık yüreklilikle söylemeliyim ki ben şimdiye kadar bu kadar saygı-sevgi düzeyi yüksek bir o kadar da egosu düşük bir forum görmedim. Bunu öylesine söylemiyorum, son 12-14 yıl içerisinde yurt içi ve yurt dışı forumlarda dibine kadar düştüğüm çok sayıda hobim oldu... Bu nedenle hepinize tek tek teşekkür etmek isterdim. Umarım buluşmalar ve toplantılar oluyordur da yüz yüze de iletirim
 Şimdilik RAD ve SBAD vurmuş değil fakat kaşıntılarını hissediyorum...
Madem hayatımız boyunca tıraş olmak zorundayız, neden keyifli hale getirmeyelim...

Dün akşamki keyfim;

156u2vd.jpg
Hoş geldiniz. Keyifli tıraşlar ve sohbetler dilerim. Forum hakkındaki güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.
Hoş geldiniz @Rayko , eğlenceli forumlar sağlıklı tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz Smile , ekipmanınız güzelmiş . Keyifli vakit geçirmenizi dilerim ...
Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun.

Araştırmayı ve okumayı seven kişilerden oluşan bir forum tanımlamanıza katılıyorum komşum. Fazla söze hacet bırakmamışsınız.

Reklam kokan ''one blade'' makalesini merak ettim, paylaşırsanız sevinirim. Bu arada ''Banyo Tıraşı'' konu başlığı altındaki paylaşımlar ilginizi çekebilir.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(26/01/2017, Saat: 18:26)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun.

Araştırmayı ve okumayı seven kişilerden oluşan bir forum tanımlamanıza katılıyorum komşum. Fazla söze hacet bırakmamışsınız.

Reklam kokan ''one blade'' makalesini merak ettim, paylaşırsanız sevinirim. Bu arada ''Banyo Tıraşı'' konu başlığı altındaki paylaşımlar ilginizi çekebilir.
Teşekkürler, korgunv komşum
Hikaye ise aşağıda sitede
https://www.onebladeshave.com/our-story/

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
@Rayko komşum foruma Hoşgeldiniz, güzel ekipmanlar seçmişsiniz iyi günlerde kullanınWink
Keyifli tıraşlar dilerim ...

Hoş geldiniz keyifli forumlar
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Oncelikle hosgeldiniz,

Seneler evvel bir ahsap hobi formuna uyeydim, bir adminleri, cocuk gibi her yazılanı siliyor kafasına gore. Agır konustuydum.
O yuzden sizi anlıyorum.

Aramıza hosgeldiniz, hos sohbetler keyifli tıraslar dilerim.
@msakalli , @FurkanY , @DeaKeN @dikdik_s Çok teşekkür ederim, şimdiden çok keyif almaya başladım bile

@serjames, @Tahir komşum ekipmanı seçmemde forum neredeyse başrol oynadı, teşekkür ederim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,603 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,070 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,660 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas